ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про результати комплексного вивчення виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомом Тучинської сільської ради


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація

Дата: 03 червня 2016 року

Номер: 260

Дата оприлюднення: 03.06.2016

 

Про результати комплексного вивчення

виконання делегованих повноважень

органів виконавчої влади виконкомом

Тучинської сільської ради

 

 

З метою активізації роботи виконкому Тучинської сільської ради щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади, усунення недоліків, зазначених у акті перевірки та недопущення подібних, відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 1999 року №339 “Про затвердження порядку контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади”:

 

1. Виконавчому комітету Тучинської сільської ради:

1) Щоквартально виносити на розгляд засідань виконкому питання наповненості бюджету та відшуковувати додаткові шляхи його поповнення.

2) Постійно тримати на контролі питання введення в експлуатацію індивідуального житла на території сільської ради.

3) Спільно з комунальним закладом «Гощанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»: провести благоустрій прилеглої території фельдшерсько-акушерського пенкту с.Полівці; до 01 вересня 2016 року вирішити питання щодо проведення часткового ремонту приміщення фельдшерсько-акушерського пункту с.Полівці; з метою впровадження заходів з енергозбереження, до 01 жовтня 2016 року  вивчити питання щодо замінити віконних блоків у фельдшерсько-акушерському пункті с.Полівці.

4) Активізувати роботу по організації громадських робіт із залученням громадян, які перебувають на обліку в районному центрі зайнятості як зареєстровані безробітні, за рахунок пропорційного фінансування з місцевих бюджетів та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

5) Активізувати роботу щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади у сфері освіти, молоді і спорту, зокрема, систематично заслуховувати на засіданнях виконкому сільської ради питання стану гарячого харчування та медичного обслуговування учнів Тучинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. 

6) Постійно сприяти дільничному інспектору поліції та громадському помічнику дільничного в матеріально-технічному забезпеченні, вживати заходів щодо залучення додаткових джерел фінансування діяльності громадського помічника дільничного інспектора поліції.

7) З метою мобілізації людських та транспортних ресурсів на особливий період, створити запас паливно-мастильних матеріалів.

8) З метою проведення оповіщення та відправки військовозобов’язаних на пункт попереднього збору військового комісаріату, укласти договори з власниками приватного транспорту.

9) Сприяти райдержадміністрації в укладанні договорів (контрактів) на виконання мобілізаційних завдань з підприємцями на території сільської ради.

10) З метою забезпечення неухильного виконання вимог чинного законодавства у сфері цивільної оборони, захисту населення і території від надзвичайних ситуацій, техногенної безпеки та аварійно-рятувальної справи, до 01 вересня 2016 року: уточнити та погодити з відповідними органами схему організації оповіщення; забезпечити працівників сільської ради засобами радіаційного та хімічного захисту; доопрацювати план дій органів управління та сил у разі виникнення надзвичайної ситуації, план розвитку та удосконалення цивільної оборони сільської ради, план евакуації працюючого персоналу та населення, що проживає в зоні можливого ураження, документацію об’єктової постійної комісії з питань надзвичайних ситуацій, документацію, яка повинна бути заведена для забезпечення належного стану утримання захисних споруд; дообладнати інформаційний стенд сільської ради інформаційно-довідковим матеріалом для надання допомоги персоналу та населенню в отриманні відомостей щодо дій у випадку надзвичайних ситуацій.

11) Забезпечити неухильне виконання вимог Закону України ”Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування", Інструкції з діловодства зі зверненнями громадян.

12) З метою формування архівного фонду, провести впорядкування документів за 2007-2010 роки.

13) Розробити та направити на схвалення експертної комісії архівного відділу райдержадміністрації: положення про експертну комісію Тучинської сільської ради; положення про архівний підрозділ сільської ради; інструкцію з діловодства; номенклатуру справ відповідно до Переліку типових документів, що створюються під час діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування, інших установ, підприємств і організацій, із зазначенням строків зберігання документів, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 12 квітня 2012 року №578/5.

14) Тримати на  постійному контролі питання виконавської  дисципліни  щодо здійснення  контролю  за станом  виконання  розпорядчих  документів  керівництва   райдержадміністрації та облдержадміністрації.

15) Активізувати  роботу по благоустрою населених пунктів сільської ради.

 

2. Рекомендувати Тучинському сільському голові Кирильчуку В.М.:

1) Пройти навчання з питань охорони праці в установленому законодавством  порядку.

2) До 1 вересня 2016 року скликати загальні збори громадян.

 

3. Виконавцям про виконання розпорядження інформувати райдержадміністрацію до 20 жовтня 2016 року.

 

4. Організаційному відділу апарату райдержадміністрації забезпечити узагальнення інформації до 25 жовтня 2016 року.

 

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Парфьонову І.В.

 

 

 

 

 

 

Голова райдержадміністрації                                                    Ю.Ковальчук
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

24 серпня

12.00 - атракціони для дітей «Дитяче ігрове містечко» (площа Незалежності, смт.Гоща);

15.00 - майстер-класи для дітей (площа Героїв Майдану); Пластова точка», фото-зона «Україну в серці збережу», фотовиставка Петра Зубкевича – ретроспектива відзначення Дня незалежності «Україна. Незалежність. Гоща», презентація картин Гощанського Погориння, польова кухня, виїзна торгівля (алея Слави).

17.00-20.30 - святковий концерт з нагоди 28-ї річниці незалежності України «Україно, цвіти у любові й добрі» за участю кращих аматорських колективів районних мистецьких установ; вручення Почесних грамот райдержадміністрації та районної ради, нагород Гощанської селищної ради; виступ лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів інструментально-вокального ансамблю «SoloMia» м.Київ (керівник Роман Шушвар), флешмоб «Ми - діти твої, Україно» (сцена на площі Героїв Майдану).

20.30 - відео-презентація кулінарного проекту «Гощанські традиції» (алея Слави).

20.40 - презентація сучасної аварійно-рятувальної техніки та обладнання служби цивільного захисту району (площа  Незалежності).

21.00-23.30 - святкова дискотека «Під зоряним небом» (площа Героїв Майдану).

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ