ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування у смт. Гоща на території Гощанської селищної ради


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація

Дата: 03 червня 2016 року

Номер: 259

Дата оприлюднення: 03.06.2016

 

 

 

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою

щодо відновлення (встановлення) меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості)

для будівництва та обслуговування

будівель органів державної влади та

місцевого самоврядування у смт. Гоща

на території Гощанської селищної ради

 

Розглянувши клопотання Корецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Рівненської області, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування у смт. Гоща на території Гощанської селищної ради, відповідно до пункту 7 статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 17, 92, 122 Земельного кодексу України.

1. Дати дозвіл Корецькому об’єднаному управлінню Пенсійного фонду України Рівненської області  розробити  технічну документацію із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), орієнтовною площею  0,2037  га, в постійне користування для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування у смт. Гоща на території Гощанської селищної ради.

  2. Корецькому об’єднаному управлінню Пенсійного фонду України Рівненської області подати  технічну документацію до райдержадміністрації для затвердження. 

            3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

Голова адміністрації                                                         Ю.Ковальчук

 

                                                                               
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

24 серпня

12.00 - атракціони для дітей «Дитяче ігрове містечко» (площа Незалежності, смт.Гоща);

15.00 - майстер-класи для дітей (площа Героїв Майдану); Пластова точка», фото-зона «Україну в серці збережу», фотовиставка Петра Зубкевича – ретроспектива відзначення Дня незалежності «Україна. Незалежність. Гоща», презентація картин Гощанського Погориння, польова кухня, виїзна торгівля (алея Слави).

17.00-20.30 - святковий концерт з нагоди 28-ї річниці незалежності України «Україно, цвіти у любові й добрі» за участю кращих аматорських колективів районних мистецьких установ; вручення Почесних грамот райдержадміністрації та районної ради, нагород Гощанської селищної ради; виступ лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів інструментально-вокального ансамблю «SoloMia» м.Київ (керівник Роман Шушвар), флешмоб «Ми - діти твої, Україно» (сцена на площі Героїв Майдану).

20.30 - відео-презентація кулінарного проекту «Гощанські традиції» (алея Слави).

20.40 - презентація сучасної аварійно-рятувальної техніки та обладнання служби цивільного захисту району (площа  Незалежності).

21.00-23.30 - святкова дискотека «Під зоряним небом» (площа Героїв Майдану).

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ