ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування на території Бугринської сільської ради


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація 

Дата: 13 листопада 2013 року

Номер: 443

Дата оприлюднення: 13.11.2013

 

 Про затвердження проекту землеустрою

 щодо відведення земельної ділянки в оренду

 для будівництва та обслуговування

 будівель закладів комунального обслуговування

 на території Бугринської сільської ради

                       

            

 

           Розглянувши  клопотання ТзОВ «Гощакомунсервіс» та проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду строком на 15 років ТОВ «Гощакомунсервіс»  для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування за рахунок земель запасу промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, що знаходяться за межами с.Башино на території Бугринської сільської ради Гощанського району,  розроблений ПП «Рівненська земельна компанія», відповідно до пункту 7 статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 122,123,134,186-І  Земельного кодексу України, Закону України «Про оренду землі», статті 50 Закону України «Про землеустрій» :

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду строком на 15 років ТОВ «Гощакомунсервіс» для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування за рахунок земель запасу промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, що знаходяться за межами с.Башино на території Бугринської сільської ради Гощанського району.

  2.Встановити  орендну плату за земельну ділянку площею 5,5000 га  в розмірі 17 287,05 грн., що становить 3 (три) ставки земельного податку.

    3.Надати в оренду  строком на 15 років ТзОВ «Гощакомунсервіс» для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування за рахунок земель запасу промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, що знаходяться за межами с.Башино на території Бугринської сільської ради Гощанського району.              

4.Зобов’язати ТзОВ Гощакомунсервіс» забезпечити використання земельної ділянки за цільовим призначенням.

5.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Марчука С.М.

 

 

 

 

 

Голова адміністрації                                                                Г.Владичук
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

24 серпня

12.00 - атракціони для дітей «Дитяче ігрове містечко» (площа Незалежності, смт.Гоща);

15.00 - майстер-класи для дітей (площа Героїв Майдану); Пластова точка», фото-зона «Україну в серці збережу», фотовиставка Петра Зубкевича – ретроспектива відзначення Дня незалежності «Україна. Незалежність. Гоща», презентація картин Гощанського Погориння, польова кухня, виїзна торгівля (алея Слави).

17.00-20.30 - святковий концерт з нагоди 28-ї річниці незалежності України «Україно, цвіти у любові й добрі» за участю кращих аматорських колективів районних мистецьких установ; вручення Почесних грамот райдержадміністрації та районної ради, нагород Гощанської селищної ради; виступ лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів інструментально-вокального ансамблю «SoloMia» м.Київ (керівник Роман Шушвар), флешмоб «Ми - діти твої, Україно» (сцена на площі Героїв Майдану).

20.30 - відео-презентація кулінарного проекту «Гощанські традиції» (алея Слави).

20.40 - презентація сучасної аварійно-рятувальної техніки та обладнання служби цивільного захисту району (площа  Незалежності).

21.00-23.30 - святкова дискотека «Під зоряним небом» (площа Героїв Майдану).

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ