ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про заходи щодо реалізації в районі державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності


РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від

16.11.2007

 

         №

455

 

Про заходи щодо реалізації в районі державної

регуляторної політики у сфері господарської діяльності

 

Відповідно до законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308 „Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта” та розпорядження голови обласної державної адміністрації від 04.11.2004 №575 „Про заходи щодо реалізації в області державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”:

1. Структурним підрозділам райдержадміністрації забезпечити безумовне виконання вимог Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” щодо дотримання прав громадян, суб'єктів господарювання, їх об'єднань, а також стосовно порядку планування, розроблення та аналізу результативності регуляторних актів у сфері господарської діяльності.

2. Покласти на управління економіки райдержадміністрації повноваження щодо координації діяльності структурних підрозділів райдержадміністрації з питань реалізації в районі державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності згідно вимог статті 18 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”.

3. Структурним підрозділам райдержадміністрації забезпечити щорічно до 1 грудня подання управлінню економіки райдержадміністрації пропозицій до плану підготовки райдержадміністрацією регуляторних актів на наступний календарний рік (далі - План).

Управлінню економіки райдержадміністрації забезпечити щорічно до 7 грудня розроблення та подання на затвердження Плану, а також до 20 грудня його оприлюднення.

4. Структурним підрозділам райдержадміністрації у випадку розроблення регуляторного акта, який не внесений до затвердженого Плану, забезпечити подання управлінню економіки райдержадміністрації пропозицій щодо внесення необхідних змін до Плану в десятиденний термін з дня початку підготовки проекту акта, але не пізніше дня його оприлюднення.

5. Управлінню економіки райдержадміністрації у десятиденний строк після затвердження Плану або внесення відповідних змін до нього забезпечити його оприлюднення в друкованому засобі масової інформації.

6. Структурним підрозділам райдержадміністрації забезпечити:

6.1. Проведення аналізу регуляторного впливу проектів регуляторних актів за Методикою, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308.

6.2. Оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу їх регуляторного впливу в терміни і спосіб, передбачені статтями 9, 13, 14, 20 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”.

6.3. Погодження проектів регуляторних актів у Представництві Держпідприємництва України в Рівненській області відповідно до вимог статті 21 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”.

6.4. Оприлюднення прийнятих регуляторних актів в офіційних друкованих засобах масової інформації не пізніш ніж у десятиденний строк після їх державної реєстрації або прийняття та підписання у випадку, якщо ці регуляторні акти не підлягають державній реєстрації.

6.5. Відстеження результативності прийнятих регуляторних актів за Методикою, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308. Підготовка звіту про відстеження результативності регуляторного акта здійснюється структурним підрозділом, який підготував даний акт.

7. Затвердити:

- новий склад районної робочої групи з перегляду регуляторних актів згідно з додатком;

- положення про районну робочу групу з перегляду регуляторних актів, що додається.

8. Виконавцям, зазначеним в розпорядженні, забезпечити подання управлінню економіки райдержадміністрації інформації про здійснення в районі державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності відповідно до методики, затвердженої наказом Держпідприємництва України від 06.05.2004 № 50 „Про затвердження Методичних рекомендацій щодо підготовки органами виконавчої влади інформації про здійснення ними державної регуляторної політики” щорічно до 20 грудня.

9. Управлінню економіки райдержадміністрації подавати узагальнену інформацію райдержадміністрації щороку до 25 грудня.

10. Визнати такими, що втратили чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 17.11.2004 № 559 „Про заходи щодо реалізації в районі державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” та від 13.06.2005 № 270 „Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 17.11.2004 № 559 „Про заходи щодо реалізації в районі державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”.

11. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Ю. Загинея.

 

Голова райдержадміністрації                            В. Харковець

 

Додаток

до розпорядження голови райдержадміністрації

від “ 16листопада 2007 року

№  455  

СКЛАД

районної робочої групи з перегляду регуляторних актів

Загиней Юрій Васильович

-         перший заступник голови райдержадміністрації, голова робочої групи

 

 

Чучман  Оксана Ісаківна

-         начальник управління економіки райдержадміністрації, заступник голови робочої групи

 

 

Волковська Тетяна Миколаївна

-         головний спеціаліст управління економіки райдержадміністрації, секретар робочої групи

Члени робочої групи:

Гапич  Наталія Василівна

-         завідувач юридичного сектору апарату  райдержадміністрації

 

 

Соловей Алла Василівна

-      завідувач сектору контролю апарату райдержадміністрації

 

 

Дяченко Руслан Юрійович

-      державний реєстратор  апарату райдержадміністрації

 

 

Поліщук Віктор Ярославович

-         адміністратор юридичного сектору апарату райдержадміністрації

 

 

Маринченко Валерій Костянтинович

-      начальник районного управління юстиції

 

Керівник апарату адміністрації                    Л. Єремеєва

 

“ЗАТВЕРДЖЕНО”

розпорядження голови райдержадміністрації

від “ 16листопада 2007 року

№  455  

ПОЛОЖЕННЯ

про районну робочу групу з перегляду регуляторних актів

1. Районна робоча група з перегляду регуляторних актів (далі - група) є дорадчим органом при районній державній адміністрації і створюється для аналізу пропозицій структурних підрозділів райдержадміністрації щодо перегляду регуляторних актів райдержадміністрації з метою їх приведення у відповідність із нормативно-правовими актами, що регулюють відносини у сфері державної регуляторної політики, а також пріоритетними напрямами соціально-економічного розвитку району.

2. Група у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, а також цим Положенням.

3. Група розглядає пропозиції структурних підрозділів райдержадміністрації щодо необхідності перегляду регуляторних актів райдержадміністрації (на підставі аналізу  звітів про відстеження результативності зазначених регуляторних актів, поданих даними структурними підрозділами на затвердження керівництву райдержадміністрації), а також готує за результатами розгляду відповідні висновки і пропозиції керівництву райдержадміністрації.

4. Група має право:

- вимагати від структурних підрозділів райдержадміністрації додаткову інформацію щодо регуляторних актів, які подані на розгляд групи;

- залучати відповідальних працівників структурних підрозділів адміністрації для участі в аналізі звітів про відстеження результативності регуляторних актів.

5. Організаційною формою роботи групи є засідання, яке скликається за рішенням голови групи, а в разі його відсутності - заступником голови групи.

6. Засідання групи проводяться не рідше одного разу на квартал. Позачергові засідання скликаються у міру потреби.

7. Засідання групи є правомочним, якщо в ньому беруть участь не менше половини членів групи.

8. Участь у засіданні беруть члени групи, а в разі їх відсутності - уповноважені ними особи.

9. Рішення групи приймаються шляхом голосування простою більшістю голосів і оформляються протоколом, який підписує голова групи, у разі його відсутності - заступник голови групи.

10. Контроль за виконанням рішень групи  покладається на секретаря групи.

 

 

Керівник апарату адміністрації                          Л. Єремеєва
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

24 серпня

12.00 - атракціони для дітей «Дитяче ігрове містечко» (площа Незалежності, смт.Гоща);

15.00 - майстер-класи для дітей (площа Героїв Майдану); Пластова точка», фото-зона «Україну в серці збережу», фотовиставка Петра Зубкевича – ретроспектива відзначення Дня незалежності «Україна. Незалежність. Гоща», презентація картин Гощанського Погориння, польова кухня, виїзна торгівля (алея Слави).

17.00-20.30 - святковий концерт з нагоди 28-ї річниці незалежності України «Україно, цвіти у любові й добрі» за участю кращих аматорських колективів районних мистецьких установ; вручення Почесних грамот райдержадміністрації та районної ради, нагород Гощанської селищної ради; виступ лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів інструментально-вокального ансамблю «SoloMia» м.Київ (керівник Роман Шушвар), флешмоб «Ми - діти твої, Україно» (сцена на площі Героїв Майдану).

20.30 - відео-презентація кулінарного проекту «Гощанські традиції» (алея Слави).

20.40 - презентація сучасної аварійно-рятувальної техніки та обладнання служби цивільного захисту району (площа  Незалежності).

21.00-23.30 - святкова дискотека «Під зоряним небом» (площа Героїв Майдану).

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ