ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність Малятинській сільській раді для обслуговування водонапірної башні за межами с. Пустомити Малятинської сільської ради


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація

Дата: 17 травня 2016 року

Номер: 237

Дата оприлюднення: 20.05.2016

 

 

Про надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у комунальну власність

Малятинській сільській раді для обслуговування

водонапірної башні за межами с. Пустомити

Малятинської сільської ради

 

Розглянувши клопотання Малятинської сільської ради про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність Малятинській сільській раді для обслуговування водонапірної башні за межами с. Пустомити Малятинської сільської ради, відповідно до пункту 7 статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтей 17, 58, 117, 122, Земельного кодексу України.

1.  Дати дозвіл Малятинській сільській раді на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність Малятинській сільській раді, орієнтовною площею 0,04 га, для обслуговування водонапірної башні за межами с. Пустомити на території Малятинської сільської ради.

 2. Малятинській сільській раді розробити  проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність Малятинській сільській раді, орієнтовною площею 0,04 га, для обслуговування водонапірної башні за межами с. Пустомити на території Малятинської сільської ради.

  3. Малятинській сільській раді подати проект землеустрою до райдержадміністрації для затвердження. 

            4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

  

 

Голова адміністрації                                                         Ю.Ковальчук

 

 

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

23 серпня

09.00 - церемонія урочистого підняття Державного Прапора України (площа Незалежності, смт.Гоща).

 

24 серпня

12.00 - атракціони для дітей «Дитяче ігрове містечко» (площа Незалежності, смт.Гоща);

15.00 - майстер-класи для дітей (площа Героїв Майдану); Пластова точка», фото-зона «Україну в серці збережу», фотовиставка Петра Зубкевича – ретроспектива відзначення Дня незалежності «Україна. Незалежність. Гоща», презентація картин Гощанського Погориння, польова кухня, виїзна торгівля (алея Слави).

17.00-20.30 - святковий концерт з нагоди 28-ї річниці незалежності України «Україно, цвіти у любові й добрі» за участю кращих аматорських колективів районних мистецьких установ; вручення Почесних грамот райдержадміністрації та районної ради, нагород Гощанської селищної ради; виступ лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів інструментально-вокального ансамблю «SoloMia» м.Київ (керівник Роман Шушвар), флешмоб «Ми - діти твої, Україно» (сцена на площі Героїв Майдану).

20.30 - відео-презентація кулінарного проекту «Гощанські традиції» (алея Слави).

20.40 - презентація сучасної аварійно-рятувальної техніки та обладнання служби цивільного захисту району (площа  Незалежності).

21.00-23.30 - святкова дискотека «Під зоряним небом» (площа Героїв Майдану).

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ