ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про розроблення детального плану території земельної ділянки, розташованої за межами населених пунктів на територіях Горбаківської сільської ради та Гощанської селищної ради


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація

Дата: 23 серпня 2016 року

Номер: 352

Дата оприлюднення: 26.08.2016

 

 

Про розроблення детального плану

території земельної ділянки, розташованої

за межами населених пунктів на

територіях Горбаківської сільської ради 

та Гощанської селищної ради

 

Розглянувши клопотання Горбаківської сільської ради від 17 серпня  2016 року № 02-27/726 про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки для будівництва та експлуатації лінійних споруд на територіях Горбаківської сільської ради та Гощанської селищної ради Гощанського району, відповідно до статті 17 Закону України «Про основи містобудування», статей  10, 19, 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16 листопада 2011 року № 290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20 грудня 2011 року № 1468/20206 та п.5 ст. 13, ст. 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

 

1.           Розробити детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 0,80 га для будівництва та експлуатації лінійних споруд на територіях Горбаківської сільської ради та Гощанської селищної ради Гощанського району.

 

2. Замовником на виконання детального плану території земельної ділянки для будівництва   та   експлуатації   лінійних споруд   на  територіях Горбаківської сільської ради та Гощанської селищної ради Гощанського району визначити Гощанську районну державну адміністрацію.

 

3. Фінансування    робіт з розробки детального плану території земельної ділянки для будівництва та експлуатації лінійних споруд на територіях Горбаківської сільської ради та Гощанської селищної ради Гощанського району здійснити за рахунок коштів Горбаківської сільської ради.

 

4. Відділу містобудування та архітектури Гощанської районної державної адміністрації забезпечити організацію оформлення вихідних даних на розробку детального плану території та розгляд проектних матеріалів у порядку визначеному чинним законодавством, за умови відповідного клопотання Горбаківської сільської ради.

 

5. Горбаківській сільській раді забезпечити проведення процедури громадських слухань проекту детального плану території у відповідності до чинного законодавства.

 

6.            Погоджений  проект  детального  плану   території   відповідно до чинного законодавства подати на затвердження Гощанській  районній державній адміністрації.

 

7.            Після затвердження детального плану території примірники містобудівної документації передати в архів відділу містобудування та  архітектури Гощанської районної державної адміністрації.

 

8.            Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 12 липня 2016 року № 308 «Про розроблення детального плану території земельної ділянки, розташованої за межами населеного пункту на території Горбаківської сільської ради», від 12 липня 2016 року № 309 «Про розроблення детального плану території земельної ділянки, розташованої за межами населеного пункту на території Гощанської селищної ради».

                  

9.            Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Ястремського Ю.В.

 

        

 

Голова адміністрації                                                Ю.Ковальчук

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ