ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про підсумки роботи галузей господарського комплексу району та виконання бюджету за 2015 рік


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація

Дата: 22 лютого 2016 року

Номер: 83

Дата оприлюднення: 26.02.2016

 

 

Про підсумки роботи галузей

господарського комплексу району

та виконання бюджету за 2015 рік

 

Враховуючи підсумки роботи господарського комплексу району за 2015 рік та з метою забезпечення подальшого економічного зростання та підвищення життєвого рівня населення, відповідно до повноважень, передбачених статтею 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1. Рекомендувати Гощанській об’єднаній державній податковій інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Рівненській області:

1) забезпечити своєчасне та в повному обсязі надходження платежів до бюджетів усіх рівнів, покращення стану фінансової дисципліни платників;

2) вжити вичерпних заходів щодо зменшення заборгованості зі сплати податкових та інших обов’язкових платежів.

 

2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації:

1) посилити контроль за недопущенням росту дебіторської та кредиторської заборгованості місцевих бюджетів;

2) забезпечити цільове та своєчасне використання субвенцій, що виділяються району з державного бюджету.

 

3. Виконкомам сільських, селищної рад забезпечити своєчасні і повні розрахунки за спожиті підвідомчими установами енергоносії.

 

4. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації:

1) вжити ефективних заходів щодо дотримання державних гарантій в оплаті праці та підвищення рівня оплати праці;

2) не допускати утворення заборгованості щодо виплати заробітної плати в установах, підприємствах та організаціях району.

 

5. Відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації тримати на постійному контролі питання поводження з твердими побутовими відходами.

 

6. Виконкомам Бабинської, Тучинської, Горбаківської сільських та Гощанської селищної рад з метою належного утримання та ефективної експлуатації житлового фонду активізувати проведення організаційних заходів щодо створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

 

7. Відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації:

1) спільно з сільськогосподарськими виробниками провести агрохімічну паспортизацію земель сільськогосподарського призначення;

2) активізувати роботу агропромислового комплексу щодо залучення в 2016 році кредитних ресурсів, необхідних для забезпечення розвитку галузей сільськогосподарського виробництва;

3) сприяти сільськогосподарським виробникам в закупівлі необхідної кількості мінеральних добрив та інших матеріально-технічних ресурсів необхідних для проведення весняно-польових робіт у 2016 році;

4) вжити заходів щодо забезпечення сільськогосподарських, фермерських господарств району достатньою кількістю насіння ярих культур високих посівних кондицій;

5) сприяти сільськогосподарським товаровиробникам району у нарощуванні виробництва, збільшенні поголів’я тварин у 2016 році.

 

8. Виконавцям про хід виконання розпорядження інформувати райдержадміністрацію до 25 грудня 2016 року.

 

9. Управлінню економіки райдержадміністрації забезпечити узагальнення інформації до 30 грудня 2016 року.

 

10. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 08 травня 2015 року №203 «Про організаційно-кадрове забезпечення повноважень органів виконавчої влади щодо роботи галузей господарського комплексу району та виконання бюджету за І квартал 2015 року», від 03 серпня 2015 року №333 «Про організаційно-кадрове забезпечення повноважень органів виконавчої влади щодо роботи галузей господарського комплексу району та виконання бюджету за І півріччя 2015 року», від 04 листопада 2015 року №474 «Про організаційно-кадрове забезпечення повноважень органів виконавчої влади щодо роботи галузей господарського комплексу району та виконання районного бюджету за 9 місяців 2015 року».

 

11. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників голови райдержадміністрації згідно розподілу функціональних повноважень.

 

 

 

Голова адміністрації                                                                  Ю.Ковальчук

 

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ