ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про проведення інвентаризації радіоактивних відходів


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація

Дата: 3 червня 2016 року

Номер: 255

Дата оприлюднення: 06.06.2016

 

 

Про проведення інвентаризації

радіоактивних відходів

 

 Відповідно до статті 14 Закону України „Про поводження з радіоактивними відходами”, Порядку проведення державної інвентаризації радіоактивних відходів (НП 306.5.04/2.059-2002), затвердженого наказом Державного комітету ядерного  регулювання України від 11 лютого 2003 року № 27, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 лютого 2003 року за № 160/7481, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 24 травня 2016 року  № 292 «Про проведення інвентаризації радіоактивних відходів» та з метою виявлення радіоактивних відходів на території району, здійснення контролю за їх обліком, переміщенням, накопиченням і своєчасною передачею спеціалізованим підприємствам з поводження з радіоактивними відходами:

 

1. Затвердити склад районної комісії з проведення інвентаризації радіоактивних відходів (далі – районна інвентаризаційна комісія) згідно з додатком.

2. Керівникам підприємств, установ, організацій, медичних закладів, діяльність яких пов’язана з утворенням радіоактивних відходів до  06 червня 2016 року створити відповідні інвентаризаційні комісії. Копії рішень, розпоряджень, наказів до 06 червня 2016 року надіслати відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства, будівництва та цивільного захисту управління економіки райдержадміністрації.

3.      Районній інвентаризаційній комісії:

1) Забезпечити координацію та контроль за роботою інвентаризаційних комісій на підприємствах, в установах та організаціях, а також оперативне вжиття заходів щодо усунення виявлених у ході інвентаризації недоліків.

2) Інвентаризацію радіоактивних відходів на підприємствах, в установах і організаціях та медичних закладах провести протягом червня - серпня поточного року.

       4. Інвентаризаційним комісіям підприємств, установ, організацій, медичних закладів матеріали інвентаризації надати районній інвентаризаційній комісії через відділ інфраструктури, житлово-комунального господарства, будівництва та цивільного захисту управління економіки райдержадміністрації до 10 вересня 2016 року.  

       5. Районній інвентаризаційній комісії узагальнені дані інвентаризації радіоактивних відходів до 20 вересня 2016 року подати обласній інвентаризаційній комісії через управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення облдержадміністрації.

       6. Районній інвентаризаційній комісії та  інвентаризаційним комісіям підприємств, установ, організацій, медичних закладів, інвентаризацію радіоактивних відходів провести відповідно до Порядку проведення державної інвентаризації радіоактивних відходів (НП 306.5.04/2.059-2002), затвердженого наказом   Державного   комітету  ядерного  регулювання  України  від 11 лютого 2003 року № 27, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 лютого 2003 року за № 160/7481.

        При виконанні вищезазначеного Порядку врахувати закриті джерела іонізуючого випромінювання, що не використовуються та плануються до переведення до категорії радіоактивних відходів.

       7. Взяти до відома, що інвентаризацію радіоактивних відходів підприємств, установ і організацій, які належать до сфери управління Державного агентства України з управління зоною відчуження та Мінерговугілля України здійснюють інвентаризаційні комісії, утворені наказами цих центральних органів виконавчої влади.

8. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 28 травня 2013 року № 208 „Про проведення інвентаризації радіоактивних відходів”.

9. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Ястремського Ю.В.

 

 

Голова адміністрації                                                           Ю.Ковальчук


 

 

Додаток

до розпорядження голови районної державної адміністрації
03.06.2016 № 255

 

 

С К Л А Д

районної комісії з проведення інвентаризації

радіоактивних відходів

 

Супрунець Леонтій Володимирович

- заступник начальника управління, начальник відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства, будівництва, та цивільного захисту управління економіки райдержадміністрації, голова комісії

 

Члени комісії:

 

Козлюк Лариса Мирославівна

- головний спеціаліст відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства, будівництва та цивільного захисту управління економіки райдержадміністрації

 

Козяр-Грицак Галина Володимирівна

- головний лікар комунальної установи   «Гощанська      центральна районна лікарня» Гощанської районної ради

 

Палейчук Олександр Миколайович

- начальник 16 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління України в Рівненській області ДСНС

 

Поліщук Тетяна Віталіївна

- в.о. головного лікаря комунального закладу «Гощанський районний центр первинної медико-санітарної  допомоги»  Гощанської районної ради

 

Парипа Анатолій  Васильович

- в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Гощанському районі

 

 

 

 

Керівник апарату райдержадміністрації                                     І.Парфьонова
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

23 серпня

09.00 - церемонія урочистого підняття Державного Прапора України (площа Незалежності, смт.Гоща).

 

24 серпня

12.00 - атракціони для дітей «Дитяче ігрове містечко» (площа Незалежності, смт.Гоща);

15.00 - майстер-класи для дітей (площа Героїв Майдану); Пластова точка», фото-зона «Україну в серці збережу», фотовиставка Петра Зубкевича – ретроспектива відзначення Дня незалежності «Україна. Незалежність. Гоща», презентація картин Гощанського Погориння, польова кухня, виїзна торгівля (алея Слави).

17.00-20.30 - святковий концерт з нагоди 28-ї річниці незалежності України «Україно, цвіти у любові й добрі» за участю кращих аматорських колективів районних мистецьких установ; вручення Почесних грамот райдержадміністрації та районної ради, нагород Гощанської селищної ради; виступ лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів інструментально-вокального ансамблю «SoloMia» м.Київ (керівник Роман Шушвар), флешмоб «Ми - діти твої, Україно» (сцена на площі Героїв Майдану).

20.30 - відео-презентація кулінарного проекту «Гощанські традиції» (алея Слави).

20.40 - презентація сучасної аварійно-рятувальної техніки та обладнання служби цивільного захисту району (площа  Незалежності).

21.00-23.30 - святкова дискотека «Під зоряним небом» (площа Героїв Майдану).

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ