ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про дотримання Закону України «Про державну службу» та інших нормативно-правових актів з питань державної служби в апараті та структурних підрозділах райдержадміністрації


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація 

Дата: 30 грудня 2013 року

Номер: 534

Дата оприлюднення: 30.12.2013

 

 

Про дотримання Закону України

«Про державну службу» та інших

нормативно-правових актів з питань

державної служби в апараті та структурних

підрозділах райдержадміністрації

 

Робота з кадрами в Гощанській районній державній адміністрації спрямована на реалізацію державної політики у сфері державної служби та з питань кадрової роботи, здійснення аналітичної та організаційної роботи з кадрового менеджменту, задоволення потреби в кваліфікованих кадрах та їх ефективне використання, прогнозування розвитку персоналу, заохочення працівників райдержадміністрації до службової кар’єри, забезпечення їх безперервного навчання, документальне оформлення проходження державної служби та трудових відносин.

З метою недопущення порушень вимог Закону України «Про державну службу», активізації роботи щодо поліпшення якісного складу державних службовців, підготовки резерву на заміщення посад керівників та спеціалістів з числа професійно підготовлених працівників, створення дієвої системи в роботі з кадрами:

 

1. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації:

1) забезпечити безумовне виконання законодавчих та нормативно-правових актів з питань державної служби.

2) забезпечити неухильне дотримання вимог чинного законодавства при призначенні на посади, пов'язані із виконанням функцій держави, та проходженні державної служби.

3) дотримуватися основних принципів реалізації кадрової політики, а саме: добору за діловими і морально-етичними якостями, постійної уваги до розвитку кадрів, професійного навчання та перспективи кар'єрного зростання, піклування про функціонування ефективної системи резерву кадрів, наступності у роботі - співпраці досвідчених і молодих перспективних працівників, оцінки діяльності за досягнутими результатами.

4) забезпечити підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації державних службовців, особливо новопризначених працівників та осіб, які перебувають у кадровому резерві.

5) вжити заходів щодо подання державними службовцями до 01 квітня 2014 року декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік відповідно до статті 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції».

6) продовжити роботу щодо залучення максимальної кількості державних службовців до участі у щорічному Всеукраїнському конкурсі «Кращий державний службовець» у 2014 році.

7) забезпечити формування кадрового резерву на 2014 рік відповідно до Положення про формування кадрового резерву для державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2001 року № 199, вжити заходів щодо суттєвого підвищення дієвості кадрового резерву.

8) продовжити практику стажування осіб, які перебувають у кадровому резерві, та розробити графік стажування.

9) особові справи державних службовців структурних підрозділів райдержадміністрації формувати у відповідності  до Порядку ведення особових справ державних службовців в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 25 травня 1998 року № 731 та Інструкції по заповненню особових карток (форма П-2ДС), затвердженої наказом Мінстату України від 26 грудня 1995 року  № 43, зареєстрованому в Міністерстві юстиції України від 28 грудня 1995 року за № 484/1020.

10) забезпечити ведення трудових книжок працівників відповідно до Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників на підприємствах, в установах і організаціях, затвердженої наказом Мінпраці, Мінсоцзахисту від 29 липня 1993 року № 58.

11) присвоєння рангів державним службовцям здійснювати відповідно до вимог статті 26 Закону України «Про державну службу», Положення про ранги державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 червня 1996 року № 658.

12) забезпечити річне та місячне планування роботи з кадрами.

13) проводити зустрічі з випускниками загальноосвітніх навчальних закладів району І-ІІІ ступенів щодо ознайомлення з роботою органів виконавчої влади.

 

2. Рекомендувати сільським, селищному головам здійснювати відповідну організаційну роботу щодо дотримання вимог чинного законодавства з питань державної служби в органах державної влади і органах місцевого самоврядування.

 

3. Відділу правового та кадрового забезпечення апарату адміністрації продовжити практику проведення щоквартальних навчань, семінарів з працівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, відповідальних за ведення кадрового діловодства.

 

4. Виконавцям про хід виконання розпорядження інформувати райдержадміністрацію до 10 липня 2014 року.

 

5. Відділу правового та кадрового забезпечення апарату райдержадміністрації подати узагальнену інформацію до 15 липня 2014 року.

 

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Гажаман О.І.                                                              

 

 

 

 

 

 

Голова адміністрації                                                            Г.Владичук
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

24 серпня

12.00 - атракціони для дітей «Дитяче ігрове містечко» (площа Незалежності, смт.Гоща);

15.00 - майстер-класи для дітей (площа Героїв Майдану); Пластова точка», фото-зона «Україну в серці збережу», фотовиставка Петра Зубкевича – ретроспектива відзначення Дня незалежності «Україна. Незалежність. Гоща», презентація картин Гощанського Погориння, польова кухня, виїзна торгівля (алея Слави).

17.00-20.30 - святковий концерт з нагоди 28-ї річниці незалежності України «Україно, цвіти у любові й добрі» за участю кращих аматорських колективів районних мистецьких установ; вручення Почесних грамот райдержадміністрації та районної ради, нагород Гощанської селищної ради; виступ лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів інструментально-вокального ансамблю «SoloMia» м.Київ (керівник Роман Шушвар), флешмоб «Ми - діти твої, Україно» (сцена на площі Героїв Майдану).

20.30 - відео-презентація кулінарного проекту «Гощанські традиції» (алея Слави).

20.40 - презентація сучасної аварійно-рятувальної техніки та обладнання служби цивільного захисту району (площа  Незалежності).

21.00-23.30 - святкова дискотека «Під зоряним небом» (площа Героїв Майдану).

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ