ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про роботу щодо профілактики та недопущення вчинення насильства в сім’ї


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація

Дата: 01 серпня 2016 року

Номер: 335

Дата оприлюднення: 02.08.2016

 

 

Про роботу щодо профілактики та

недопущення вчинення насильства в сім’ї

 

Гощанське відділення поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області свою службову діяльність у напрямку запобігання насильству в сім'ї здійснює відповідно до Конституції України, Законів України “Про поліцію” та “Про попередження насильства в сім'ї”.

Станом на 01 липня 2016 року на обліку Гощанського відділення поліції перебуває 113 насильників в сім'ї.

У 2016 році у Гощанському відділенні поліції зареєстровано 114 сімейних конфліктів. За даними фактами складено 85 адміністративних протоколів, які направлені до суду, винних притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді громадських робіт та адміністративного арешту.

Стосовно вищевказаних фактів у семи випадках повідомлення надходили від дітей. Найбільше таких фактів зареєстровано в наступних населених пунктах району: смт.Гоща — 10, с.Бабин — 7, с.Чудниця — 5, с.Вовкошів, с.Горбаків, с.Симонів, с.Тучин — 4.

Враховуючи план заходів щодо реалізації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 “Жінки, мир, безпека” на період до 2020 року та всю складність ситуації, яка продовжує виникати в районі, з метою профілактики та недопущення вчинення насильства в сім’ї:

1. Активізувати діяльність районної  координаційної ради з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім'ї та протидії торгівлі людьми.

2. Рекомендувати Гощанському відділенню поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області:

1) Виявляти причини і умови,  що сприяють проявам насильства  в сім'ї та  вживати  у  межах  своїх  повноважень  заходів  щодо  їх усунення.

 

2) Забезпечити належне реагування на випадки правопорушень, пов'язаних з гендерно-зумовленим насильством.

 

3. Рекомендувати сільським, селищному головам інформувати Гощанське відділення поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області, службу у справах дітей райдержадміністрації, центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді  щодо відомих фактів вчинення насильства в сім'ї, стосовно осіб, які зловживають спиртними напоями, неналежно виховують дітей, а також сімей, які потребують психологічної, юридичної та іншої допомоги зі сторони органів місцевої влади.

 

4. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації, службі у справах дітей райдержадміністрації, центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та рекомендувати Гощанському відділенню поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області постійно проводити інформаційно-просвітницькі заходи щодо розповсюдження інформації про існуючі можливості отримання допомоги для постраждалих від насильства в сім’ї.

 

5. Виконавцям про хід виконання розпорядження інформувати райдержадміністрацію до 01 грудня 2016 року.

 

6. Гощанському відділенню поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області забезпечити узагальнення інформації до 10 грудня 2016 року.

 

7. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Голова райдержадміністрації                                                       Ю.Ковальчук 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

24 серпня

12.00 - атракціони для дітей «Дитяче ігрове містечко» (площа Незалежності, смт.Гоща);

15.00 - майстер-класи для дітей (площа Героїв Майдану); Пластова точка», фото-зона «Україну в серці збережу», фотовиставка Петра Зубкевича – ретроспектива відзначення Дня незалежності «Україна. Незалежність. Гоща», презентація картин Гощанського Погориння, польова кухня, виїзна торгівля (алея Слави).

17.00-20.30 - святковий концерт з нагоди 28-ї річниці незалежності України «Україно, цвіти у любові й добрі» за участю кращих аматорських колективів районних мистецьких установ; вручення Почесних грамот райдержадміністрації та районної ради, нагород Гощанської селищної ради; виступ лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів інструментально-вокального ансамблю «SoloMia» м.Київ (керівник Роман Шушвар), флешмоб «Ми - діти твої, Україно» (сцена на площі Героїв Майдану).

20.30 - відео-презентація кулінарного проекту «Гощанські традиції» (алея Слави).

20.40 - презентація сучасної аварійно-рятувальної техніки та обладнання служби цивільного захисту району (площа  Незалежності).

21.00-23.30 - святкова дискотека «Під зоряним небом» (площа Героїв Майдану).

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ