ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про результати комплексного вивчення виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомом Садівської сільської ради


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація

Дата: 2 листопада 2016 року

Номер: 487

Дата оприлюднення: 04.11.2016

 

 

 

 

Про результати комплексного вивчення

виконання делегованих повноважень

органів виконавчої влади виконкомом

Садівської сільської ради

 

З метою активізації роботи виконкому Садівської сільської ради щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади, усунення недоліків, зазначених у акті перевірки та недопущення подібних, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 1999 року №339 «Про затвердження порядку контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади»:

 

1. Виконавчому комітету Садівської сільської ради:

1) Щоквартально виносити на розгляд засідань виконкому питання наповненості бюджету та відшуковувати додаткові шляхи його поповнення.

2) До 01 лютого 2017 року вивчити питання щодо коригування генеральних планів сіл Садове та Люцинів, виготовлення містобудівної документації (генерального плану) села Жалянка.

3) Сприяти комунальному закладу «Гощанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» у вирішенні питання щодо проведення заміни віконних блоків у ФАПах с.Люцинів та с.Садове.

4) Систематично заслуховувати на засіданнях виконкому сільської ради питання стану харчування та медичного обслуговування учнів Садівського навчально-виховного комплексу “Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів”.

5) З метою забезпечення неухильного виконання вимог чинного законодавства у сфері цивільної оборони, захисту населення і території від надзвичайних ситуацій, техногенної безпеки та аварійно-рятувальної справи, до кінця 2016 року: уточнити та погодити з відповідними органами схему організації оповіщення; забезпечити працівників сільської ради засобами радіаційного та хімічного захисту; доопрацювати план реагування органів управління та сил у разі виникнення надзвичайної ситуації, план розвитку та удосконалення цивільної оборони сільської ради, документацію постійної комісії з питань надзвичайних ситуацій, документацію консультаційного пункту щодо дій населення у надзвичайних ситуаціях техногенного та природного характеру.

6) Забезпечити неухильне виконання вимог Закону України ”Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування", Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах виконавчої влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 року №348.

7) З метою формування архівного фонду, рекомендувати провести впорядкування документів за 2011-2012 роки.

8) Розробити та погодити з архівним відділом райдержадміністрації інструкцію з діловодства та номенклатуру справ Садівської сільської ради на 2017 рік.

 

2. Рекомендувати Садівському сільському голові Вертелецькому В.П. пройти навчання з питань охорони праці в установленому законодавством  порядку.

 

3. Виконавцям про виконання розпорядження інформувати райдержадміністрацію до 01 лютого 2017 року.

 

4. Відділу організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації забезпечити узагальнення інформації до 05 лютого 2017 року.

 

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Парфьонову І.В.

 

 

 

Голова райдержадміністрації                                                    Ю.Ковальчук
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

23 серпня

09.00 - церемонія урочистого підняття Державного Прапора України (площа Незалежності, смт.Гоща).

 

24 серпня

12.00 - атракціони для дітей «Дитяче ігрове містечко» (площа Незалежності, смт.Гоща);

15.00 - майстер-класи для дітей (площа Героїв Майдану); Пластова точка», фото-зона «Україну в серці збережу», фотовиставка Петра Зубкевича – ретроспектива відзначення Дня незалежності «Україна. Незалежність. Гоща», презентація картин Гощанського Погориння, польова кухня, виїзна торгівля (алея Слави).

17.00-20.30 - святковий концерт з нагоди 28-ї річниці незалежності України «Україно, цвіти у любові й добрі» за участю кращих аматорських колективів районних мистецьких установ; вручення Почесних грамот райдержадміністрації та районної ради, нагород Гощанської селищної ради; виступ лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів інструментально-вокального ансамблю «SoloMia» м.Київ (керівник Роман Шушвар), флешмоб «Ми - діти твої, Україно» (сцена на площі Героїв Майдану).

20.30 - відео-презентація кулінарного проекту «Гощанські традиції» (алея Слави).

20.40 - презентація сучасної аварійно-рятувальної техніки та обладнання служби цивільного захисту району (площа  Незалежності).

21.00-23.30 - святкова дискотека «Під зоряним небом» (площа Героїв Майдану).

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ