ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про епізоотичну ситуацію в районі щодо захворювання тварин на сказ


 Видавник: Гощанська районна державна адміністрація

Дата: 9 лютого 2016 року

Номер: 55

Дата оприлюднення: 12.02.2016

 

 

 

Про епізоотичну ситуацію в районі 

щодо захворювання тварин на сказ

 

Епізоотична ситуація в районі  щодо  захворювання тварин  на сказ є стабільно неблагополучною.

Управлінням ветеринарної медицини в Гощанському районі проводяться відповідні профілактичні  заходи  та лабораторно-діагностичні  дослідження з метою  недопущення виникнення, своєчасного виявлення  та ліквідації  вогнища інфекції.

На виконання Указу Президента України від 22 березня 2001 року №192/2001 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення стабільної епізоотичної ситуації в Україні» та з метою покращення епізоотичної ситуації в районі  щодо сказу тварин:

1. Інформацію начальника Гошанської районної державної лікарні  ветеринарної медицини Усика Ю.П. про епізоотичну ситуацію щодо захворювання тварин на сказ  в районі взяти до відома.

2. Керівникам агроформувань всіх форм власності:

1) Забезпечити роботу тваринницьких ферм в закритому режимі.

2) Дотримуватись правил  карантинування  тварин, переміщення тварин  здійснювати з відома спеціалістів державної ветеринарної медицини району та при наявності відповідних ветеринарних документів.

3) Забезпечити умови для здійснення профілактичних заходів спеціалістами державної ветеринарної медицини.

2. Відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації спільно з управлінням ветеринарної медицини в Гощанському  районі підготувати звернення до керівників агроформувань всіх форм власності району стосовно необхідності проведення дератизаційних робіт, зокрема в тваринницьких приміщеннях  та на посівах зернових.

3. Виконкомам сільських, селищної рад:

1) Сприяти управлінню ветеринарної медицини в Гощанському районі у здійсненні профілактичних протиепізоотичних заходів щодо сказу тварин.

2) До 01 квітня 2016 року вжити дієвих заходів щодо регуляції чисельності безпритульних собак та котів в населених пунктах.

3) Встановити контроль за дотриманням власниками  домашніх тварин правил їх утримання.

4) До 01 березня 2016 року здійснити чіткий облік собак та котів та подати списки в районну державну лікарню ветеринарної медицини.

5) Вжити заходів щодо проведення дератизації земель, які не охоплені орендарями та перебувають на підвідомчих територіях.

4.  Гощанській районній організації Українського товариства мисливців і рибалок, Гощанському лісництву Державного підприємства «Острозький держлісгосп»:

1) Видавати дозволи на відстріл диких м’ясоїдних тварин у карантинній та загрозливій зонах, щодо сказу тварин на території мисливських угідь.

2)  Забезпечити  перед періодом розмноження (березень-квітень) оптимальні розміри популяції лисиць (0,5 – 1  голова) на  1000 га угідь.

3) Надавати патматеріал від застрелених лисів для моніторингових досліджень на сказ в уповноважені лабораторії ветеринарної медицини.

5.            Управлінню  ветеринарної медицини в Гощанському районі:

1) Забезпечити здійснення профілактичних протиепізоотичних заходів, направлених на створення стійкого епізоотичного благополуччя в районі.

2) Через засоби масової  інформації в бесідах з громадянами  за допомогою інформаційних листівок доводити до  громадян району  інформацію щодо убезпечення себе від зараження  сказом.

6. Виконавцям про хід виконання розпорядження інформувати райдержадміністрацію до 01 травня 2016 року.

7. Управлінню ветеринарної медицини в Гощанському районі забезпечити узагальнення інформації до 10 травня 2016 року.

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Ястремського Ю. В.

 

 

 

Голова райдержадміністрації                                                  Ю.Ковальчук

 

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

24 серпня

12.00 - атракціони для дітей «Дитяче ігрове містечко» (площа Незалежності, смт.Гоща);

15.00 - майстер-класи для дітей (площа Героїв Майдану); Пластова точка», фото-зона «Україну в серці збережу», фотовиставка Петра Зубкевича – ретроспектива відзначення Дня незалежності «Україна. Незалежність. Гоща», презентація картин Гощанського Погориння, польова кухня, виїзна торгівля (алея Слави).

17.00-20.30 - святковий концерт з нагоди 28-ї річниці незалежності України «Україно, цвіти у любові й добрі» за участю кращих аматорських колективів районних мистецьких установ; вручення Почесних грамот райдержадміністрації та районної ради, нагород Гощанської селищної ради; виступ лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів інструментально-вокального ансамблю «SoloMia» м.Київ (керівник Роман Шушвар), флешмоб «Ми - діти твої, Україно» (сцена на площі Героїв Майдану).

20.30 - відео-презентація кулінарного проекту «Гощанські традиції» (алея Слави).

20.40 - презентація сучасної аварійно-рятувальної техніки та обладнання служби цивільного захисту району (площа  Незалежності).

21.00-23.30 - святкова дискотека «Під зоряним небом» (площа Героїв Майдану).

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ