ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про виділення матеріально-технічних цінностей із місцевого матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та їх наслідків


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація

Дата: 29 лютого 2016 року

Номер: 91

Дата оприлюднення: 02.03.2016

 

 

 

Про виділення матеріально-технічних цінностей із місцевого матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та їх наслідків

 

 

 

На виконання статті 2 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 29 березня 2001 року № 308 “Про Порядок створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків”, клопотання ДПРЧ-16 ГУ ДСНС України у Рівненській області № 24 від 29 лютого 2016 року,  з метою знешкодження вибухонебезпечних предметів, виявлених на території Криничківської сільської ради:

1. Відшкодувати із місцевого матеріального резерву аварійно-рятувальному загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Рівненській області 60 (шістдесят) літрів бензину (залишок минулих років) за знешкодження вибухонебезпечних предметів, виявлених на території Криничківської сільської ради.

2. Аварійно-рятувальному загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Рівненській області подати райдержадміністрації через відділ інфраструктури, житлово-комунального господарства, будівництва та цивільного захисту управління економіки райдержадміністрації звіт про цільове використання матеріально-технічних цінностей.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

Голова адміністрації                                                           Ю. Ковальчук

 

 

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

24 серпня

12.00 - атракціони для дітей «Дитяче ігрове містечко» (площа Незалежності, смт.Гоща);

15.00 - майстер-класи для дітей (площа Героїв Майдану); Пластова точка», фото-зона «Україну в серці збережу», фотовиставка Петра Зубкевича – ретроспектива відзначення Дня незалежності «Україна. Незалежність. Гоща», презентація картин Гощанського Погориння, польова кухня, виїзна торгівля (алея Слави).

17.00-20.30 - святковий концерт з нагоди 28-ї річниці незалежності України «Україно, цвіти у любові й добрі» за участю кращих аматорських колективів районних мистецьких установ; вручення Почесних грамот райдержадміністрації та районної ради, нагород Гощанської селищної ради; виступ лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів інструментально-вокального ансамблю «SoloMia» м.Київ (керівник Роман Шушвар), флешмоб «Ми - діти твої, Україно» (сцена на площі Героїв Майдану).

20.30 - відео-презентація кулінарного проекту «Гощанські традиції» (алея Слави).

20.40 - презентація сучасної аварійно-рятувальної техніки та обладнання служби цивільного захисту району (площа  Незалежності).

21.00-23.30 - святкова дискотека «Під зоряним небом» (площа Героїв Майдану).

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ