ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про ліміти споживання теплової і електричної енергії, природного газу, води та інших видів паливно-енергетичних ресурсів бюджетними установами і закладами Гощанського району на 2016 рік


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація

Дата: 18 липня 2016 року

Номер: 315

Дата оприлюднення: 20.07.2016

 

Про ліміти споживання теплової і електричної енергії, природного газу, води та інших видів паливно-енергетичних ресурсів бюджетними установами і закладами  Гощанського району на 2016 рік

 

На виконання статей 51, 77 Бюджетного кодексу України, розпорядження голови облдержадміністрації від 01 липня 2016 року № 376 «Про ліміти споживання теплової і електричної енергії, природного газу, води та інших видів паливно-енергетичних ресурсів бюджетними установами і закладами області на 2016 рік», з метою оптимізації енергоспоживання у бюджетній сфері району, а також економії  коштів:

1.  Затвердити ліміти споживання теплової і електричної енергії, природного газу, води та інших видів паливно-енергетичних ресурсів бюджетними установами і закладами району на 2016 рік згідно з додатками 1-5.

2. Виконавчим комітетам сільських, селищної рад, керівникам установ та закладів, що фінансуються за рахунок коштів місцевих бюджетів:

1) власними рішеннями та наказами встановити помісячні ліміти енергоспоживання у вартісних і натуральних показниках у розрізі бюджетних установ і закладів у межах лімітів, затверджених цим розпорядженням.

До 25 липня 2016 року подати відділу житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації та енергопостачальним підприємствам копії зазначених рішень та наказів;

2) забезпечити систематичний контроль за відповідністю фактичного споживання енергоносіїв визначеним лімітам та стовідсотковим їх фінансуванням.

Притягати до відповідальності керівників підпорядкованих підприємств, установ і закладів за ухилення від повних і своєчасних розрахунків за спожиті енергоносії,    недотримання встановлених лімітів споживання, про що інформувати райдержадміністрацію щомісяця до 05 числа наступного періоду за формою згідно з додатком 6.

3. Керівникам Гощанської дільниці ПАТ «Рівнеобленерго», відділу по роботі зі споживачами Гощанського району абонентної служби РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» забезпечити контроль за дотриманням встановлених лімітів і щомісяця до 05 числа наступного періоду інформувати райдержадміністрацію за формою згідно з додатком 6 у розрізі окремих споживачів.

4.  Фінансовому управлінню райдержадміністрації інформацію про обсяги фінансування бюджетних установ, закладів, що фінансуються з місцевих бюджетів, на поточний рік та стан їх розрахунків за спожиті енергоносії (у розрізі головних розпорядників бюджетних коштів) надавати райдержадміністрації щомісяця до 05 числа наступного періоду.

5. Персональну відповідальність за дотримання встановлених лімітів покласти на керівників бюджетних установ та закладів - споживачів енергоносіїв, визначених у додатках 1-5.

6. Відділу житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації забезпечити узагальнення інформації про хід виконання розпорядження щомісяця до 10 числа наступного періоду.

7.     Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 11 серпня 2015 року № 344 «Про ліміти споживання теплової і електричної енергії, природного газу, води та інших видів паливно-енергетичних ресурсів бюджетними установами і організаціями  Гощанського району на 2015 рік».

8.     Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

 

 

В.о. голови адміністрації                                                                      Ю.Ястремський

 

Додаток 1

Продовження додатка 1

Додаток 2

Продовження додатка 2

Додаток 3

Продовження додатка 3

Додаток 4

Продовження додатка 4

Додаток 5

Продовження додатка 5

Додаток 6
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

24 серпня

12.00 - атракціони для дітей «Дитяче ігрове містечко» (площа Незалежності, смт.Гоща);

15.00 - майстер-класи для дітей (площа Героїв Майдану); Пластова точка», фото-зона «Україну в серці збережу», фотовиставка Петра Зубкевича – ретроспектива відзначення Дня незалежності «Україна. Незалежність. Гоща», презентація картин Гощанського Погориння, польова кухня, виїзна торгівля (алея Слави).

17.00-20.30 - святковий концерт з нагоди 28-ї річниці незалежності України «Україно, цвіти у любові й добрі» за участю кращих аматорських колективів районних мистецьких установ; вручення Почесних грамот райдержадміністрації та районної ради, нагород Гощанської селищної ради; виступ лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів інструментально-вокального ансамблю «SoloMia» м.Київ (керівник Роман Шушвар), флешмоб «Ми - діти твої, Україно» (сцена на площі Героїв Майдану).

20.30 - відео-презентація кулінарного проекту «Гощанські традиції» (алея Слави).

20.40 - презентація сучасної аварійно-рятувальної техніки та обладнання служби цивільного захисту району (площа  Незалежності).

21.00-23.30 - святкова дискотека «Під зоряним небом» (площа Героїв Майдану).

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ