ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про надання в оренду ТзОВ «Рівне Агро Плюс» невитребувані земельні частки (паї) громадян та земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Посягвівської сільської ради


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація 

Дата: 06 грудня 2013 року

Номер: 478

Дата оприлюднення: 06.12.2013

 

Про надання  в оренду ТзОВ «Рівне Агро Плюс»

невитребувані земельні частки (паї) громадян

та земельні ділянки для ведення товарного

сільськогосподарського  виробництва

на території  Посягвівської сільської ради

  

 

  Розглянувши клопотання ТзОВ «Рівне Агро Плюс» № РА-55-12-В  від 02 грудня 2013 року та протокол засідання постійно діючої комісії Гощанської райдержадміністрації з визначення орендної плати за землю за межами населених пунктів від 03 грудня  2013 року № 11, керуючись статтями 17, 93, 96, пунктом 17 Розділу Х „Перехідні  положення” Земельного кодексу України, рішенням Рівненської обласної ради від 18 грудня 2009 року №1437 „Про Тимчасове положення про надання в оренду нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв), земельних ділянок для ведення сільськогосподарського виробництва, що входять до складу спадщини, яка може бути визнана відумерлою, та передачу в комунальну власність територіальної громади відумерлої спадщини”, статтями 1, 2, 13 Закону України „Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”, статтями 6, 15, 17, 18, 21 Закону України  „Про оренду землі”,  статтями 13, 21 Закону України „Про місцеві державні адміністрації ”:

 

          1. Надати в оренду ТзОВ «Рівне Агро Плюс»  терміном на 11(одинадцять) місяців невитребувані земельні частки (паї) загальною  площею 124,42 га   для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  на території  Посягвівської сільської ради згідно з додатком.  

2. Передати ТзОВ «Рівне Агро Плюс» в оренду  терміном на 11 (одинадцять) місяців земельні ділянки загальною площею 19,69 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва зі складу земель сільськогосподарського призначення (рілля) на території Посягвівської сільської ради.

         3. Відповідно до клопотання ТзОВ «Рівне Агро Плюс» встановити  розмір орендної плати 4,5 %  від нормативної грошової оцінки по базовому господарству.

       

 

             

         4. Відділу правового та кадрового забезпечення апарату райдержадміністрації та Управлінню Держземагентства у Гощанському  районі забезпечити укладання договорів оренди із ТзОВ «Рівне Агро Плюс» та подати їх  райдержадміністрації.

5.    ТзОВ «Рівне Агро Плюс» укласти відповідні договори оренди згідно з чинним законодавством та в місячний термін провести їх реєстрацію. Земельні ділянки використовувати за цільовим призначенням.

         6.  Виконкому Посягвівської сільської ради  провести  реєстрацію договорів оренди у відповідності до вимог чинного законодавства.

7.  Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Марчука С.М.

 

 

 

 

    Голова  адміністрації                                                              Г.Владичук

 

                                                              
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ