ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про Програму організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Гощанського району на 2016 рік


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація

Дата: 20 січня 2016 року

Номер: 22

Дата оприлюднення: 22.01.2016

 

 

Про Програму організації

харчування учнів загальноосвітніх

навчальних закладів Гощанського

району на 2016 рік

 

 

На підставі статей 17, 22, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законів України «Про освіту», «Про охорону дитинства», у зв’язку з введенням в дію Закону України від 24 грудня 2015 року № 911-УІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2016 року №17 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2002 року № 1243», з метою забезпечення гарячим харчуванням учнів  1-4 класів, учнів пільгових категорій, учнів з числа дітей загиблих, мобілізованих та учасників антитерористичної операції, дітей внутрішньо переміщених осіб, учнів  5-11 класів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», які навчаються у загальноосвітніх навчальних закладах району шляхом збереження мережі шкільних їдалень з необхідною кількістю їх штатних одиниць за рахунок коштів районного бюджету:

1. Схвалити Програму організації  харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Гощанського району на 2016 рік (далі – Програма) згідно з додатком.

2. Відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації подати Програму на затвердження районній раді в установленому порядку.

3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації при формуванні районного бюджету та внесенні змін до нього передбачати кошти на реалізацію Програми в межах наявних фінансових ресурсів.

4. Відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації:

1) забезпечити виконання Програми у межах видатків, передбачених у районному бюджеті;

2) про хід виконання Програми інформувати райдержадміністрацію до 1 березня 2017 року.

5. Контроль за виконанням  розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Гоменюка Т. Т.

 

 

Голова  адміністрації                                                        Ю. Ковальчук 

 

 

 

 

Додаток

до розпорядження голови

райдержадміністрації

20.01.2016 № 22

 

Програма

організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Гощанського району на 2016 рік

 

 

1. ПАСПОРТ ПРОГРАМИ

 

1.

Ініціатор розроблення Програми

Відділ освіти, молоді та спорту Гощанської районної державної адміністрації

2.

Назва розпорядчого документа для розроблення Програми

Розпорядження голови Гощанської районної державної адміністрації від __________ року № ___ «Про Програму організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів  Гощанського району на 2016 рік»

3.

Розробник Програми

Відділ освіти, молоді та спорту Гощанської районної державної адміністрації

4.

Відповідальні виконавці Програми

Відділ освіти, молоді та спорту Гощанської районної державної адміністрації

5.

Учасники Програми

Відділ освіти, молоді та спорту Гощанської районної державної адміністрації, загальноосвітні навчальні заклади району

6.

Термін реалізації Програми

2016 рік

 

7.

 

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, тис. грн. з районного бюджету

1956,9

 

 

2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 

             Програма організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Гощанського району на 2016 рік (далі – Програма) розроблена з метою створення умов для повноцінного харчування учнів, забезпечення гарячим харчуванням учнів 1-4 класів, учнів пільгових категорій, учнів з числа дітей загиблих, мобілізованих та учасників антитерористичної операції, дітей внутрішньо переміщених осіб,  учнів  5-11 класів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», учнів груп продовженого дня та учнів 5-11 класів, які навчаються у загальноосвітніх навчальних закладах району шляхом збереження мережі шкільних їдалень з необхідною кількістю їх штатних одиниць.

Програма передбачає заходи, спрямовані на сприяння збереженню здоров’я учнів, забезпечення всіх школярів раціональним, якісним та безпечним харчуванням, виконання та подальшу реалізацію державної політики у сфері соціального захисту дітей та учнівської молоді.

 

3. МЕТА ПРОГРАМИ

 

          Метою Програми є збереження здоров’я учнів, створення умов для  їх повноцінного харчування, забезпечення гарячим харчуванням учнів 1-4 класів, учнів пільгових категорій, учнів з числа дітей загиблих, мобілізованих та учасників антитерористичної операції, дітей внутрішньо переміщених осіб, учнів  5-11 класів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», учнів груп продовженого дня та учнів 5-11 класів, які навчаються у загальноосвітніх навчальних закладах району шляхом збереження мережі шкільних їдалень з необхідною кількістю їх штатних одиниць.

 

4. ОСНОВНІ НАПРЯМИ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ

 

Програма реалізується по напрямах:

удосконалення управління системою організації харчування з метою оптимізації витрат на її функціонування та збільшення кількості учнів загальноосвітніх навчальних закладів, охоплених харчуванням;

удосконалення якості  та створення умов для повноцінного харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів району шляхом збереження мережі шкільних їдалень з необхідною кількістю їх штатних одиниць;

забезпечення безкоштовним гарячим харчуванням учнів 1-4 класів, учнів пільгових категорій, учнів з числа дітей загиблих, мобілізованих та учасників антитерористичної операції, дітей внутрішньо переміщених осіб, учнів  5-11 класів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», які навчаються у загальноосвітніх навчальних закладах району.

 

5. ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ

 

           Виконання Програми сприятиме створенню умов для повноцінного харчування учнів, забезпеченню гарячим харчуванням учнів 1-4 класів, учнів пільгових категорій, які навчаються у загальноосвітніх навчальних закладах району, наданню додаткових гарантій соціального захисту учням пільгових категорій, учням з числа дітей загиблих, мобілізованих та учасників антитерористичної операції, дітей внутрішньо переміщених осіб,  учнів груп продовженого дня, а також збереження мережі шкільних їдалень з необхідною кількістю їх штатних одиниць.

 

6. ФІНАНСОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИКОНАННЯ ЗАХОДІВ ПРОГРАМИ

 

Фінансування Програми здійснюється за рахунок :

- коштів районного бюджету;

- інших джерел, не заборонених законодавством України.

Загальна сума 1956,9 тис. грн.

 

7. ЗАХОДИ ЩОДО РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ

 

з/п

Зміст заходів

Терміни виконан-ня

Прогно-зований обсяг фінансових ресурсів для виконання завдань,

(тис. грн.)

Джерела фінансу-вання

Виконавці

1.

 

 

Забезпечення харчуванням учнів 1-4 класів (за винятком дітей пільгової категорії, які харчуються за рахунок коштів субвенції з державного бюджету,  учнів з числа дітей загиблих, мобілізованих та учасників антитерористичної операції, дітей внутрішньо переміщених осіб, харчування яких здійснюється відповідно до розділу 6 районної Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції, їх сімей та сімей загиблих учасників антитерористичної операції на 2015-2016 роки, затвердженої рішенням Гощанської районної ради від 04.03.2015 № 533) та учнів  5-11 класів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»

2016 рік

838,1

Районний бюджет, бюджети селищної і сільських рад, інші джерела фінансував-ня

 

Відділ освіти, молоді та спорту

райдержад-міністрації

2.

 

 

 

 

Забезпечення гарячим  харчуванням учнів 5-11 класів та учнів, які відвідують  групи продовженого дня

2016 рік

688,7

Батьківська плата та інші джерела

Відділ освіти, молоді та спорту

райдержад-міністрації

3.

Збереження мережі шкільних їдалень та утримання необхідних штатних одиниць за винятком тих, що фінансуються з державної освітньої субвенції

2016 рік

430,1

Районний бюджет

Відділ освіти, молоді та спорту

райдержад-міністрації

 

 

8. КООРДИНАЦІЯ ТА КОНТРОЛЬ ЗА ХОДОМ ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ

 

        Координація та контроль за ходом виконання Програми покладається на відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, на постійні комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та податків, у справах освіти, фізкультури та спорту, культури і духовності.

Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації інформує районну раду до 01 березня 2017 року про виконання заходів Програми.

У разі необхідності внесення змін впродовж терміну дії Програми відповідальний виконавець готує уточнення показників і заходів та вносить їх на розгляд сесії районної ради.

 

 

 

Керівник апарату адміністрації                                         І.Парфьонова
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

24 серпня

12.00 - атракціони для дітей «Дитяче ігрове містечко» (площа Незалежності, смт.Гоща);

15.00 - майстер-класи для дітей (площа Героїв Майдану); Пластова точка», фото-зона «Україну в серці збережу», фотовиставка Петра Зубкевича – ретроспектива відзначення Дня незалежності «Україна. Незалежність. Гоща», презентація картин Гощанського Погориння, польова кухня, виїзна торгівля (алея Слави).

17.00-20.30 - святковий концерт з нагоди 28-ї річниці незалежності України «Україно, цвіти у любові й добрі» за участю кращих аматорських колективів районних мистецьких установ; вручення Почесних грамот райдержадміністрації та районної ради, нагород Гощанської селищної ради; виступ лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів інструментально-вокального ансамблю «SoloMia» м.Київ (керівник Роман Шушвар), флешмоб «Ми - діти твої, Україно» (сцена на площі Героїв Майдану).

20.30 - відео-презентація кулінарного проекту «Гощанські традиції» (алея Слави).

20.40 - презентація сучасної аварійно-рятувальної техніки та обладнання служби цивільного захисту району (площа  Незалежності).

21.00-23.30 - святкова дискотека «Під зоряним небом» (площа Героїв Майдану).

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ