ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про внесення змін до районної програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2014 – 2017 роки


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація 

Дата: 18 квітня 2016 року

Номер: 189

Дата оприлюднення: 18.04.2016

 

 

Про внесення змін до районної програми

відпочинку та оздоровлення дітей на

2014 – 2017 роки

 

На підставі статей 17, 22, 41 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, відповідно до Закону України "Про оздоровлення та відпочинок дітей", Концепції Державної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на період до 2017 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 15 травня 2013 року № 549-р, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 06 грудня 2013 року № 661 „Про обласну програму відпочинку та оздоровлення дітей на 2014-2017 роки”,  з метою створення належних умов відпочинку і оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, а також дітей, які потребують особливих умов для оздоровлення:

1. Внести зміни до районної програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2014-2017 роки, схваленої розпорядженням голови  райдержадміністрації від 23 грудня 2013 року №512, затвердженої рішенням районної ради від 22 січня 2014 року №407 (далі – зміни до Програми), виклавши Заходи щодо реалізації районної програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2014-2017 роки в новій редакції згідно з додатком.

2. Внести зміни до розпорядження голови райдержадміністрації від 23 грудня 2013 року №512 «Про районну програму відпочинку та оздоровлення дітей на 2014-2017 роки», виклавши пункт 6 розпорядження у новій редакції:

«6.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Гоменюка Т.Т.».

3. Відділу освіти, молоді  та  спорту  райдержадміністрації  подати  зміни до програми на затвердження районній раді в установленому порядку.

 

 

Голова адміністрації                                                                      Ю. Ковальчук


 

Додаток

до розпорядження голови

райдержадміністрації

23.12.2013 № 512

(в редакції розпорядження

голови адміністрації

18.04.2016 № 189)

 

Заходи щодо реалізації районної програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2014-2017 роки

 

Найменування заходу

Термін виконання

Виконавці

Джерело фінансування

Орієнтовні обсяги фінансування,  тис. гривень

2014

2015

2016

2017

І. Забезпечення доступності та якості послуг з оздоровлення та відпочинку

1.

Забезпечення послугами оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Щороку,    травень – серпень 

Районна державна адміністрація,  відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Гощанська міжрайонна виконавча дирекція Рівненського відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, КУ "Гощанська центральна районна лікарня", КЗ "Гощанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги".

Районний бюджет

99,0

110,0

350,0

400,0

2.

Організація відпочинку дітей шкільного віку в закладах з денним перебуванням.

Щороку

Районна державна адміністрація, відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Районний бюджет

55,0

60,0

65,0

70,0

3.

Здійснення оздоровлення та відпочинку дітей працівників агропромислового комплексу.

Щороку

Відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації. 

-

-

-

-

-

4.

Здійснення оздоровлення та відпочинку дітей застрахованих осіб Гощанського району за путівками, придбаними за повну вартість, а також за умови часткового фінансування вартості путівок.

Щороку

Гощанська міжрайонна виконавча дирекція Рівненського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. 

-

-

-

-

-

Всього

Районний бюджет

154,0

170,0

415,0

470,0

 

ІІ. Створення безпечних та комфортних умов перебування дітей у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку

1.

Здійснення контролю за технічним станом транспортних засобів і автошляхів, якими будуть перевозитися діти до місць оздоровлення та відпочинку, за встановленням відповідних дорожніх знаків у місцях розташування дитячих закладів оздоровлення та відпочинку району, а також за оперативною обстановкою під час перевезення дітей автомобільним транспортом.

Щороку

Філія "Гощанський райавтодор" ДП "Рівненський облавтодор", Гощанське відділення поліції Острозького відділу поліції ГУ НП в Рівненській області.

-

-

-

-

-

2.

Організація супроводу дітей, які від’їжджають на відпочинок і лікування, до місць оздоровлення та відпочинку, та дітей, які повертаються додому автомобільним і залізничним транспортом, з метою забезпечення їх особистої безпеки.

Щороку

Гощанське відділення поліції Острозького відділу поліції ГУ НП в Рівненській області, відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

-

-

-

-

-

3.

Організація чергування в оздоровчому закладі ДЗ ОВСТ "Агатівка" та закладах відпочинку (за необхідності), а також наближення маршрутів відпрацювання міліції до зон відпочинку та оздоровлення.

Щороку

Гощанське відділення поліції Острозького відділу поліції ГУ НП в Рівненській області.

-

-

-

-

-

4.

В місцях масового відпочинку людей на воді (пляжах) визначення та облаштування місць для купання дітей відповідно до вимог Правил охорони життя людей на водних об’єктах України

Щороку

Гощанський районний сектор ГУ ДСНС України в Рівненській області, ДЗ ОВСТ „Агатівка”(за згодою).

-

-

-

-

-

5.

Здійснення заходів щодо забезпечення пожежної безпеки у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.

Щороку

Гощанський районний сектор ГУ ДСНС України в Рівненській області.

-

-

-

-

-

6.

Поліпшення матеріально-технічної бази дитячого закладу оздоровлення ДЗ ОВСТ „Агатівка”(за згодою) та пришкільних таборів відпочинку в районі.

В разі потреби

Районна державна адміністрація, фінансове управління райдержадміністрації, відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, ДЗ ОВСТ „Агатівка”(за згодою).

-

-

-

-

-

7.

Забезпечення підтримки дитячого закладу оздоровлення ДЗ ОВСТ "Агатівка" з встановленням у визначеному законодавством порядку пільг із землекористування, оплати комунально-побутових  послуг, сплати місцевих податків і зборів.

Щороку

Районна державна адміністрація,

Гощанська об'єднана державна податкова інспекція головного управління ДФС  у Рівненській області.

-

-

-

-

-

8.

Забезпечення всіх дітей, які направляються в санаторії та заклади оздоровлення, безкоштовним медичним оглядом та відповідною медичною документацією.

Щороку

КУ "Гощанська центральна районна лікарня", КЗ "Гощанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги", Гощанське районне лабораторне відділення Острозького міжрайонного відділу ДУ «Рівненський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України».

-

-

-

-

-

9.

Надання, за необхідності, невідкладної стаціонарної та спеціалізованої медичної допомоги в лікувально-профілактичних закладах району дітям, які перебувають на оздоровленні та відпочинку.

Щороку

Районна державна адміністрація, КУ "Гощанська центральна районна лікарня", КЗ "Гощанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги", Гощанське районне лабораторне відділення Острозького міжрайонного відділу ДУ «Рівненський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України».

-

-

-

-

-

10.

Забезпечення дитячих закладів оздоровлення та відпочинку необхідним запасом медикаментів для надання невідкладної та планової медичної допомоги та медичними працівниками.

Щороку

Районна державна адміністрація, КУ «Гощанська центральна районна лікарня», КЗ «Гощанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги, Гощанське районне лабораторне відділення Острозького міжрайонного відділу ДУ «Рівненський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України».

-

-

-

-

-

Всього

-

-

-

-

-

ІІІ. Організаційно-методичне, інформаційне та кадрове забезпечення відпочинку та оздоровлення дітей

1.

Організація нарад для керівників та педагогічного персоналу дитячого закладу оздоровлення та пришкільних таборів відпочинку.

Щороку, травень

ДЗ ОВСТ "Агатівка", відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

-

-

-

-

-

2.

Проведення інформаційно-просвітницьких заходів щодо популяризації здорового способу життя, профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі в рамках роботи спеціалізованого формування «Мобільний консультаційний пункт соціальної роботи». 

Щороку

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

-

-

-

-

-

3.

Створення, за необхідності, при дитячих закладах оздоровлення та відпочинку тимчасового консультпункту районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для надання психолого-педагогічної та соціальної допомоги дітям та підліткам.

Щороку

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

-

-

-

-

-

4.

Забезпечення змістовного дозвілля, проведення культурно-масових та фізкультурно-спортивних заходів у дитячому  закладі оздоровлення та пришкільних таборах відпочинку.

Щороку

Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, відділ культури і туризму райдержадміністрації, районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

-

-

-

-

-

Всього

-

-

-

-

-

Разом за Програмою

Районний бюджет

154,0

170,0

415,0

470 ,0

 

Керівник апарату адміністрації                       І.Парфьонова
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ