ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про надання в оренду ТзОВ «Акріс Агро» невитребувані земельні частки (паї) громадян та сітку польових доріг на території Бугринської сільської ради


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація

Дата: 3 березня 2016 року

Номер: 114

Дата оприлюднення: 07.03.2016

 

 

Про надання  в оренду ТзОВ «Акріс Агро»

невитребувані земельні частки (паї) громадян

та сітку польових доріг на території 

Бугринської сільської ради

  

 

Розглянувши протокол засідання постійно діючої комісії Гощанської райдержадміністрації з визначення орендної плати за землю за межами населених пунктів від 26 лютого 2016 року № 1, керуючись статтями 17, 93, 96, пунктом 17 Розділу Х „Перехідні  положення” Земельного кодексу України, рішенням Рівненської обласної ради від 18 грудня 2009 року №1437 „Про Тимчасове положення про надання в оренду нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв), земельних ділянок для ведення сільськогосподарського виробництва, що входять до складу спадщини, яка може бути визнана відумерлою, та передачу в комунальну власність територіальної громади відумерлої спадщини”, статтями 1, 2, 13 Закону України „Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”, статтями 6, 15, 17, 21 Закону України  „Про оренду землі”,  статтями 13, 21 Закону України „Про місцеві державні адміністрації ”:

          1. Надати в оренду ТзОВ «Акріс Агро» терміном на 11 (одинадцять) місяців невитребувані земельні частки (паї) загальною  площею 11,9875 га   для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  на території  Бугринської сільської ради згідно з додатком.  

2. Передати ТзОВ «Акріс Агро» в оренду  терміном на 11 (одинадцять) місяців сітку польових доріг, яка входить до масиву загальною площею 2,27 га, що обробляється даним агроформуванням  до моменту виникнення потреби у використанні проектних доріг при винесенні земельних часток (паїв) в натурі (на місцевості) на території Бугринської сільської ради.

3. Відповідно до протоколу засідання постійно діючої комісії Гощанської райдержадміністрації з визначення орендної плати за землю за межами населених пунктів від 26 лютого 2016 року №1 ТзОВ «Акріс Агро» встановити  розмір орендної плати 6,5 %  від нормативної грошової оцінки по базовому господарству.        

4. Відділу правового та кадрового забезпечення апарату райдержадміністрації та Управлінню Держгеокадастру у Гощанському  районі забезпечити укладання договору оренди із ТзОВ «Акріс Агро» та подати його райдержадміністрації.

5. ТзОВ «Акріс Агро» укласти відповідний договір оренди згідно з чинним законодавством та в місячний термін провести його реєстрацію. Земельні ділянки використовувати за цільовим призначенням.

          6. Виконкому Бугринської сільської ради  провести  реєстрацію договору оренди у відповідності до вимог чинного законодавства.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.       

 

 

 

Голова  адміністрації                                                                                       Ю.Ковальчук
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

24 серпня

12.00 - атракціони для дітей «Дитяче ігрове містечко» (площа Незалежності, смт.Гоща);

15.00 - майстер-класи для дітей (площа Героїв Майдану); Пластова точка», фото-зона «Україну в серці збережу», фотовиставка Петра Зубкевича – ретроспектива відзначення Дня незалежності «Україна. Незалежність. Гоща», презентація картин Гощанського Погориння, польова кухня, виїзна торгівля (алея Слави).

17.00-20.30 - святковий концерт з нагоди 28-ї річниці незалежності України «Україно, цвіти у любові й добрі» за участю кращих аматорських колективів районних мистецьких установ; вручення Почесних грамот райдержадміністрації та районної ради, нагород Гощанської селищної ради; виступ лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів інструментально-вокального ансамблю «SoloMia» м.Київ (керівник Роман Шушвар), флешмоб «Ми - діти твої, Україно» (сцена на площі Героїв Майдану).

20.30 - відео-презентація кулінарного проекту «Гощанські традиції» (алея Слави).

20.40 - презентація сучасної аварійно-рятувальної техніки та обладнання служби цивільного захисту району (площа  Незалежності).

21.00-23.30 - святкова дискотека «Під зоряним небом» (площа Героїв Майдану).

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ