ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про стан роботи із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації за І півріччя 2016 року


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація

Дата: 29 липня 2016 року

Номер: 333

Дата оприлюднення: 02.08.2016

 

 

Про стан роботи із зверненнями

громадян, що надійшли до

райдержадміністрації за І півріччя 2016 року

 

 

 

Протягом першого півріччя 2016 року в райдержадміністрації вживалися заходи щодо забезпечення системної роботи із зверненнями громадян, безумовного виконання вимог Закону  України  «Про  звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», відповідних розпоряджень голів обласної та районної державних адміністрацій.

         З метою забезпечення належного виконання вимог законодавства щодо роботи із зверненнями громадян, посилення персональної відповідальності посадових і службових осіб за належну організацію роботи із зверненнями громадян:

1. Виконавчим комітетам селищної та сільських рад, керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації:

1) проаналізувати на засіданнях виконавчих комітетів та нарадах стан роботи із зверненнями громадян за І півріччя 2016 року та вжити заходів щодо удосконалення цієї роботи;

2) забезпечити проведення прийомів громадян з особистих питань, в тому числі виїзних, відповідно до затверджених графіків;

            3) забезпечити оперативне реагування на звернення громадян, що надходять у вищі органи влади, в тому числі на «гарячу лінію» голови обласної державної адміністрації, урядову телефонну «гарячу лінію»;

4) взяти на особистий контроль розгляд звернень та оперативне розв'язання проблем, з якими звертаються члени сімей учасників антитерористичної операції, військовослужбовців, призваних на військову службу за контрактом, загиблих військовослужбовців.

            2. Відділу документообігу та роботи із зверненнями громадян апарату райдержадміністрації:

            1) надавати методичну допомогу з питань роботи із зверненнями громадян структурним підрозділам райдержадміністрації,  виконавчим комітетам селищної та сільських рад;

         2) забезпечити вивчення стану виконання Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008, відповідних розпоряджень голів обласної та районної державних адміністрацій у структурних підрозділах райдержадміністрації, виконкомах сільських, селищної рад відповідно до річного графіка перевірок та планів роботи райдержадміністрації.

          3. Виконавцям про виконання розпорядження інформувати райдержадміністрацію до  10 грудня 2016 року. 

          4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 02 лютого 2016 року № 50 «Про стан роботи із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації у 2015 році».

          5. Контроль  за  виконанням   розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Парфьонову І.В.

 

        

 

В.о. голови райдержадміністрації                                       Ю.Ястремський
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

24 серпня

12.00 - атракціони для дітей «Дитяче ігрове містечко» (площа Незалежності, смт.Гоща);

15.00 - майстер-класи для дітей (площа Героїв Майдану); Пластова точка», фото-зона «Україну в серці збережу», фотовиставка Петра Зубкевича – ретроспектива відзначення Дня незалежності «Україна. Незалежність. Гоща», презентація картин Гощанського Погориння, польова кухня, виїзна торгівля (алея Слави).

17.00-20.30 - святковий концерт з нагоди 28-ї річниці незалежності України «Україно, цвіти у любові й добрі» за участю кращих аматорських колективів районних мистецьких установ; вручення Почесних грамот райдержадміністрації та районної ради, нагород Гощанської селищної ради; виступ лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів інструментально-вокального ансамблю «SoloMia» м.Київ (керівник Роман Шушвар), флешмоб «Ми - діти твої, Україно» (сцена на площі Героїв Майдану).

20.30 - відео-презентація кулінарного проекту «Гощанські традиції» (алея Слави).

20.40 - презентація сучасної аварійно-рятувальної техніки та обладнання служби цивільного захисту району (площа  Незалежності).

21.00-23.30 - святкова дискотека «Під зоряним небом» (площа Героїв Майдану).

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ