ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про проведення повторного конкурсу на зайняття вакантної посади начальника відділу правового та кадрового забезпечення апарату райдержадміністрації


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація 

Дата: 14 вересня 2016 року

Номер: 101-к

Дата оприлюднення: 19.09.2016

 

 

 

Про проведення повторного конкурсу

на зайняття вакантної посади начальника

відділу правового та кадрового забезпечення

апарату райдержадміністрації

 

 

Відповідно до статей 22 - 30 Закону України «Про державну службу»,  Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року №246, розпорядження голови райдержадміністрації від 12 липня 2016 року №85-к «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби в Гощанській районній державній адміністрації»:

 

1. Оголосити повторний конкурс на зайняття вакантної посади начальника відділу правового та кадрового забезпечення апарату райдержадміністрації.

 

2. Затвердити умови проведення повторного конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - начальника відділу правового та кадрового забезпечення апарату Гощанської районної державної адміністрації Рівненської області згідно додатку.

 

3. Відділу правового та кадрового забезпечення апарату райдержадміністрації забезпечити:

1) своєчасне направлення розпорядження про проведення повторного конкурсу та умови проведення повторного конкурсу в Міжрегіональне управління Національного агентства України з питань державної служби у Волинській та Рівненській областях;

2) розміщення оголошення про проведення повторного конкурсу та умови проведення повторного конкурсу на зайняття вакантної посади начальника відділу правового та кадрового забезпечення апарату райдержадміністрації на веб-сайті Гощанської районної державної адміністрації;

3) своєчасне оприлюднення результатів повторного конкурсу.   

4. Конкурсній комісії на зайняття вакантних посад державної служби в Гощанській районній державній адміністрації забезпечити проведення тестування, виконання ситуаційних завдань та співбесіди з кандидатами на зайняття вакантної посади начальника відділу правового та кадрового забезпечення апарату райдержадміністрації.

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Голова адміністрації                                                  Ю.Ковальчук

 

Додаток

до розпорядження голови

райдержадміністрації

14.09.2016 № 101-к

 

УМОВИ

проведення повторного конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - начальника відділу правового та кадрового забезпечення апарату Гощанської районної державної адміністрації

Рівненської області

 

 

Загальні умови

Посадові обов’язки

1. Здійснює керівництво діяльністю відділу, розподіляє обов’язки між працівниками, контролює їх виконання.

2. Організовує та бере участь у забезпеченні реалізації державної правової та кадрової політики, правильного застосування законодавства у районній державній адміністрації.

3. Розробляє та бере участь у розробленні проектів нормативно-правових актів з питань, що належать до компетенції районної державної адміністрації.

4. Перевіряє відповідність законодавству і міжнародним договорам України проектів розпоряджень та інших актів, що подаються на підпис голові районної державної адміністрації, погоджує (візує) їх за наявності віз керівників заінтересованих структурних підрозділів адміністрації.

5. Проводить юридичну експертизу проектів нормативно-правових актів, підготовлених структурними підрозділами адміністрації, за результатами якої готує висновки за формою, затвердженою Міністерством юстиції України, погоджує (візує) їх за наявності віз керівників заінтересованих структурних підрозділів.

6. Переглядає разом із посадовими особами структурних підрозділів адміністрації нормативно-правові акти та інші документи з питань, що належать до компетенції, з метою приведення їх у відповідність із законодавством.

7. Інформує голову районної державної адміністрації про необхідність вжиття заходів для внесення змін до нормативно-правових актів  та інших документів, визнання їх такими, що втратили чинність, або скасування.

8. Вносить голові районної державної адміністрації пропозиції щодо подання нормативно-правового акта  на державну реєстрацію в порядку, визначеному Міністерством юстиції України.

9. Організовує роботу, пов’язану з укладенням договорів (контрактів), бере участь у їх підготовці та здійсненні заходів, спрямованих на виконання договірних зобов’язань, забезпеченні захисту майнових прав і законних інтересів адміністрації, а також погоджує (візує) проекти договорів за наявності погодження (візи) керівників заінтересованих структурних підрозділів.

10. Організовує претензійну та позовну роботу, здійснює контроль за її проведенням.

11. Проводить разом із заінтересованими структурними підрозділами аналіз результатів господарської діяльності адміністрації, вивчає умови і причини виникнення непродуктивних витрат, порушення договірних зобов’язань, а також стан дебіторської та кредиторської заборгованості.

12. Аналізує матеріали, що надійшли від правоохоронних і контролюючих органів, результати позовної роботи, а також отримані за результатами перевірок, ревізій, інвентаризацій дані статистичної звітності, що характеризують стан дотримання законності адміністрацією та її структурними підрозділами, готує правові висновки за фактами виявлених правопорушень та бере участь в організації роботи з відшкодування збитків.

13. Сприяє правильному застосуванню актів законодавства про працю, у разі невиконання або порушення їх вимог подає голові адміністрації письмовий висновок з пропозиціями щодо усунення таких порушень

14. Здійснює методичне керівництво правовою роботою в адміністрації, подає пропозиції на розгляд голови адміністрації щодо її поліпшення, усунення недоліків у правовому забезпеченні діяльності адміністрації, вживає заходів до впровадження новітніх форм і методів діяльності відділу, виконання актів Міністерства юстиції України та його територіальних органів.

15. Роз’яснює застосування законодавства, надає правові консультації з питань, що належать до компетенції адміністрації, а також за дорученням голови адміністрації або його заступників розглядає звернення громадян, звернення та запити народних депутатів України.

16. Здійснює заходи, спрямовані на підвищення правових знань працівників адміністрації.

17. Забезпечує в установленому порядку представлення інтересів адміністрації в судах та інших органах.

18. Надає юридичну допомогу і бере участь у роботі комісій районної державної адміністрації.

19. Надає методичну та практичну допомогу виконавчим комітетам органів місцевого самоврядування з правових питань.

20. Спільно з керівництвом районної державної адміністрації бере участь у прийомі громадян з особистих питань та надає відповідні роз’яснення щодо чинного законодавства.

21. Разом з іншими структурними підрозділами узагальнює практику роботи з кадрами, вносить голові райдержадміністрації пропозиції щодо її вдосконалення.

22. Здійснює контроль за дотриманням Закону України «Про державну службу» та інших законодавчих та нормативно-правових актів з питань кадрової роботи та державної служби.

23. Виконує інші функції з правового та кадрового забезпечення діяльності районної державної адміністрації відповідно до Регламенту районної державної адміністрації та положення про відділ правового та кадрового забезпечення апарату районної державної адміністрації.

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 3101,00 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

1. Копію паспорта громадянина України.

2. Письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.

3. Письмову заяву, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки.

4. Копію (копії) документа (документів) про освіту.

5. Заповнену особову картку встановленого зразка.

6. Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік.

 

Строк подання документів: 30 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агентства з питань державної служби.

Дата, час і місце проведення конкурсу

18 жовтня 2016 року об 11:00, 35400, Рівненська обл. смт. Гоща, вул. Незалежності, 72

(2 поверх, кабінет відділу правового та кадрового забезпечення апарату райдержадміністрації)

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Бартманська Любов Йосипівна,

тел.(03650) 2-25-81,

 goch@rv.gov.ua

Вимоги до професійної компетентності

Загальні вимоги

1

Освіта

вища, не нижче ступеня магістра

2

Досвід роботи

досвід роботи на посадах державної служби категорій "Б" чи "В" або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року

3

Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою

Спеціальні вимоги

1

Освіта

юридичного спрямування

2

Знання законодавства

1) Конституція України;

2) Закон України «Про державну службу»

3) Закон України «Про запобігання корупції»;

4) Кодекс законів про працю України;

5) Земельний кодекс України;

6) Цивільний кодекс України;

7) Цивільно - процесуальний кодекс України;

8) Закон України «Про безоплатну правову допомогу»;

9)     Закон України «Про звернення громадян»;

10) Закон України «Про доступ до публічної інформації»;

11) Закон України «Про інформацію»;

12) Указ Президента України від 03 жовтня 1992 року № 493/92 «Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади»;

13) Постанова Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року  № 731 «Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади»;

14) Постанова Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2008 року № 1040 «Про  затвердження Загального положення про юридичну службу міністерства, іншого органу виконавчої влади, державного підприємства, установи та організації»;

15)   Постанова Кабінету Міністрів України від 11 грудня 1999 року  № 2263 «Про затвердження Типового регламенту місцевої державної адміністрації»;

16) Типова інструкція з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади.

3

Професійні чи технічні знання

знання чинного законодавства України, зокрема Конституції України та Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу»; вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку.

4

Спеціальний досвід роботи

досвід роботи на посаді юриста

5

Знання сучасних інформаційних технологій

знання комп’ютерної техніки та програмного забезпечення

6

Лідерство

 1) ведення ділових переговорів;

 2) вміння обґрунтовувати власну позицію;

3) досягнення кінцевих результатів.

7

Прийняття ефективних рішень

 1) вміння вирішувати комплексні завдання;

 2) вміння працювати при багатозадачності.

8

Комунікації та взаємодія

 

1) вміння ефективної комунікації та публічних виступів.

9

Впровадження змін

1) реалізація плану змін;

2) здатність підтримувати зміни та працювати з реакцією на них.

10

Управління організацією роботи та персоналом

1) організація і контроль роботи;

2) вміння працювати в команді та керувати командою.

11

Особистісні компетенції

1)  дисципліна і системність;

2) вміння працювати в стресових ситуаціях.

 

 

 

 

 

 

В.о.керівника апарату адміністрації                                                    Л.Єремеєва
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 
 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ