ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про забезпечення формування місцевих бюджетів району на 2017 рік


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація

Дата: 02 вересня 2016 року

Номер: 398

Дата оприлюднення: 07.09.2016

Про забезпечення формування місцевих бюджетів району на 2017 рік

 

            Відповідно до статті 18 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, Бюджетного кодексу України, розпорядження Кабінету Міністрів України від 24  червня 2016 року №478-р “Про схвалення проекту Основних напрямків бюджетної політики на 2017 рік” та з метою забезпечення формування проектів місцевих бюджетів на 2017 рік і складання проекту рішення Гощанської районної  ради “Про районний бюджет на 2017 рік”:

           1. Гощанському відділенню Рівненської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Рівненській області спільно з фінансовим управлінням райдержадміністрації вжити заходів щодо поліпшення сплати податків і зборів (обов'язкових платежів), неподаткових надходжень з метою зниження рівня заборгованості (недоїмки) з податкових платежів до бюджетів усіх рівнів у 2016 році для збільшення доходної частини бюджету на основі застосування сучасних технологій податкового адміністрування.

2. Гощанському відділенню Рівненської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Рівненській області подати  фінансовому управлінню райдержадміністрації інформацію про суми податкових пільг, наданих платникам податків у 2016 році, та прогнозні показники на 2017 рік (з урахуванням прийнятих у поточному році законодавчих актів).

3.  Відділу економічного розвитку, торгівлі, будівництва та інфраструктури райдержадміністрації підготувати та подати  фінансовому управлінню райдержадміністрації:

1) основні прогнозні макроекономічні показники розвитку району на 2017 бюджетний рік;

2) прогнозний обсяг помісячних надходжень до районного бюджету у 2017 році податку на прибуток підприємств комунальної власності в розрізі підприємств, установ і організацій,  визначених спільною власністю територіальних громад району;

3) пропозиції та розрахунки щодо фінансування з районного бюджету заходів програми економічного та соціального розвитку району, районної програми розвитку малого підприємництва і районної програми науково-технічного та інноваційного розвитку району на наступний рік.

4. Головним розпорядникам коштів районного бюджету до 6 вересня   2016 року подати  фінансовому управлінню райдержадміністрації:

1) бюджетну пропозицію на 2017 рік на утримання підпорядкованих установ і проведення заходів за кодами тимчасової класифікації видатків та кредитування і економічної класифікації видатків за загальним та спеціальним фондами районного бюджету;

2) прогнозні обсяги власних надходжень бюджетних установ за кодами доходів бюджетної класифікації.

5. Головним розпорядникам коштів районного бюджету під час складання бюджетних запитів на 2017 рік:

1) забезпечити оптимізацію витрат розпорядників коштів місцевих бюджетів шляхом виключення непріоритетних та неефективних витрат, насамперед   тих, що не забезпечують виконання основних функцій і завдань відповідного розпорядника;

2) провести оптимізацію кількості місцевих програм, виходячи з необхідності забезпечення фінансовими ресурсами виконання тільки тих із них, які забезпечують здійснення основних функцій і завдань;

3) не допускати включення до проектів місцевих бюджетів на 2017 рік видатків, повноваження для проведення яких з місцевих бюджетів безпосередньо не визначені чинними нормативно-правовими  актами;

4) забезпечити жорсткий режим економного використання енергоносіїв, скорочення видатків місцевих бюджетів, передбачених на транспортні послуги, зв’язок, представницькі витрати, відрядження тощо.

6. Виконавчим комітетам селищної та сільських рад:

1) забезпечити підготовчу роботу щодо формування місцевих бюджетів на 2017 рік;

2) організувати роботу з оптимізації видатків місцевих бюджетів, у тому числі   оптимального зменшення непершочергових  видатків, дотримання законодавства у процесі планування видатків бюджету.

7. Структурним підрозділам райдержадміністрації, виконавчим комітетам селищної, сільських рад здійснювати своєчасне подання фінансовому управлінню райдержадміністрації достовірної інформації для проведення розрахунків бюджетів усіх рівнів на 2017 рік, а також інших додаткових матеріалів за  запитом фінансового  управління райдержадміністрації.

8. Фінансовому  управлінню  райдержадміністрації забезпечити складання проекту  районного бюджету на 2017 рік та прогнозу на наступні за плановим  два бюджетні періоди і подати їх на розгляд та схвалення районній  державній адміністрації.

9. Контроль за виконанням розпорядження  покласти на першого заступника голови райдержадміністрації  Ястремського Ю.В.

 

Голова адміністрації                                                     Ю.Ковальчук

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

24 серпня

12.00 - атракціони для дітей «Дитяче ігрове містечко» (площа Незалежності, смт.Гоща);

15.00 - майстер-класи для дітей (площа Героїв Майдану); Пластова точка», фото-зона «Україну в серці збережу», фотовиставка Петра Зубкевича – ретроспектива відзначення Дня незалежності «Україна. Незалежність. Гоща», презентація картин Гощанського Погориння, польова кухня, виїзна торгівля (алея Слави).

17.00-20.30 - святковий концерт з нагоди 28-ї річниці незалежності України «Україно, цвіти у любові й добрі» за участю кращих аматорських колективів районних мистецьких установ; вручення Почесних грамот райдержадміністрації та районної ради, нагород Гощанської селищної ради; виступ лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів інструментально-вокального ансамблю «SoloMia» м.Київ (керівник Роман Шушвар), флешмоб «Ми - діти твої, Україно» (сцена на площі Героїв Майдану).

20.30 - відео-презентація кулінарного проекту «Гощанські традиції» (алея Слави).

20.40 - презентація сучасної аварійно-рятувальної техніки та обладнання служби цивільного захисту району (площа  Незалежності).

21.00-23.30 - святкова дискотека «Під зоряним небом» (площа Героїв Майдану).

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ