ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про розроблення детального плану території земельної ділянки, розташованої за межами населеного пункту на території Красносільської сільської ради


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація

Дата: 18 жовтня 2016 року

Номер: 461

Дата оприлюднення: 21.10.2016

 

 

 

Про розроблення детального плану

території земельної ділянки, розташованої

за межами населеного пункту на

території Красносільської сільської ради

 

Розглянувши клопотання Красносільської сільської ради від 13 жовтня  2016 року № 645 про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості та для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Красносільської сільської ради Гощанського району, відповідно до статті 17 Закону України «Про основи містобудування», статей 19, 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16 листопада 2011 року № 290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20 грудня 2011 року № 1468/20206 та п.5 ст. 13, ст. 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

 

1.           Розробити детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 20,9 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості та для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Красносільської сільської ради Гощанського району.

 

2. Замовником на виконання детального плану території земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості та для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Красносільської сільської ради Гощанського району визначити Гощанську районну державну адміністрацію.

 

3. Відділу містобудування та архітектури Гощанської районної державної адміністрації забезпечити організацію оформлення вихідних даних на розробку детального плану території та розгляд проектних матеріалів у порядку визначеному чинним законодавством, за умови відповідного клопотання Красносільської сільської ради.

 

4. Красносільській сільській раді забезпечити проведення процедури громадських слухань проекту детального плану території у відповідності до чинного законодавства.

 

           5. Погоджений  проект  детального  плану   території   відповідно до чинного законодавства подати на затвердження Гощанській  районній державній адміністрації.

 

6.            Після затвердження детального плану території примірники містобудівної документації передати в архів відділу містобудування та  архітектури Гощанської районної державної адміністрації.

 

7.            Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Ястремського Ю.В.

 

 

 

Голова адміністрації                                                Ю.Ковальчук
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

24 серпня

12.00 - атракціони для дітей «Дитяче ігрове містечко» (площа Незалежності, смт.Гоща);

15.00 - майстер-класи для дітей (площа Героїв Майдану); Пластова точка», фото-зона «Україну в серці збережу», фотовиставка Петра Зубкевича – ретроспектива відзначення Дня незалежності «Україна. Незалежність. Гоща», презентація картин Гощанського Погориння, польова кухня, виїзна торгівля (алея Слави).

17.00-20.30 - святковий концерт з нагоди 28-ї річниці незалежності України «Україно, цвіти у любові й добрі» за участю кращих аматорських колективів районних мистецьких установ; вручення Почесних грамот райдержадміністрації та районної ради, нагород Гощанської селищної ради; виступ лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів інструментально-вокального ансамблю «SoloMia» м.Київ (керівник Роман Шушвар), флешмоб «Ми - діти твої, Україно» (сцена на площі Героїв Майдану).

20.30 - відео-презентація кулінарного проекту «Гощанські традиції» (алея Слави).

20.40 - презентація сучасної аварійно-рятувальної техніки та обладнання служби цивільного захисту району (площа  Незалежності).

21.00-23.30 - святкова дискотека «Під зоряним небом» (площа Героїв Майдану).

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ