ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про виконання Комплексних заходів профілактики злочинності на 2006-2010 роки


РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

 

28.11.2008

 

         №

620

  

Про виконання Комплексних заходів

профілактики злочинності на 2006-2010 роки

 

           На  виконання Комплексних заходів профілактики злочинності на 2006-2010 роки, затверджених розпорядженням голови райдержадміністрації від 02.02.2006 № 52, з метою координації діяльності органів виконавчої влади, правоохоронних і контролюючих органів, органів місцевого самоврядування щодо дотримання належного громадського порядку, підвищення рівня боротьби зі злочинністю проводиться відповідна робота.

         Районним відділом  управління Міністерства внутрішніх справ  України в Рівненській області контролюється ситуація щодо зміцнення законності та правопорядку в районі та вживаються заходи щодо недопущення її дестабілізації.

         Проте, криміногенна обстановка в районі є складною. За період 2008 року зареєстровано 154 злочини. З них 136 злочинів загально-кримінальної спрямованості. Відсоток розкриття злочинів становить 76,4.

             Аналізуючи оперативну обстановку, яка склалася за звітний період слід зазначити, що спостерігається зниження рівня підліткової злочинності. Протягом 2008 року неповнолітніми скоєно 4 злочини, в той час як за аналогічний період минулого року неповнолітніми  було скоєно 11 злочинів.  Відповідними службами здійснюється комплекс організаційно-практичних заходів, спрямованих на стабілізацію ситуації, попередження негативних явищ у дитячому середовищі.

         Враховуючи вищевикладене та з метою повного виконання Комплексних заходів профілактики злочинності на 2006 – 2010 роки, координації діяльності органів виконавчої влади, правоохоронних і контролюючих органів, органів місцевого самоврядування по  дотриманню належного громадського порядку, підвищення рівня боротьби зі злочинністю:

 

1.      Виконкомам селищної та сільських рад:

 

1.1.на засіданнях виконавчих комітетів розглянути хід виконання Комплексних заходів профілактики злочинності на 2006 – 2010 роки на підвідомчих територіях;

До 25 лютого 2009 року

 

1.2. активізувати діяльність громадських формувань з охорони громадського порядку та привести її у відповідність до вимог Закону України „Про участь

 

громадян в охороні громадського порядку та державного кордону” та створити фонди сприяння діяльності громадським формуванням.

До 25 лютого 2009 року

 

2.      Рекомендувати районному відділу управління Міністерства внутрішніх справ  України в Рівненській області:

 

2.1. з метою профілактики злочинів пов’язаних з тілесними ушкодженнями та побоями проводити профілактичні заходи з особами, що раніше скоювали злочини

 Постійно

 

2.2. тримати на постійному контролі роботу щодо виявлення фактів порушень ліцензійних умов провадження організації діяльності з проведення азартних ігор суб’єктами підприємницької діяльності;

 Постійно

 

2.3. вживати заходів, спрямованих  на викриття корупційних діянь, порушень чинного законодавства з питань реформування і розвитку аграрного сектора економіки, щодо недопущення випадків зловживань у цій сфері, збереження колективного майна від злочинних посягань;

 Постійно

 

2.4. з метою запобігання поширенню наркоманії, пияцтва та алкоголізму, спільно з міжрайонною державною податковою інспекцією, районною санітарно-епідеміологічною станцією, управлінням економіки райдержадміністрації забезпечити постійний контроль  за додержанням правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами;

Постійно

 

2.5. спільно з сектором взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату адміністрації активізувати роботу щодо функціонування цілісної системи інформування населення про стан правопорядку в районі, результати боротьби зі злочинністю та іншими правопорушеннями;

Постійно

 

2.6. з метою недопущення асоціальних проявів серед учнівської молоді під час проведення шкільних вечорів, спільно з дирекціями навчальних закладів започаткувати чергування дільничних інспекторів.

Постійно

 

3.      Відділам у справах сім’ї та молоді, освіти, з питань фізичної культури та спорту, культури і туризму, службі у справах дітей райдержадміністрації, районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді:

 

3.1. з метою залучення учнівської молоді до безпесередньої участi в життi суспільства, набуття нею соцiального досвiду, засвоювння моральних норм  та загальнолюдських цінностей, придiляти особливу увагу профiлактичнiй роботi серед дітей та підлітків шляхом застосування як заходiв адмiнiстративно-правового впливу, так і  надання комплексної соцiально-педагогiчної допомоги;

Постійно

 

 3.2. пiдвищити результативнiсть ранньої профiлактики злочинiв та правопорушень серед учнiвської молодi. По кожному факту скоєння учнями   правопорушень проводити глибоке вивчення та перевiрку причин та умов, що сприяли становленню їх на шлях порушення закону та вживати мiри по усуненню наявних недолiкiв в навчально-виховному процесi;

Постійно

 

3.3. Сприяти залученню молоді, схильної до асоціальних проявів, до фізкультурно-спортивних, туристично-краєзнавчих, культурно – виховних та інших заходів. 

Постійно

 

4.      Відділу в справах сім’ї та молоді, службі у справах дітей райдержадміністрації активізувати роботу  щодо виконання розділу V Комплексних заходів профілактики злочинності на 2006 – 2010 роки.

Постійно

 

5.      Редакціям районної газети «Рідний край» та районного радіомовлення висвітлювати стан виконання Комплексних заходів профілактики злочинності на 2006-2010 роки.

Щоквартально

 

6.      Відділу організаційно-кадрової роботи апарату адміністрації при підготовці планів роботи адміністрації включати питання про стан правопорядку та злочинності не рідше одного разу в квартал на засідання колегії районної державної адміністрації та нарад при першому заступнику голови адміністрації.

Щоквартально

 

7.      Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 28.12.2007 № 527  «Про виконання Комплексних заходів профілактики злочинності на 2006-2010 роки».

 

8.      Про виконання розпорядження інформувати райдержадміністрацію щоквартально до 5 числа наступного за кварталом місяця.

 

9. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на  першого заступника голови адміністрації Загинея Ю.В.

 

 

 

Голова адміністрації                  В. Харковець
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

24 серпня

12.00 - атракціони для дітей «Дитяче ігрове містечко» (площа Незалежності, смт.Гоща);

15.00 - майстер-класи для дітей (площа Героїв Майдану); Пластова точка», фото-зона «Україну в серці збережу», фотовиставка Петра Зубкевича – ретроспектива відзначення Дня незалежності «Україна. Незалежність. Гоща», презентація картин Гощанського Погориння, польова кухня, виїзна торгівля (алея Слави).

17.00-20.30 - святковий концерт з нагоди 28-ї річниці незалежності України «Україно, цвіти у любові й добрі» за участю кращих аматорських колективів районних мистецьких установ; вручення Почесних грамот райдержадміністрації та районної ради, нагород Гощанської селищної ради; виступ лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів інструментально-вокального ансамблю «SoloMia» м.Київ (керівник Роман Шушвар), флешмоб «Ми - діти твої, Україно» (сцена на площі Героїв Майдану).

20.30 - відео-презентація кулінарного проекту «Гощанські традиції» (алея Слави).

20.40 - презентація сучасної аварійно-рятувальної техніки та обладнання служби цивільного захисту району (площа  Незалежності).

21.00-23.30 - святкова дискотека «Під зоряним небом» (площа Героїв Майдану).

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ