ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про районний план заходів з підготовки та відзначення 25-ї річниці незалежності України


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація

Дата: 18 квітня 2016 року

Номер: 188

Дата оприлюднення: 18.04.2016

 

 

Про районний план заходів

з підготовки та відзначення

25-ї річниці незалежності України

 

     На виконання Указу Президента України від 03 грудня 2015 року №675/2015 «Про відзначення 25-ї річниці незалежності України», розпорядження голови облдержадміністрації від 31 березня 2016 року №163 «Про обласний план заходів з підготовки та відзначення 25-ї річниці незалежності України» та з метою гідного відзначення у 2016 році 25-ї річниці проголошення незалежності України, засвідчення поваги до подвигу борців за свободу, незалежність і територіальну цілісність, єднання суспільства у справі розбудови України як високорозвиненої європейської держави:

 

     1. Затвердити районний план заходів з підготовки та відзначення 25-ї річниці незалежності України (далі – план заходів) згідно з додатком.

 

     2. Виконавцям інформувати райдержадміністрацію про хід виконання плану заходів до 23 серпня та 01 грудня 2016 року.

 

     3. Сектору внутрішньої політики апарату райдержадміністрації забезпечити узагальнення інформації до 25 серпня та 05 грудня 2016 року.

 

     4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Гоменюка Т.Т.

 

 

 

Голова адміністрації                                                                            Ю.Ковальчук

 

 

 

Додаток

до розпорядження голови

райдержадміністрації

18.04.2016 №188

 

 

Районний план заходів

з підготовки та відзначення 25-ї річниці незалежності України

 

 

     1. Вжити додаткових заходів щодо забезпечення благоустрою населених пунктів, упорядкування об’єктів культурної спадщини, пам’ятників, пам’ятних знаків та місць поховань видатних діячів українського державотворення, борців за свободу і незалежність України у ХХ столітті, учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях.

Виконкоми сільських, селищної рад

 

Упродовж серпня 2016 року

 

     2. Організувати церемонію урочистого підняття Державного Прапора України в районному центрі.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації, відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, сектор внутрішньої політики апарату райдержадміністрації.

 

23 серпня 2016 року

 

     3. Оголосити загальнонаціональну хвилину мовчання в пам’ять про загиблих воїнів – захисників України.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації, відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, сектор внутрішньої політики апарату райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищної рад

 

23 серпня 2016 року

 

     4. Організувати привітання військовослужбовців, які виконують службові обов’язки в районі проведення анти терористичної операції в Донецькій та Луганській областях.

Виконкоми сільських, селищної рад

 

Упродовж серпня 2016 року

 

     5. Провести в районному центрі та інших населених пунктах району просвітницькі, навчально-виховні, культурно-мистецькі, тематичні заходи, спрямовані на популяризацію державних символів України.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації, відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищної рад.

 

Упродовж серпня – грудня 2016 року

 

     6.  Організувати в районному центрі та інших населених пунктах району проведення за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадськості, науковців, творчої інтелігенції, духовенства урочистостей та інших заходів з нагоди 25-ї річниці незалежності України.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації, відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищної рад.

 

23 - 24 серпня 2016 року

 

     7. Організувати покладання квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків та місць поховань видатним діячам українського державотворення, борцям за незалежність України у ХХ столітті, загиблим учасникам Революції Гідності, учасникам антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації, сектор внутрішньої політики апарату райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищної рад.

 

23 - 24 серпня 2016 року

 

     8. Забезпечити організацію та проведення у закладах культури, закладах для дітей та молоді району інформаційно-просвітницьких заходів, наукових, культурних та інших заходів, присвячених історії здобуття Україною незалежності, видатним історичним особистостям та сучасним діячам українського державотворення, захисникам Батьківщини, які сьогодні відстоюють суверенітет та територіальну цілісність держави, її європейський вибір.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації, відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищної рад.

 

Упродовж серпня – грудня 2016 року

 

     9. Забезпечити проведення у дошкільних та позашкільних закладах району пізнавальних, навчально-виховних, мистецьких, спортивних заходів, спрямованих на виховання у підростаючого покоління активної громадянської позиції та національно-патріотичної свідомості.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації, відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищної рад.

 

Упродовж серпня 2016 року

 

     10. Забезпечити організацію урочистих, просвітницьких та інших тематичних заходів з нагоди 25-ї річниці референдуму на підтвердження Акта проголошення незалежності України (1 грудня 1991 року).

Відділ культури і туризму райдержадміністрації, відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, архівний відділ райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищної рад.

 

Упродовж 2016 року

 

     11. Активізувати роботу, спрямовану на формування у молодіжному середовищі ставлення до нинішніх захисників України, борців за її незалежність у ХХ столітті, поваги до державних символів України.

Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищної рад.

 

Упродовж 2016 року

 

     12. Провести в населених пунктах району заходи патріотичного змісту, культурно-мистецькі акції, спортивні змагання, присвячені 25-ій річниці незалежності України.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації, відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищної рад.

 

Упродовж серпня 2016 року

 

     13. Організувати в населених пунктах тематичні виставки фото- та архівних документів, присвячені історії українського державотворення та питанням сучасного розвитку держави.

Архівний відділ райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищної рад.

 

Упродовж серпня 2016 року

 

     14. Ужити невідкладних заходів щодо вирішення проблемних питань соціального захисту осіб, які отримали інвалідність внаслідок участі у Революції Гідності, антитерористичній операції в Донецькій та Луганській областях, родин загиблих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях та сприяння інвалідам і учасникам антитерористичної операції, сім’ям загиблих у забезпеченні надання їм соціальних послуг, а також забезпечувати надання державної підтримки борцям за незалежність України у ХХ столітті та громадянам, які сьогодні відстоюють суверенітет та територіальну цілісність України.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації, районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, КЗ «Гощанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», КУ «Гощанська центральна районна лікарня», виконкоми сільських, селищної рад.

 

Упродовж 2016 року

 

     15. Сприяти реалізації ініціатив громадськості у проведенні заходів патріотичного змісту, в тому числі культурно-мистецьких, спортивних, молодіжних акцій, а також заходів, спрямованих на консолідацію українського суспільства, популяризацію України у світі, її культури, звичаїв і традицій.

Сектор внутрішньої політики апарату райдержадміністрації, відділ культури і туризму райдержадміністрації, відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищної рад.

 

Упродовж серпня – грудня 2016 року

 

     16. Сприяти в установленому порядку волонтерським та релігійним організаціям, активістам, громадським об’єднанням, що надають підтримку особам, які втратили працездатність і здоров’я внаслідок участі у Революції Гідності, антитерористичній операції в Донецькій і Луганській областях, родинам загиблих (померлих) осіб з їх числа.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації, сектор внутрішньої політики апарату райдержадміністрації, відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, відділ культури і туризму райдержадміністрації, КЗ «Гощанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», КУ «Гощанська центральна районна лікарня», виконкоми сільських, селищної рад.

 

Упродовж серпня 2016 року

 

     17. Сприяти висвітленню заходів з підготовки та відзначення 25-ї річниці незалежності України.

Сектор внутрішньої політики апарату райдержадміністрації, редакція районної громадсько-політичної газети «Рідний край», виконкоми сільських, селищної рад.

 

Упродовж серпня 2016 року

 

     18. Сприяти розповсюдженню тематичної соціальної реклами і фото-привітання військовослужбовців Збройних Сил України та волонтерів , а також проведенню загальнонаціональної інформаційної кампанії із широким використанням носіїв зовнішньої реклами.

Сектор внутрішньої політики апарату райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищної рад.

 

Упродовж серпня 2016 року

 

 

 

 

Керівник апарату райдержадміністрації                                              І.Парфьонова

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ