ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про підсумки роботи галузей господарського комплексу району та виконання бюджету за І півріччя 2016 року


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація

Дата: 10 серпня 2016 року

Номер: 341

Дата оприлюднення: 11.08.2016

 

Про підсумки роботи галузей

господарського комплексу району

та виконання бюджету

за І півріччя 2016 року

 

Враховуючи підсумки роботи господарського комплексу району за І півріччя 2016 року та з метою забезпечення подальшого економічного зростання та підвищення життєвого рівня населення, відповідно до повноважень, передбачених статтею 13 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”:

1. Відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації:

1) забезпечити проведення комплексу жнивних робіт в агротехнічні терміни з дотриманням вимог та недопущенням втрат вирощеного врожаю. На період проведення осінньо-польових робіт господарствами району забезпечити закупівлю мінеральних добрив, посівного матеріалу та пального згідно потреби;

2) вжити заходів щодо нарощування поголів’я сільськогосподарських тварин та збільшення обсягів виробництва продукції тваринництва;

3) вжити заходів щодо проведення розрахунків із виплати орендної плати власникам земельних часток (паїв).

2. Гощанській об’єднаній державній податковій інспекції Головного управління Державної фіскальної служби в Рівненській області:

1) забезпечити своєчасне та в повному обсязі надходження платежів до бюджетів усіх рівнів, покращення стану фінансової дисципліни платників;

2) вжити вичерпних заходів щодо зменшення заборгованості зі сплати податкових та інших обов’язкових платежів.

 

3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації спільно з Гощанською об’єднаною державною податковою інспекцією Головного управління Державної фіскальної служби в Рівненській області, сільськими та селищним головами:       

1) забезпечити виконання планових показників власних надходжень районного та місцевих бюджетів;

2) посилити контроль за недопущенням виникнення кредиторської та дебіторської заборгованості.

4. Управлінню Держгеокадастру у Гощанському районі спільно з виконавчими комітетами сільських, селищної рад продовжувати роботу щодо переведення земельних ділянок під сміттєзвалищами із земель державної власності в землі комунальної власності.

5. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації:

1) забезпечити постійний контроль за станом виплати заробітної плати та недопущення виникнення заборгованості по ній;

2) тримати на постійному контролі стан призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного опалення.

6. Виконавцям про виконання розпорядження інформувати райдержадміністрацію до 20 жовтня 2016 року.

7. Відділу економіки, торгівлі, інфраструктури та будівництва райдержадміністрації забезпечити узагальнення інформації до 25 жовтня 2016 року.

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

 

 

 

Голова адміністрації                                      Ю.Ковальчук
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

24 серпня

12.00 - атракціони для дітей «Дитяче ігрове містечко» (площа Незалежності, смт.Гоща);

15.00 - майстер-класи для дітей (площа Героїв Майдану); Пластова точка», фото-зона «Україну в серці збережу», фотовиставка Петра Зубкевича – ретроспектива відзначення Дня незалежності «Україна. Незалежність. Гоща», презентація картин Гощанського Погориння, польова кухня, виїзна торгівля (алея Слави).

17.00-20.30 - святковий концерт з нагоди 28-ї річниці незалежності України «Україно, цвіти у любові й добрі» за участю кращих аматорських колективів районних мистецьких установ; вручення Почесних грамот райдержадміністрації та районної ради, нагород Гощанської селищної ради; виступ лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів інструментально-вокального ансамблю «SoloMia» м.Київ (керівник Роман Шушвар), флешмоб «Ми - діти твої, Україно» (сцена на площі Героїв Майдану).

20.30 - відео-презентація кулінарного проекту «Гощанські традиції» (алея Слави).

20.40 - презентація сучасної аварійно-рятувальної техніки та обладнання служби цивільного захисту району (площа  Незалежності).

21.00-23.30 - святкова дискотека «Під зоряним небом» (площа Героїв Майдану).

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ