ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про Програму підтримки релігійних та громадських організацій Гощанського району на 2016-2020 роки


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація

Дата: 1 квітня 2016 року

Номер: 166

Дата оприлюднення: 04.04.2016

 

 

Про Програму підтримки релігійних та громадських

організацій Гощанського району на 2016-2020 роки

 

 Відповідно  до рішення Гощанської районної ради від 10 березня 2016 року №77 «Про розроблення програми розвитку та підтримки релігійних громад району» та Законів України  «Про місцеві державні адміністрації»,  «Про охорону культурної спадщини», «Про об’єднання громадян», «Про свободу совісті та релігійні організації».

1. Схвалити Програму підтримки релігійних та громадських організацій Гощанського району на 2016-2020 роки (далі -  Програма), згідно з додатком.

2. Відділу культури і туризму райдержадміністрації подати в установленому порядку Програму районній раді для затвердження. 

3. Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації, що відповідають за проведення заходів, передбачених Програмою, забезпечити їх своєчасне виконання в повному обсязі.

4. Координацію роботи по виконанню Програми покласти на відділ культури і туризму райдержадміністрації, про хід виконання якої  інформувати райдержадміністрацію щорічно до 20 листопада.

5.  Фінансовому  управлінню райдержадміністрації, відділу  культури і  туризму райдержадміністрації, відділу освіти, молоді та  спорту райдержадміністрації, виконавчим  комітетам  сільських та селищної рад щорічно при формуванні проектів місцевих  бюджетів розглядати можливість виділення коштів на реалізацію Програми в межах асигнувань відповідної галузі, а також за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством.

6. Контроль за виконанням розпорядження  покласти на заступника голови райдержадміністрації Гоменюка Т.Т.

 

 

 

 

Голова райдержадміністрації                                                   Ю.Ковальчук

 

 

Додаток

до розпорядження голови

райдержадміністрації

01.04.2016 № 166

 

Програма

підтримки релігійних та громадських організацій

Гощанського району на 2016-2020 роки

 

I. Загальні положення.

Програма підтримки релігійних та громадських організацій Гощанського району на 2016-2020 роки (далі Програма) розроблена на виконання рішення Гощанської районної ради від 10 березня 2016 року №77 та законів України «Про об’єднання громадян», «Про місцеві державні адміністрації», «Про свободу совісті та релігійні організації», «Про охорону культурної спадщини».

II. Мета Програми.

Програма розроблена з метою соціальної справедливості, створення належних умов для розширення співпраці органів влади, місцевого самоврядування та громадських і релігійних організацій, подолання негативних наслідків щодо релігії і церкви, гарантування сприятливих умов для розвитку суспільної моралі і гуманізму, громадської злагоди і співробітництва людей незалежно від їх світогляду чи віросповідання, сприяння об’єднанням громадян, релігійним організаціям у проведенні ремонтних та реставраційних робіт культових споруд – пам’яток історії і культури.

III. Основні завдання Програми.

Завдання Програми полягає у:

-   наданні консультативної, організаційної, фінансової підтримки громадським та релігійним організаціям для здійснення ремонтних, реставраційних робіт, проведення заходів щодо реалізації державної політики стосовно забезпечення пропаганди морально-етичних, християнських цінностей, розвитку духовної, естетичної, політичної культури населення;

-    врегулюванні напруженої релігійної ситуації на території району;

-    недопущенні виникнення конфліктів на релігійній основі;

-    розширенні співпраці органів влади, місцевого самоврядування з релігійними громадами та громадськими організаціями;

-    забезпеченні належного технічного стану архітектурних памяток.

IV. Ресурсне забезпечення.

Фінансування заходів Програми здійснюється в межах асигнувань, передбачених в районному та місцевих бюджетах, а також за рахунок інших джерел, не заборонених чинним законодавством України.

Орієнтовний обсяг фінансування заходів Програми у 2016-2020 роках з районного бюджету складає 1585.0 тис.грн.

Розпорядником коштів є райдержадміністрація та відділ культури і туризму райдержадміністрації.

 

Заходи Програми.

 

№ з/п

Найменування

заходу

 

Виконавці

Обсяги фінансування за рахунок коштів районного бюджету (тис.грн.)

2016

2017

2018

2019

2020

1.

Поглиблювати зв’язки районної державної адміністрації з громадськими, релігійними організаціями, регулярно проводити зустрічі, «круглі столи», громадські слухання тощо для обговорення питань взаємоконсультацій та співпраці у формуванні патріотизму, духовно-моральних цінностей, розвитку громадської, політичної культури населення району.

Райдержадміністрація, відділ культури і туризму райдержадміністрації, сектор внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

1,0

 

2,0

2,0

2,0

2,0

2.

Надавати консультативну, організаційну, фінансову допомогу громадським, релігійним організаціям у здійсненні ініціатив та заходів, спрямованих на забезпечення суспільної злагоди, громадського спокою, політичної стабільності, виховання населення на високих духовних та моральних традиціях.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації, відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, фінансове управління райдержадміністрації, сектор внутрішньої політики апарату райдержадміністрації, виконавчі комітети сільських та селищної рад

2,0

2,0

2,0

2,0

2,0

3.

Надання фінансової допомоги релігійним організаціям на проведення ремонту культових споруд і придбання церковної начиння та ікон.

Райдержадміністрація, фінансове управління райдержадміністрації, Відділ культури і туризму райдержадміністрації, виконавчі комітети сільських та селищних рад

250,0

300,0

300,0

350,0

350,0

4.

Здійснювати надання консультативної юридичної допомоги, сприяння правовому врегулюванню майнових та інших проблем функціонування релігійних організацій.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації, відділ правового та кадрового забезпечення апарату  райдержадміністрації

-

-

-

-

-

5.

Посилити  контроль за дотриманням громадськими, релігійними об’єднаннями чинного законодавства про засади функціонування громадських об’єднань, свободу совісті та релігійні організації.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації, сектор внутрішньої політики апарату райдержадміністрації, відділ правового та кадрового забезпечення апарату  райдержадміністрації

-

-

-

-

-

6.

Забезпечити участь представників громадських, релігійних організацій у роботі органів виконавчої влади та місцевого  самоврядування,  загальнодержавних та регіональних заходах, що стосуються відзначення святкових, пам’ятних дат, обговорення та вирішення актуальних суспільних питань, у культурно-просвітницьких та виховних заходах.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації, сектор внутрішньої політики апарату райдержадміністрації, відділ правового та кадрового забезпечення апарату  райдержадміністрації, структурні підрозділи райдержадміністрації, виконавчі комітети сільських та селищної рад

-

-

-

-

-

7.

Забезпечити виготовлення та встановлення охоронних дощок та охоронних знаків на нерухомих памятках історії, культових спорудах.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації, виконкоми сільських та селищної рад

10,0

2,0

2,0

1,0

1,0

 

Очікувані результати Програми

 

Виконання Програми дозволить забезпечити суспільну злагоду, громадський спокій, політичну стабільність, виховання населення на глибоких моральних традиціях, зберегти культові будівлі шляхом ремонтних та реставраційних робіт.

 

Контроль за виконанням.

Відділ культури і туризму районної державної адміністрації щорічно інформує районну державну адміністрацію про хід виконання Програми за підсумками року, а також вносить пропозиції щодо її фінансового забезпечення в  наступному році.

 

 

Керівник апарату адміністрації                                                             І.Парфьонова

 




Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpg



Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

24 серпня

12.00 - атракціони для дітей «Дитяче ігрове містечко» (площа Незалежності, смт.Гоща);

15.00 - майстер-класи для дітей (площа Героїв Майдану); Пластова точка», фото-зона «Україну в серці збережу», фотовиставка Петра Зубкевича – ретроспектива відзначення Дня незалежності «Україна. Незалежність. Гоща», презентація картин Гощанського Погориння, польова кухня, виїзна торгівля (алея Слави).

17.00-20.30 - святковий концерт з нагоди 28-ї річниці незалежності України «Україно, цвіти у любові й добрі» за участю кращих аматорських колективів районних мистецьких установ; вручення Почесних грамот райдержадміністрації та районної ради, нагород Гощанської селищної ради; виступ лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів інструментально-вокального ансамблю «SoloMia» м.Київ (керівник Роман Шушвар), флешмоб «Ми - діти твої, Україно» (сцена на площі Героїв Майдану).

20.30 - відео-презентація кулінарного проекту «Гощанські традиції» (алея Слави).

20.40 - презентація сучасної аварійно-рятувальної техніки та обладнання служби цивільного захисту району (площа  Незалежності).

21.00-23.30 - святкова дискотека «Під зоряним небом» (площа Героїв Майдану).

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ