ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про заходи щодо забезпечення охорони врожаю від пожеж на 2016 – 2020 роки


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація

Дата: 6 червня 2016 року

Номер: 262

Дата оприлюднення: 06.06.2016

 

 

Про заходи щодо забезпечення

охорони врожаю від пожеж

на  2016 – 2020 роки

 

 

       Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Кодексу цивільного захисту України, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 24 травня 2016 року  № 301 «Про заходи щодо забезпечення охорони врожаю від пожеж на 2016 – 2020 роки», з метою координації взаємодії місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, районного сектору Головного управління ДСНС України в Рівненській області щодо належної організації робіт із забезпечення  пожежної безпеки під час збирання, переробки та зберігання врожаю зернових, кормів та інших сільськогосподарських культур:

 

1.      Затвердити заходи щодо забезпечення охорони врожаю від пожеж на    2016 – 2020 роки (далі – заходи) згідно з додатком.

2.      Відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації, керівникам сільськогосподарських підприємств забезпечити виконання заходів.

3.      Виконавцям про хід виконання заходів інформувати райдержадміністрацію щороку до 15 червня та 10 вересня.

4. Районному сектору Головного управління ДСНС України в Рівненській області забезпечити узагальнення інформацій про хід виконання розпорядження щороку до 25 червня та 20 вересня.

5.      Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Ястремського Ю.В.

 

 

 

 

Голова адміністрації                                                              Ю.Ковальчук

 

 

            

 

Додаток

до розпорядження голови районної державної адміністрації
06.06.2016 262

 

 

ЗАХОДИ

щодо забезпечення охорони врожаю від пожеж на період 2016 – 2020 років

 

 

1.      Забезпечити проведення інструктивних нарад з керівниками сільськогосподарських підприємств щодо дотримання вимог пожежної безпеки на період збирання врожаю зернових культур і заготівлі грубих кормів.

Відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації,  районний сектор Головного управління ДСНС України в Рівненській області

 

Щороку до 15 червня

 

2.      Розглядати питання щодо стану підготовки із забезпечення охорони врожаю від пожеж з розробленням конкретних заходів з метою усунення недоліків на засіданнях постійних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при райдержадміністрації, нарадах з керівниками сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств.

Відділ інфраструктури, житлово-  комунального господарства, будівництва та цивільного захисту управління економіки райдержадміністрації, відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації

 

Щороку до 1 липня

 

3.                 Організовувати та проводити інструктаж з протипожежної безпеки із спеціалістами, що задіяні на роботах зі збирання врожаю.

 

Відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації,  районний сектор Головного управління ДСНС України в Рівненській області, керівники сільськогосподарських та фермерських господарств

 

Щороку  до 20 червня

 

4.      Здійснювати перевірки:

технічного стану збиральної та іншої техніки, що використовується під час жнив, забезпечення її сертифікованими вогнегасниками, іскрогасниками та іншими первинними засобами пожежогасіння;

щодо протипожежного стану обєктів збирання, зберігання, переробки врожаю та дотримання встановлених законодавством правил пожежної безпеки.

За порушення правил пожежної безпеки та невиконання приписів на їх усунення вживати заходів адміністративного впливу, згідно з чинним законодавством, та призупиняти в установленому законом порядку експлуатацію несправної збиральної техніки і об’єктів, що знаходяться в пожежонебезпечному стані.

Відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації,  районний сектор Головного управління ДСНС України в Рівненській області

 

Щороку, упродовж травня – вересня

 

5.      Сприяти забезпеченню необхідною кількістю первинних засобів пожежогасіння, в тому числі сертифікованими вогнегасниками, місць зберігання та переробки сільськогосподарської продукції.

 

Відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації

 

Щороку до початку збирання врожаю

 

6.      Організовувати встановлення суб’єктами господарювання спеціальних знаків (щодо заборони куріння, використання відкритого вогню тощо) у місцях прилягання хлібних масивів до автомобільних доріг, проведення заходів щодо випалювання стерні, післяжнивних залишків та розведення багать на полях і поблизу них.

 

Відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації, керівники сільськогосподарських та фермерських господарств

 

Щороку

        

         7. Забезпечити виконання приписів на усунення порушень вимог законодавства у сфері протипожежної, техногенної безпеки, цивільного захисту і дотримання правил пожежної безпеки під час збирання зернових, заготівлі та зберігання грубих кормів.

 

Керівники сільськогосподарських

та фермерських господарств

 

Постійно

 

         8. Забезпечити висвітлення у засобах масової інформації результатів проведення рейдів та оперативних перевірок щодо дотримання правил пожежної безпеки в місцях збирання, зберігання, переробки врожаю.

 

Редакція районної газети «Рідний край», відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації,  районний сектор Головного управління ДСНС України в Рівненській області

 

Щороку упродовж періоду збирання врожаю

 

9.      Забезпечити:

- здійснення ремонту наявної пожежної техніки;

- необхідний запас паливно-мастильних матеріалів;

- обладнання пожежних депо постійним телефонним зв’язком;

- створення добровільних протипожежних формувань та їх комплектацію засобами пожежогасіння згідно норм належності;

- цілодобове чергування водіїв та членів добровільних пожежних дружин.

 

Керівники сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств.

 

Щороку до початку збирання врожаю

 

10. У період дозрівання колосових (воскової стиглості) забезпечити обкошування хлібних посівів у місцях прилягання до лісових та торф’яних масивів, автомобільних шляхів (з прибиранням скошеного) і оборювання смугою завширшки не менше ніж 4 метри.

Керівники сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств.

 

Щороку до початку збирання врожаю

 

         11. Під час збирання врожаю забезпечити чергування на полях членів добровільних пожежних дружин (команд), водіїв на пожежних автомобілях та пристосованій для гасіння пожеж техніці.

 

Керівники сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств.

 

Щороку під час збирання врожаю

 

        12. Вживати заходів адміністративного впливу щодо осіб, причетних до випалювання стерні, післяжнивних залишків та розведення багать на полях і поблизу них без відповідного дозволу органів державного контролю у галузі навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу.

Виконкоми сільських  та селищної рад

 

Постійно

 

 

 

 

 

 

Керівник апарату райдержадміністрації                                       І. Парфьонова

         

 

 

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

24 серпня

12.00 - атракціони для дітей «Дитяче ігрове містечко» (площа Незалежності, смт.Гоща);

15.00 - майстер-класи для дітей (площа Героїв Майдану); Пластова точка», фото-зона «Україну в серці збережу», фотовиставка Петра Зубкевича – ретроспектива відзначення Дня незалежності «Україна. Незалежність. Гоща», презентація картин Гощанського Погориння, польова кухня, виїзна торгівля (алея Слави).

17.00-20.30 - святковий концерт з нагоди 28-ї річниці незалежності України «Україно, цвіти у любові й добрі» за участю кращих аматорських колективів районних мистецьких установ; вручення Почесних грамот райдержадміністрації та районної ради, нагород Гощанської селищної ради; виступ лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів інструментально-вокального ансамблю «SoloMia» м.Київ (керівник Роман Шушвар), флешмоб «Ми - діти твої, Україно» (сцена на площі Героїв Майдану).

20.30 - відео-презентація кулінарного проекту «Гощанські традиції» (алея Слави).

20.40 - презентація сучасної аварійно-рятувальної техніки та обладнання служби цивільного захисту району (площа  Незалежності).

21.00-23.30 - святкова дискотека «Під зоряним небом» (площа Героїв Майдану).

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ