ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про затвердження детального плану території земельної ділянки, розташованої за межами населених пунктів на територіях Горбаківської сільської ради та Гощанської селищної ради


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація

Дата: 15 грудня 2016 року

Номер: 560

Дата оприлюднення: 20.12.2016

 

 

 

Про затвердження детального плану

території земельної ділянки, розташованої

за межами населених пунктів на

територіях Горбаківської сільської ради 

та Гощанської селищної ради

 

         Розглянувши клопотання Горбаківської сільської ради від 12 грудня 2016 року № 02-27/1102 про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва та експлуатації лінійних споруд на території Горбаківської сільської ради та Гощанської селищної ради, відповідно до статей 6, 20, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 8, 16, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16 листопада 2011 року № 290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20 грудня 2011 року № 1468/20206, розпорядження голови районної державної адміністрації від 17 жовтня 2016 року № 458 «Про розроблення детального плану території земельної ділянки, розташованої за межами населених пунктів на територіях Горбаківської сільської ради та Гощанської селищної ради» та витягу з протоколу № 9 засідання архітектурно-містобудівної ради при Департаменті з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації від 8 грудня 2016 року:

1.           Затвердити детальний план території земельної ділянки для будівництва та експлуатації лінійних споруд на територіях Горбаківської сільської ради та Гощанської селищної ради Гощанського району.

2. Врахувати матеріали затвердженого детального плану території земельної ділянки для будівництва та експлуатації лінійних споруд на  територіях Горбаківської сільської ради та Гощанської селищної ради Гощанського району при коригуванні схеми планування території району.

3. Передати затверджений детальний план території земельної ділянки для будівництва та експлуатації лінійних споруд на  територіях Горбаківської сільської ради та Гощанської селищної ради Гощанського району на зберігання відділу містобудування та архітектури Гощанської районної державної адміністрації та Департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації, як невід’ємну частину схеми планування району.

         4. Відділу організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації забезпечити оприлюднення детального плану території земельної ділянки для будівництва та експлуатації лінійних споруд на  територіях Горбаківської сільської ради та Гощанської селищної ради Гощанського району протягом 10 днів з дня його затвердження.

         5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Ястремського Ю.В.

 

 

 

Голова адміністрації                                                Ю.Ковальчук

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

24 серпня

12.00 - атракціони для дітей «Дитяче ігрове містечко» (площа Незалежності, смт.Гоща);

15.00 - майстер-класи для дітей (площа Героїв Майдану); Пластова точка», фото-зона «Україну в серці збережу», фотовиставка Петра Зубкевича – ретроспектива відзначення Дня незалежності «Україна. Незалежність. Гоща», презентація картин Гощанського Погориння, польова кухня, виїзна торгівля (алея Слави).

17.00-20.30 - святковий концерт з нагоди 28-ї річниці незалежності України «Україно, цвіти у любові й добрі» за участю кращих аматорських колективів районних мистецьких установ; вручення Почесних грамот райдержадміністрації та районної ради, нагород Гощанської селищної ради; виступ лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів інструментально-вокального ансамблю «SoloMia» м.Київ (керівник Роман Шушвар), флешмоб «Ми - діти твої, Україно» (сцена на площі Героїв Майдану).

20.30 - відео-презентація кулінарного проекту «Гощанські традиції» (алея Слави).

20.40 - презентація сучасної аварійно-рятувальної техніки та обладнання служби цивільного захисту району (площа  Незалежності).

21.00-23.30 - святкова дискотека «Під зоряним небом» (площа Героїв Майдану).

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ