ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про надання в оренду ТОВ «Агро Рівне» невитребувані земельні частки (паї) громадян та сітку польових доріг на території Криничківської сільської ради


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація

Дата: 30 листопада 2016 року

Номер: 533

Дата оприлюднення: 02.12.2016

 

 

Про надання  в оренду ТОВ «Агро Рівне»

невитребувані земельні частки (паї) громадян

та сітку польових доріг на території

Криничківської сільської ради

  

  Розглянувши протокол засідання постійно діючої комісії Гощанської райдержадміністрації з визначення орендної плати за землю за межами населених пунктів від 29 листопада 2016 року № 08, керуючись статтями 17, 93, 96, пунктом 17 Розділу Х „Перехідні  положення” Земельного кодексу України, рішенням Рівненської обласної ради від 18 грудня 2009 року №1437 „Про Тимчасове положення про надання в оренду нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв), земельних ділянок для ведення сільськогосподарського виробництва, що входять до складу спадщини, яка може бути визнана відумерлою, та передачу в комунальну власність територіальної громади відумерлої спадщини”, статтями 1, 2, 13 Закону України „Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”, статтями 6, 15, 17, 21 Закону України  „Про оренду землі”,  статтями 13, 21 Закону України „Про місцеві державні адміністрації ”:

 

          1. Надати в оренду ТОВ «Агро Рівне»  терміном на 11 (одинадцять) місяців невитребувані земельні частки (паї) загальною  площею 221,65 га   для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  на території  Криничківської  сільської ради згідно з додатком.  

2. Передати ТОВ «Агро Рівне» в оренду  терміном на 11 (одинадцять) місяців сітку польових доріг, яка входить до масиву загальною площею 12,68 га, що обробляється даним агроформуванням  до моменту виникнення потреби у використанні проектних доріг при винесенні земельних часток (паїв) в натурі (на місцевості) на території Криничківської сільської ради.

3. Відповідно до протоколу засідання постійно діючої комісії Гощанської райдержадміністрації з визначення орендної плати за землю за межами населених пунктів від 29 листопада 2016 року № 08 ТОВ «Агро Рівне» встановити  розмір орендної плати 4 %  від нормативної грошової оцінки по базовому господарству.

          4. Відділу правового та кадрового забезпечення апарату райдержадміністрації та Управлінню Держгеокадастру у Гощанському  районі забезпечити укладання договору оренди із ТОВ «Агро Рівне» та подати його райдержадміністрації.

5. ТОВ «Агро Рівне» укласти відповідний договір оренди згідно з чинним законодавством та в місячний термін провести його реєстрацію. Земельні ділянки використовувати за цільовим призначенням.

          6. Виконкому Криничківської сільської ради  провести  реєстрацію договору оренди у відповідності до вимог чинного законодавства.

          7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.       

 

 

 

   Голова  адміністрації                                                                                    Ю.Ковальчук
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ