ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про підготовку до перевірки функціонування системи військового обліку громадян України та бронювання військовозобов’язаних в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях і навчальних закладах району


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація

Дата: 26 лютого 2016 року

Номер: 86

Дата оприлюднення: 29.02.2016

 

Про підготовку до перевірки функціонування системи

військового обліку громадян України та бронювання

військовозобов’язаних в органах державної влади, органах

місцевого самоврядування,  на підприємствах, в установах,

організаціях і навчальних закладах району

 

            На виконання  Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу», постанов Кабінету Міністрів України від 09 червня 1994 року №377 «Про затвердження Положення про військовий облік військовозобов’язаних і призовників», від 04 лютого 2015 року №45 «Про затвердження Порядку бронювання військовозобов’язаних за органами державної влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування та підприємствами, установами та організаціями на період мобілізації та на воєнний час», від 02 серпня 1996 року №912 «Про затвердження Типового положення про кадрову службу органу виконавчої влади », доручення Віце-прем’єр-міністра України – Міністра культури України від 30 грудня 2015 року №М-1977/1/1-15 ДСК, Інструкції з організації ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях і навчальних закладах, затвердженої наказом Міністра оборони України від 15 грудня 2010 року №660, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 12 березня 2011 року за №308/19046, розпорядження голови облдержадміністрації від 19 лютого 2016 року №77, з метою підготовки до перевірки стану роботи, пов’язаної з організацією та веденням військового обліку призовників і військовозобов’язаних та бронювання військовозобов’язаних у місцевих органах виконавчої влади, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях і навчальних закладах Гощанського району (далі - перевірка):
1. За участю керівників або відповідальних за військово-облікову роботу структурних підрозділів райдержадміністрації, виконавчих комітетів селищної та сільських рад організувати та провести інструкторсько-методичні заняття з питань ведення персонального обліку військовозобов’язаних і призовників та бронювання військовозобов’язаних.
Гощанський об’єднаний районний військовий комісаріат, сектор мобілізаційної роботи апарату  райдержадміністрації. 
 
До 15 березня 2016 року
 
2. Забезпечити визначення відповідальних посадових осіб за ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників та бронювання військовозобов’язаних у структурних підрозділах райдержадміністрації, виконавчих комітетах селищної та сільських рад.
Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, виконавчих комітетів селищної та сільських рад.
 
До 10 березня 2016 року
 
Відділу правового та кадрового забезпечення апарату райдержадміністрації проінформувати про визначення відповідальних осіб за ведення  військового обліку військовозобов’язаних і призовників та бронювання військовозобов’язаних відділ кадрової роботи апарату облдержадміністрації із зазначенням посади та номера контактного телефону.
Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, виконкомів сільських, селищної рад проінформувати про визначення відповідальних осіб за ведення  військового обліку військовозобов’язаних і призовників та бронювання військовозобов’язаних Гощанський об’єднаний районний військовий комісаріат із зазначенням посади та номера контактного телефону.
 
3. Скласти та затвердити графіки перевірок стану ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників та бронювання військовозобов’язаних у структурних підрозділах райдержадміністрації, виконкомах селищної та сільських рад, підприємствах, установах та організаціях району.

Гощанськийоб’єднаний районний військовий комісаріат.

 
До 10 березня 2016 року
 
4. Привести персональний облік військовозобов’язаних і призовників та бронювання військовозобов’язаних у відповідність із вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 04 лютого 2015 року №45 та розділів І,ІІІ Інструкції.

Структурні підрозділи райдержадміністрації, відділ правового та кадрового забезпечення апарату райдержадміністрації, виконавчі комітети селищної та сільських рад.

 

До 20 березня 2016 року

 

         Інформувати відділ кадрової роботи апарату облдержадміністрації про результати виконаної роботи в структурних підрозділах райдержадміністрації.

Відділ правового та кадрового забезпечення апарату райдержадміністрації.

 

До 25 березня 2016 року

 

         5. Здійснити в установленому порядку перевірки ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників та бронювання військовозобов’язаних в структурних підрозділах райдержадміністрації, виконавчих комітетах селищної та сільських рад. За результатами перевірок скласти довідки з пропозиціями та визначенням термінів усунення виявлених недоліків.

Гощанський об’єднаний районний військовий комісаріат, відділ правового та кадрового забезпечення апарату райдержадміністрації, сектор мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації.
 
До 20 травня 2016 року
 

         6. Інформацію про хід виконання:

         пунктів 1, 3, 5  подати до 20 травня 2016 року сектору мобілізаційної роботи апарату Гощанської райдержадміністрації;

         пунктів 2, 4, 5 подати до 20 травня 2016 року відділу правового та кадрового забезпечення апарату райдержадміністрації.

 

7. Сектору мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації узагальнену інформацію про хід виконання пунктів 1, 3, 5 подати до 25 травня 2016 року Рівненському обласному військовому комісаріату.

Відділу правового та кадрового забезпечення апарату райдержадміністрації узагальнену інформацію про хід виконання пунктів 2, 4, 5 подати до 25 травня 2016 року відділу кадрової роботи апарату облдержадміністрації.       

         8. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

Голова адміністрації                                                                            Ю.Ковальчук
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

24 серпня

12.00 - атракціони для дітей «Дитяче ігрове містечко» (площа Незалежності, смт.Гоща);

15.00 - майстер-класи для дітей (площа Героїв Майдану); Пластова точка», фото-зона «Україну в серці збережу», фотовиставка Петра Зубкевича – ретроспектива відзначення Дня незалежності «Україна. Незалежність. Гоща», презентація картин Гощанського Погориння, польова кухня, виїзна торгівля (алея Слави).

17.00-20.30 - святковий концерт з нагоди 28-ї річниці незалежності України «Україно, цвіти у любові й добрі» за участю кращих аматорських колективів районних мистецьких установ; вручення Почесних грамот райдержадміністрації та районної ради, нагород Гощанської селищної ради; виступ лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів інструментально-вокального ансамблю «SoloMia» м.Київ (керівник Роман Шушвар), флешмоб «Ми - діти твої, Україно» (сцена на площі Героїв Майдану).

20.30 - відео-презентація кулінарного проекту «Гощанські традиції» (алея Слави).

20.40 - презентація сучасної аварійно-рятувальної техніки та обладнання служби цивільного захисту району (площа  Незалежності).

21.00-23.30 - святкова дискотека «Під зоряним небом» (площа Героїв Майдану).

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ