ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про районну комплексну програму профілактики злочинності та правопорушень в Гощанському районі на 2016-2020 роки


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація

Дата: 02 червня 2016 року

Номер: 254

Дата оприлюднення: 02.06.2016

Про районну комплексну програму

профілактики злочинності та

правопорушень в Гощанському

районі на 2016-2020 роки

 

         Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про Національну поліцію», на виконання указів Президента України від 18 лютого 2002 року №143/2002 «Про заходи щодо подальшого зміцнення правопорядку, охорони прав і свобод громадян», від 06 лютого 2003 року №84/2003 «Про невідкладні додаткові заходи щодо посилення боротьби з організованою злочинністю і корупцією», від 19 липня 2005 №1119/2005 «Про заходи щодо забезпечення особистої безпеки громадян та протидії злочинності», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 19 травня 2016 року №276 «Про обласну комплексну програму профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2016 – 2020 роки» та з метою своєчасної та якісної організації проведення профілактики злочинності та попередження вчинення правопорушень в Гощанському районі:

1.Схвалити районну комплексну програму профілактики злочинності та правопорушень в Гощанському районі на 2016-2020 роки (далі – Програма) згідно з додатком.

 

2. Завідувачу сектору мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Палейчук І.В. подати Програму районній раді для її затвердження в установленому порядку.

 

3.                 Виконавчим комітетам селищної та сільських рад розробити місцеві плани заходів щодо профілактики злочинності та правопорушень в Гощанському районі на 2016-2020 роки.

 

4.                 Виконавцям, зазначеним у Програмі, про хід виконання розпорядження інформувати райдержадміністрацію щороку до 1 липня та 1 січня.

 

5. Сектору мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації забезпечити узагальнення інформацій про хід виконання Програми щороку до 5 липня та 5 січня.

 

6.                 Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Ястремського Ю.В.

 

 

 

 

 

Голова адміністрації                                                          Ю.Ковальчук

 

 

 

Додаток

до розпорядження голови

районної державної адміністрації

02.03.2016 № 254

 

РАЙОННА КОМПЛЕКСНА ПРОГРАМА

профілактики злочинності та правопорушень в Гощанському районі

на 2016-2020 роки

 

Програма розроблена відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про Національну поліцію», на виконання указів Президента України від 18 лютого 2002 року №143/2002 «Про заходи щодо подальшого зміцнення правопорядку, охорони прав і свобод громадян», від 06 лютого 2003 року №84/2003 «Про невідкладні додаткові заходи щодо посилення боротьби з організованою злочинністю і корупцією», від 19 липня 2005 №1119/2005 «Про заходи щодо забезпечення особистої безпеки громадян та протидії злочинності».

І. Мета Програми:

  забезпечення заходів щодо ефективної реалізації державної політики у сфері профілактики злочинності та попередження вчинення правопорушень шляхом розроблення та здійснення комплексу заходів, спрямованих на усунення причин та умов учинення протиправних діянь, а також налагодження дієвої співпраці Гощанського відділення поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області та місцевих органів виконавчої влади в зазначеній сфері.

 

ІІ. Завдання Програми

  Програма спрямована на:

  створення у громадськості нетерпимості до злочинності та формування правосвідомості;

         активізацію участі громадськості в забезпеченні правопорядку в державі;

         підвищення вимог до осіб, відповідальних за роботу зі зверненнями громадян, забезпечення принципового реагування на факти порушення прав і свобод людини;

          ослаблення дії криміногенних факторів, запобігання втягненню у злочинну діяльність нових соціальних груп, особливо неповнолітніх;

          протидію корупції, зменшення кримінального тиску на економічні відносини;

          обмеження незаконного обігу зброї, наркотичних засобів, кримінальних проявів пияцтва і алкоголізму, проституції та інших супутніх для злочинності явищ.

 

ІІІ. Очікувані результати виконання Програми

 

          Виконання Програми дозволить всебічно забезпечити посилення заходів профілактичного впливу на злочинність:

           зниження рівня злочинності, ослаблення суспільної напруги, викликаної її впливом;

         зменшення впливу злочинності на економічну та політичну сфери суспільства;

        зменшення корупційних проявів, підвищення рівня захисту економічних відносин від злочинних посягань, витіснення з економічної сфери кримінального елементу, скорочення обсягів тіньової економіки;

         поліпшення захисту правоохоронними органами прав, свобод і власності громадян, створення безпечних умов життя;

         мінімізація злочинного впливу на молодь та підлітків, усунення причин і умов, що сприяють втягненню їх у протиправну діяльність;

         зниження рівня вживання населенням наркотиків та посилення протидії проникненню їх на територію району;

         сприяння ресоціалізації осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі;

         поліпшення стану безпеки дорожнього руху на основі встановлення партнерських відносин між громадянами та працівниками державтоінспекції;

         досягнення належного рівня фінансового і матеріального забезпечення правоохоронної та профілактичної діяльності.

 

ІV. Фінансування Програми

 

         Фінансування програми буде здійснюватись у межах видатків, що передбачаються в державному та місцевих бюджетах, відповідно до чинного законодавства. Орієнтовний обсяг фінансування з районного бюджету заходів комплексної програми профілактики злочинності та правопорушень в Гощанському районі на 2016-2020 роки викладений у додатку до Програми.

 

V. Заходи з реалізації районної комплексної програми профілактики злочинності та правопорушень в Гощанському районі на 2016-2020 роки

 

І. Організаційно-правове забезпечення профілактики злочинності

 

1. Систематично аналізувати стан правопорядку в районі, в кожному населеному пункті, на підприємствах, в установах та організаціях. За результатами аналізу та з урахуванням фактів, що негативно впливають на стан правопорядку, вносити корективи до  Програми та в місцеві плани заходів щодо запобігання злочинності на 2016-2020 роки.

Сектор мобілізаційної роботи апарату

райдержадміністрації, виконкоми селищної та сільських рад, Гощанське відділення поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області, представник УСБУ в районі (за згодою), Гощанський відділ Здолбунівської місцевої прокуратури (за згодою), Гощанське відділення Рівненської об’єднаної  державної  податкової   інспекції

Головного управління Державної фіскальної служби у Рівненській області.

Постійно

 

2.                 Забезпечити через засоби масової інформації широке та постійне інформування населення про заходи щодо зміцнення законності й наведення порядку в державі, області, районі. Проводити зустрічі, прес-конференції, брифінги керівників правоохоронних органів з представниками засобів масової інформації з висвітлення практики боротьби зі злочинністю.

         Здійснювати заходи щодо забезпечення підвищення рівня правової освіти населення, громадської правосвідомості, формування негативного ставлення до протиправних діянь з використанням соціальної реклами, спрямованої на профілактику правопорушень.

Гощанське відділення поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області, представник УСБУ в районі (за згодою), відділ державної виконавчої служби районного управління юстиції, виконкоми селищної та сільських рад, Гощанський відділ Здолбунівської місцевої прокуратури (за згодою), сектор мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації.

Постійно

 

         3. З метою забезпечення захисту конституційних прав і свобод людини  вивчати та аналізувати стан роботи із заявами і скаргами громадян. При їх вирішенні вживати заходів до задоволення обґрунтованих звернень та поновлення порушених прав громадян.

         Забезпечити функціонування централізованих баз даних про результати розгляду та зміст скарг громадян, аналіз та усунення причин і чинників, що сприяють їх повторність.

Гощанське відділення поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області, представник УСБУ в районі (за згодою), відділ документообігу та роботи із зверненнями громадян апарату райдержадміністрації, Гощанський відділ Здолбунівської місцевої прокуратури (за згодою), виконкоми селищної та сільських рад.

 Постійно

 

4. Забезпечити проведення профілактичних і просвітницьких заходів для дітей, молоді та їх батьків з питань протидії поширенню наркоманії, пропаганди здорового способу життя та цінності сім’ї із залученням   медичних

працівників, представників соціальних служб, громадських організацій та благодійних фондів. Проводити культурно-мистецькі акції, спрямовані на пропаганду здорового способу життя, протидію поширенню наркоманії, пияцтва та алкоголізму. Через засоби масової інформації пропагувати загальнолюдські цінності та національні духовні традиції, вести правову освіту молоді.

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації,

служба у справах дітей райдержадміністрації, відділ культури і туризму райдержадміністрації, комунальний заклад «Гощанський районний  центр первинної медико-санітарної допомоги», редакція районної газети «Рідний край»,  Гощанське відділення поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області, виконкоми селищної та сільських рад.

Постійно

 

ІІ. Протидія корупції та організованої злочинності

 

         5. Уживати заходів, спрямованих на викриття фактів хабарництва та корупції у сферах, що мають значення для району, області та держави в цілому, серед службових осіб, наділених розпорядчими функціями держави, працівників правоохоронних та контролюючих органів, у системі судочинства та сферах охорони здоровя і освіти. Оприлюднювати інформацію про заходи протидії корупції.

Гощанське відділення поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області, представник УСБУ в районі (за згодою), Гощанський районний суд (за згодою), комунальна установа «Гощанська центральна районна лікарня», відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, Гощанський відділ Здолбунівської   місцевої прокуратури (за згодою), виконкоми селищної та сільських рад.

2016-2020 роки

 

         6. Уживати заходів, спрямованих на виявлення злочинних схем у сфері земельних відносин, під час відчудження земель, зміни їх цільового призначення, надання у власність особливо цінних земель, земель природо-заповідного, лісового, водного фонду та сільськогосподарського призначення, а також при виконанні топографо-геодезичних робіт, продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, надання земельних ділянок у приватну власність для будівництва і обслуговування житлових будинків.

Гощанське відділення поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області, представник УСБУ в районі (за згодою), управління Держгеокадастру в Гощанському районі, відділ містобудування та архітектури райдержадміністрації, виконкоми селищної та сільських рад, Гощанський відділ Здолбунівської місцевої прокуратури (за згодою).

2016-2020 роки

 

         7. Уживати заходів, спрямованих на виявлення та ліквідацію злочинних схем, пов’язаних з легалізацією доходів, у тому числі одержаних організованими групами і злочинними організаціями, фактів необґрунтованого формування податкового кредиту, діяльності підприємств з ознаками фіктивності, «конвертаційних центрів», недобросовісних небанківських фінансових установ, що залучають вклади населення, припинення діяльності суб’єктів господарювання, що задіяні в таких схемах, викриття корумпованих чиновників, які сприяють накопиченню та відмиванню тіньового капіталу або контролюють ці процеси.

Гощанське відділення Рівненської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Рівненській області, Гощанське відділення поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області, представник УСБУ в районі (за згодою), фінансове управління райдержадміністрації, виконкоми селищної та сільських рад, Гощанський відділ Здолбунівської місцевої прокуратури (за згодою).

2016-2020 роки

 

ІІІ. Запобігання злочинності у сфері економіки

 

         8. Здійснювати заходи із супроводження процедур державних закупівель з метою викриття можливих фактів закупівлі за завищеними цінами, проведення фіктивних операцій, придбання неякісної продукції, недобросовісної конкуренції, безпідставного  надання переваг одному з учасників, недопущення нецільового використання коштів цільових фондів.

Гощанське відділення поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області, представник УСБУ в районі (за згодою), Гощанське відділення Рівненської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Рівненській області, Гощанський відділ Здолбунівської місцевої прокуратури (за згодою).

2016-2020 роки

 

         9. З метою захисту майнових прав клієнтів банківських установ та кредитних спілок, що здійснюють діяльність на території району, систематично проводити заходи, спрямовані на виявлення правопорушень та злочинів, учинених службовими особами банківських установ та кредитних спілок під час надання банківських послуг та реалізації кредитних програм.

Гощанське відділення поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області, представник УСБУ в районі (за згодою), Гощанське відділення Рівненської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Рівненській області, Гощанський відділ Здолбунівської місцевої прокуратури (за згодою).

2016-2020 роки

 

         10. Забезпечити дотримання вимог законодавства при реалізації підакцизних товарів.

Гощанське відділення поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області, представник УСБУ в районі (за згодою), Гощанське відділення Рівненської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Рівненській області.

2016-2020 роки

 

         11. Здійснювати перевірки дотримання субєктами підприємництва вимог законодавства з питань інтелектуальної власності, авторських та суміжних прав.

Гощанське відділення поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області, представник УСБУ в районі (за згодою). 2016-2020 роки

 

         12. Уживати заходів до зменшення заборгованості суб’єктів підприємницької діяльності перед бюджетом. Забезпечувати моніторинг своєчасності оплати праці найманим працівникам, виявляти факти прихованих трудових відносин. Запровадити систематичний обмін інформацією з цих питань між органами виконавчої влади та правоохоронними органами.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації, виконкоми селищної та сільських рад, представник УСБУ в районі (за згодою), Гощанське відділення Рівненської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Рівненській області, Гощанське відділення поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області.

 2016-2020 роки

 

ІV. Мінімізація злочинного впливу на неповнолітніх та молодіжне

середовище

 

         13. Організувати проведення перевірок розважальних закладів та інших місць масового відпочинку молоді щодо дотримання вимог законодавства в роботі цих закладів.

Гощанське відділення поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області, відділ освіти молоді та спорту райдержадміністрації, служба у справах дітей райдержадміністрації, виконкоми селищної та сільських рад.

2016-2020 роки

 

         14. Обмежити відвідування неповнолітніми дискотек, кафе, барів у вечірній час (до 21 години у зимовий та до 22 години у літній періоди).

Виконкоми селищної та сільських рад.

2016-2020 роки

 

         15. Організувати проведення в навчальних закладах району усіх рівнів акредитації тижнів правових знань.

Гощанське відділення поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області, відділ освіти молоді та спорту райдержадміністрації, виконкоми селищної

та сільських рад.

2016-2020 роки

 

         16. Забезпечити своєчасне виявлення неблагополучних сімей, їх облік, систематичну перевірку умов утримання та виховання в них неповнолітніх, надання таким сім’ям адресної допомоги, проведення обстеження житлово-побутових умов учнів загальноосвітніх шкіл.

Служба у справах дітей райдержадміністрації, Гощанське відділення поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області, відділ освіти молоді та спорту райдержадміністрації, виконкоми селищної та сільських рад.

2016-2020 роки

 

         17. Забезпечити поповнення баз даних щодо переліку молодих людей, які звільнені з місць позбавлення волі, супровід та контроль неповнолітніх і молоді, які відбули покарання та звільнилися з місць позбавлення волі.

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служба у справах дітей райдержадміністрації, Гощанське відділення поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області, відділ освіти молоді та спорту райдержадміністрації, виконкоми селищної та сільських рад.

2016-2020 роки

 

         18. Здійснити заходи щодо забезпечення зайнятості неповнолітніх, надання учням та студентам послуг у працевлаштуванні під час канікул та у вільний від навчання час, забезпечити надання соціальної підтримки неповнолітнім, які перебувають у складних життєвих умовах, посилити контроль за дотриманням законодавства про працю стосовно неповнолітніх.

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служба у справах дітей райдержадміністрації, районний центр зайнятості, виконкоми селищної та сільських  рад.

2016-2020 роки

 

         19. У рамках виконання регіональних програм організації фізкультурно-оздоровчої і спортивно-масової роботи забезпечити розширення мережі спортивних клубів та секцій в дитячо-юнацьких спортивних школах на базі вивільнених приміщень комунальної власності, їх належного матеріального забезпечення, залучення до занять фізичною культурою і спортом на пільгових умовах дітей-сиріт, дітей з малозабезпечених і багатодітних сімей та підлітків, схильних до правопорушень.

Відділ освіти молоді та спорту райдержадміністрації, районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служба у справах дітей райдержадміністрації, районний центр зайнятості, виконкоми селищної та сільських рад.

2016-2020 роки

 

V. Запобігання поширенню наркоманії, пияцтва та алкоголізму

 

         20. Проводити профілактичні заходи щодо виявлення осіб, які займаються виготовленням і продажем самогону та інших спиртних напоїв, з метою застосування до них заходів реагування відповідно до чинного законодавства України.

Гощанське відділення поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області, виконкоми селищної та сільських рад.

2016-2020 роки

 

         21. Забезпечити контроль за додержанням правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями та притягненням до відповідальності винних осіб, вирішувати питання про позбавлення суб’єктів підприємництва ліцензій за незаконну торгівлю алкогольними напоями.

Гощанське відділення поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області, Гощанське відділення Рівненської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Рівненській області, виконкоми

селищної та сільських рад.

2016-2020 роки

 

         22. Для підтримки загальнодержавних та регіональних програм боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів установити і розвивати зв’язки з неурядовими міжнародними громадськими організаціями, використовуючи з цією метою можливості благодійних фондів сприяння боротьбі з наркоманією та наркобізнесом.

Гощанське відділення поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області, представник УСБУ в районі (за згодою), комунальна установа «Гощанська центральна районна лікарня», виконкоми селищної та сільських рад.

2016-2020 роки

 

         23. Здійснювати систематичний контроль за дотриманням лікувально-профілактичними, аптечними закладами району ліцензійних умов, установлених для обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів. Проводити обстеження приміщень, з метою виявлення рівня їх захисту, наявності охорони, перевірки кола осіб, допущених до роботи з наркотичними засобами, психотропними речовинами і прекурсорами.

Комунальний заклад «Гощанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», комунальна установа «Гощанська центральна районна лікарня», Гощанське відділення поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області, представник УСБУ в районі (за згодою), виконкоми селищної та сільських рад.

2016-2020 роки

 

VI. Протидія рецидивної злочинності

 

         24. Організувати і проводити відпрацювання, спрямовані на попередження правопорушень з боку раніше судимих осіб, у тому числі в побуті, поліпшення профілактичної роботи серед осіб, які стоять на обліку в поліції.

Гощанське відділення поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області, відділ державної виконавчої служби районного управління юстиції.

2016-2020 роки

 

         25. Забезпечити взаємодію установ з виконання покарань із поліцією, місцевими органами виконавчої влади щодо побутового влаштування осіб, звільнених з місць позбавлення волі.

Відділ державної виконавчої служби районного управління юстиції, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Гощанське відділення поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області, виконкоми селищної та сільських рад.

2016-2020 роки

 

VII. Безпека дорожнього руху

 

         26. Здійснити комплекс організаційно-практичних заходів зі зниження рівня аварійності та тяжкості її наслідків, зокрема спрямованих на виявлення та переобладнання аварійно-небезпечних ділянок руху.

Гощанське відділення поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області, філія «Гощанський райавтодор», виконкоми селищної та сільських рад.

2016-2020 роки

 

27. Організація діяльності юних помічників поліції, юних інспекторів безпеки дорожнього руху та проведення відповідних конкурсів серед дітей та молоді.

Гощанське відділення поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області, відділ освіти молоді та спорту райдержадміністрації, районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,

виконкоми селищної та сільських рад.

2016-2020 роки

 

 

VIII. Забезпечення дотримання прав громадян, підвищення рівня

соціального захисту окремих верств населення та покращення взаємодії з громадськістю.

         28. Здійснювати перевірки щодо забезпечення дотримання прав та законних інтересів осіб, що утримуються в спеціалізованій школі-інтернаті для дітей із затримкою психічного розвитку.

Гощанське відділення поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області, відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, Гощанський відділ Здолбунівської місцевої прокуратури (за згодою).

2016-2020 роки

 

         29. Проведення пропагандистських заходів щодо популяризації участі громадян у громадських формуваннях з охорони громадського порядку, сприяння створенню нових та розширенню існуючих формувань. При формуванні місцевих бюджетів на 2016-2020 роки передбачити кошти для заохочення громадських помічників дільничних офіцерів поліції.

Гощанське відділення поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області, редакція районної газети «Рідний край», виконкоми селищної та сільських рад.

2016-2020 роки

 

         30. Вжити заходів щодо утворення або відновлення діяльності громадських формувань на підприємствах, в установах та організаціях, організації їх матеріально-технічного забезпечення і стимулювання роботи.

Гощанське відділення поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області, виконкоми селищної та сільських рад.

2016-2020 роки

 

ІХ. Удосконалення діяльності правоохоронних органів

 

         31. Вжити заходів щодо переобладнання чергової частини Гощанського відділення поліції пультами централізованого спостереження та постами ретрансляції.

Гощанське відділення поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області.

2016-2020 роки

 

         32. Обладнати громадські місця системами візуального спостереження за дотриманням правопорядку та безпекою громадян.

Гощанське відділення поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області, Гощанська дільниця ПАТ «Рівнеобленерго», виконкоми селищної та сільських рад.

2016-2020 роки

 

         33. Вжити заходів щодо надання відповідних приміщень для розміщення дільничних пунктів поліції в кожному населеному пункті району та їх обладнання.

Гощанське відділення поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області, виконкоми селищної та сільських рад.

2016-2020 роки

 

Х. Попередження правопорушень

 

         34. Проводити спільні перевірки з контролю за додержанням законодавства з питань охорони за використанням природних ресурсів, проведення археологічних розвідок та розкопок.

Гощанське відділення поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області, представник УСБУ в районі (за згодою), Гощанське відділення Рівненської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Рівненській області, управління Держгеокадастру в Гощанському районі, Гощанський відділ Здолбунівської місцевої прокуратури (за згодою).

Один раз у півріччя

 

         35. Проводити спільні заходи, спрямовані на запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, а також виявлення осіб, які втягують дітей у протиправну діяльність.

Гощанське відділення поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області,  районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служба у справах дітей райдержадміністрації, виконкоми селищної та сільських рад.

2016-2020 роки

 

         36. Проводити цільові оперативно-профілактичних операції, спрямовані на виявлення та припинення протиправної діяльності у сфері захисту суспільної моралі.

Гощанське відділення поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області,  районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служба у справах дітей райдержадміністрації, відділ культури і туризму райдержадміністрації виконкоми селищної та сільських рад.

2016-2020 роки

 

         37. Здійснювати заходи щодо забезпечення підвищення рівня правової освіти населення, громадської підсвідомості, формування негативного ставлення до протиправних діянь.

Гощанське відділення поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області, Гощанське відділення Рівненської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Рівненській області, відділ державної виконавчої служби районного управління юстиції, виконкоми селищної та сільських рад.

2016-2020 роки

 

ХІ. Матеріально-технічне забезпечення

 

         38. Сприяти підрозділам поліції та громадським формуванням з охорони громадського порядку і державного контролю в їх матеріально-технічному забезпеченні, уживати заходів щодо залучення додаткових джерел фінансування їх діяльності направлених на попередження вчинення правопорушень.

                                                        Сектор мобілізаційної роботи апарату

райдержадміністрації, виконкоми селищної та сільських рад.

2016-2020 роки

 

Керівник апарату адміністрації                                           І.Парфьонова

 

 


 

Додаток

 до районної комплексної програми профілактики злочинності та правопорушень в Гощанському

районі на 2016-2020 роки 

 

Орієнтовний обсяг фінансування з районного бюджету заходів

комплексної програми профілактики злочинності та правопорушень в Гощанському районі

на 2016-2020 роки

 

№ п/п

Зміст заходу

Розпорядник коштів

Відповідальний

за виконання

Обсяг фінансування всього ( тис.грн.)

у тому числі (тис.грн.):

2016

 рік

2017 рік

2018 рік

2019 рік

2020 рік

1

Сприяти підрозділам поліції у матеріально-технічному забезпеченні, проведенні ремонтів, реконструкцій та при необхідності добудови приміщень Гощанського відділення поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області і, у тому числі:

- придбання камер (систем) відеоспостереження для забезпечення охорони громадського порядку;

      - матеріально-технічна допомога підрозділам поліції в придбанні пального для розшукових  заходів та роботи дільничних інспекторів поліції.

Районна державна адміністрація,

Гощанське відділення поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області

Гощанське відділення поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області,  селищна та сільські ради

240

40

40

50

50

60

 

Разом:

 

 

240

40

40

50

50

60


 

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ