ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про превентивні заходи працівників поліції щодо запобігання вчиненню кримінальних правопорушень на території Гощанського району


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація

Дата: 11 травня 2016 року

Номер: 217

Дата оприлюднення: 13.05.2016

 

Про превентивні заходи працівників поліції

щодо запобігання вчиненню кримінальних

правопорушень на території Гощанського району

 

Відповідно до Закону України “Про Національну поліцію”, враховуючи підсумки роботи Гощанського відділення поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області за І квартал 2016 року та з метою подальшого ефективного використання сил та засобів в профілактиці та розкритті злочинів:

 

1. Рекомендувати Гощанському відділенню поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області:

      1) Щоквартально проводити моніторинг стану злочинності та правопорушень серед неповнолітніх, узагальнювати його результати і розробити рекомендації щодо поліпшення превентивно-профілактичної роботи з попередження дитячої та підліткової злочинності, негативних звичок та проявів насильства й жорстокості.

2) Постійно вживати вичерпних заходів щодо попередження випадків насильства, жорстокого поводження з дітьми. Про виявлені випадки насильства, жорстокого поводження з дітьми інформувати в установленому порядку службу у справах дітей райдержадміністрації.

3) Активізувати роботу щодо виявлення осіб, які займаються незаконним виготовленням та торгівлею спиртних напоїв, інформацію про виявлені факти оприлюднювати в районній громадсько-політичній газеті “Рідний край”.

 

2. Рекомендувати Гощанському відділенню поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області спільно з сектором мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації:

1) Розробити та затвердити на сесії районної ради програму з профілактики злочинності на 2016-2020 роки.

 

2) Активізувати діяльність громадського формування з охорони громадського порядку та заохочення у разі участі в запобіганні та розкритті злочинів.

 

3. Рекомендувати Гощанському відділенню поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області спільно з службою у справах дітей райдержадміністрації:

1) Підвищити рівень міжвідомчої співпраці органів освіти із інспектором ювенальної превенції сектору превентивної діяльності Гощанського відділення поліції, службою у справах дітей райдержадміністрації, іншими органами і установами, які здійснюють профілактику злочинності неповнолітніх, дитячої бездоглядності та безпритульності.

2) Забезпечити систематичну профілактичну, просвітницьку роботу в навчальних закладах з питань формування здорового способу життя, запобігання вживанню алкогольних напоїв, наркотичних засобів дітьми та учнівською молоддю.

3) Проводити спільні рейди по виявленню фактів незаконного продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім.

 

4. Рекомендувати Гощанському відділенню поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області, службі у справах дітей райдержадміністрації, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснювати профілактичні заходи з попередження суїцидів серед неповнолітніх, поліпшити профілактичну роботу з учнями, які мають ознаки суїцидальної поведінки.

 

5. З метою здійснення громадського контролю за умовно-достроково звільненими від відбування покарання та організації проведення з ними виховної роботи спостережній комісії при районній державній адміністрації щомісячно проводити засідання.

 

6. Виконавцям про хід виконання розпорядження інформувати райдержадміністрацію до 20 грудня 2016 року.

 

7. Гощанському відділенню поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області забезпечити узагальнення інформації до 25 грудня 2016 року.

 

8. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Голова райдержадміністрації                                                       Ю.Ковальчук 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

24 серпня

12.00 - атракціони для дітей «Дитяче ігрове містечко» (площа Незалежності, смт.Гоща);

15.00 - майстер-класи для дітей (площа Героїв Майдану); Пластова точка», фото-зона «Україну в серці збережу», фотовиставка Петра Зубкевича – ретроспектива відзначення Дня незалежності «Україна. Незалежність. Гоща», презентація картин Гощанського Погориння, польова кухня, виїзна торгівля (алея Слави).

17.00-20.30 - святковий концерт з нагоди 28-ї річниці незалежності України «Україно, цвіти у любові й добрі» за участю кращих аматорських колективів районних мистецьких установ; вручення Почесних грамот райдержадміністрації та районної ради, нагород Гощанської селищної ради; виступ лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів інструментально-вокального ансамблю «SoloMia» м.Київ (керівник Роман Шушвар), флешмоб «Ми - діти твої, Україно» (сцена на площі Героїв Майдану).

20.30 - відео-презентація кулінарного проекту «Гощанські традиції» (алея Слави).

20.40 - презентація сучасної аварійно-рятувальної техніки та обладнання служби цивільного захисту району (площа  Незалежності).

21.00-23.30 - святкова дискотека «Під зоряним небом» (площа Героїв Майдану).

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ