ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про результати комплексного вивчення виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомом Воскодавської сільської ради


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація

Дата: 1 березня 2016 року

Номер: 95

Дата оприлюднення: 03.03.2016

 

 

 

Про результати комплексного вивчення

виконання делегованих повноважень

органів виконавчої влади виконкомом

Воскодавської сільської ради

 

З метою активізації роботи виконкому Воскодавської сільської ради щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади, усунення недоліків, зазначених у акті перевірки та недопущення подібних, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 1999 року №339 «Про затвердження порядку контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади»:

1. Виконавчому комітету Воскодавської сільської ради:

1) Щоквартально виносити на розгляд засідань виконкому питання наповненості бюджету та відшуковувати додаткові шляхи його виконання.

2)  Постійно тримати на контролі питання введення в експлуатацію індивідуального житла на території сільської ради.

3) До 01 липня 2016 року вивчити питання щодо поновлення містобудівної документації, проведення відповідної роботи по коригуванню генерального плану забудови с.Воскодави.

4) Спільно з комунальним закладом «Гощанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» до 01 вересня 2016 року вирішити питання щодо проведення поточного ремонту фельдшерсько-акушерського пункту с.Воскодави.

5) До 01 вересня 2016 року вжити заходів щодо розроблення паспорту місць видалення відходів та схеми санітарного очищення населеного пункту сільської ради.

6) Активізувати роботу по організації громадських робіт із залученням громадян, які перебувають на обліку в районному центрі зайнятості як зареєстровані  безробітні, за  рахунок  пропорційного  фінансування  з  місцевих

2

бюджетів та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

7) Постійно сприяти дільничному інспектору поліції та громадському помічнику дільничного в матеріально-технічному забезпеченні, вживати заходів щодо залучення додаткових джерел фінансування діяльності громадського помічника дільничного інспектора поліції.

8) З метою мобілізації людських та транспортних ресурсів на особливий період, створити запас паливно-мастильних матеріалів.

9) З метою проведення оповіщення та відправки військовозобов’язаних на пункт попереднього збору військового комісаріату, укласти договори з власниками приватного транспорту.

10) Сприяти райдержадміністрації в укладанні договору (контракту) на виконання мобілізаційного завдання з підприємцями на території сільської ради.

11) З метою забезпечення неухильного виконання вимог чинного законодавства у сфері цивільної оборони, захисту населення і території від надзвичайних ситуацій, техногенної безпеки та аварійно-рятувальної справи, до 01 вересня 2016 року: уточнити та погодити з відповідними органами схему організації оповіщення; забезпечити працівників сільської ради засобами радіаційного та хімічного захисту; доопрацювати план дій органів управління та сил у разі виникнення надзвичайної ситуації, план розвитку та удосконалення цивільної оборони сільської ради, план евакуації працюючого персоналу та населення, що проживає в зоні можливого ураження, документацію об’єктової постійної комісії з питань надзвичайних ситуацій; дообладнати інформаційний стенд сільської ради інформаційно-довідковим матеріалом для надання допомоги персоналу та населенню в отриманні відомостей щодо дій у випадку надзвичайних ситуацій.

12) Здійснювати контроль за станом роботи із зверненнями громадян в установах та організаціях незалежно від форм власності, розташованих на підвідомчій території. Про результати проведених перевірок заслуховувати на засіданнях виконавчого комітету, приймати відповідні рішення.

13) Забезпечити неухильне виконання вимог Закону України ”Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування".

14) Тримати на  постійному контролі питання виконавської дисципліни  щодо здійснення  контролю  за станом  виконання розпорядчих документів  керівництва   райдержадміністрації та облдержадміністрації.

 

2. Рекомендувати Воскодавському сільському голові Ющук О.А. пройти навчання з питань охорони праці в установленому законодавством  порядку.

 

 

3

3. Виконавцям про виконання розпорядження інформувати райдержадміністрацію до 20 вересня 2016 року.

 

4. Організаційному відділу апарату райдержадміністрації забезпечити узагальнення інформації до 25 вересня 2016 року.

 

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Парфьонову І.В.

 

 

 

 

Голова райдержадміністрації                                                        Ю.Ковальчук

 

 

 

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

24 серпня

12.00 - атракціони для дітей «Дитяче ігрове містечко» (площа Незалежності, смт.Гоща);

15.00 - майстер-класи для дітей (площа Героїв Майдану); Пластова точка», фото-зона «Україну в серці збережу», фотовиставка Петра Зубкевича – ретроспектива відзначення Дня незалежності «Україна. Незалежність. Гоща», презентація картин Гощанського Погориння, польова кухня, виїзна торгівля (алея Слави).

17.00-20.30 - святковий концерт з нагоди 28-ї річниці незалежності України «Україно, цвіти у любові й добрі» за участю кращих аматорських колективів районних мистецьких установ; вручення Почесних грамот райдержадміністрації та районної ради, нагород Гощанської селищної ради; виступ лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів інструментально-вокального ансамблю «SoloMia» м.Київ (керівник Роман Шушвар), флешмоб «Ми - діти твої, Україно» (сцена на площі Героїв Майдану).

20.30 - відео-презентація кулінарного проекту «Гощанські традиції» (алея Слави).

20.40 - презентація сучасної аварійно-рятувальної техніки та обладнання служби цивільного захисту району (площа  Незалежності).

21.00-23.30 - святкова дискотека «Під зоряним небом» (площа Героїв Майдану).

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ