ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про підсумки роботи управління соціального захисту населення райдержадміністрації за 9 місяців 2016 року


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація

Дата: 29 листопада 2016 року

Номер: 531

Дата оприлюднення: 30.11.2016

 

 

Про підсумки роботи управління  

соціального захисту населення

райдержадміністрації за 9 місяців 2016 року

 

 

Відповідно до Кодексу законів «Про працю», Закону України «Про колективні договори і угоди», законів України «Про статус ветеранів  війни, гарантії їх соціального захисту», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» , постанов Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2012 року № 356 Про встановлення мінімальних норм забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом та граничних показників їх вартості для надання пільг і житлових субсидій за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам” (із змінами), від 08 серпня 2016 року № 540 „Деякі питання надання пільг і житлових субсидій населенню на придбання твердого палива і скрапленого газу”, постанови Кабінету Міністрів від 21 жовтня 1995 року № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житло – комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» (із внесеними змінами), враховуючи підсумки роботи управління соціального захисту населення райдержадміністрації та прискорення розв’язання існуючих проблем:

1. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації:

1) забезпечувати постійний контроль за станом виплати заробітної плати та недопущення виникнення заборгованості по ній;

2) тримати на постійному контролі стан призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та пічного палива;

3) забезпечувати своєчасність виплати державних допомог, що фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету на виплату державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової допомоги дітям, допомоги на догляд за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу;

4) постійно проводити роз’яснювальну роботу серед інвалідів та учасників бойових дій з числа учасників антитерористичної операції щодо можливості отримання санаторно – курортного лікування.

2. Виконавчим комітетам селищної та сільських рад:

1) взяти під особистий контроль розв’язання проблем, з якими звертаються члени сімей військовослужбовців, призваних на військову службу за контрактом, члени сімей загиблих учасників антитерористичної операції;

2) надавати методичну допомогу громадянам з питань роботи із зверненнями громадян щодо призначення житлових субсидій.    

3. Виконавцям про виконання розпорядження інформувати райдержадміністрацію до 01 січня 2017 року.

4. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації забезпечити узагальнення інформації до 10 січня 2017 року.

5. Контроль за виконання розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Гоменюка Т.Т.

 

 

 

 

Голова адміністрації                                                 Ю.Ковальчук

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

24 серпня

12.00 - атракціони для дітей «Дитяче ігрове містечко» (площа Незалежності, смт.Гоща);

15.00 - майстер-класи для дітей (площа Героїв Майдану); Пластова точка», фото-зона «Україну в серці збережу», фотовиставка Петра Зубкевича – ретроспектива відзначення Дня незалежності «Україна. Незалежність. Гоща», презентація картин Гощанського Погориння, польова кухня, виїзна торгівля (алея Слави).

17.00-20.30 - святковий концерт з нагоди 28-ї річниці незалежності України «Україно, цвіти у любові й добрі» за участю кращих аматорських колективів районних мистецьких установ; вручення Почесних грамот райдержадміністрації та районної ради, нагород Гощанської селищної ради; виступ лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів інструментально-вокального ансамблю «SoloMia» м.Київ (керівник Роман Шушвар), флешмоб «Ми - діти твої, Україно» (сцена на площі Героїв Майдану).

20.30 - відео-презентація кулінарного проекту «Гощанські традиції» (алея Слави).

20.40 - презентація сучасної аварійно-рятувальної техніки та обладнання служби цивільного захисту району (площа  Незалежності).

21.00-23.30 - святкова дискотека «Під зоряним небом» (площа Героїв Майдану).

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ