ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу культури і туризму райдержадміністрації


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація 

Дата: 06 листопада 2013 року

Номер: 135

Дата оприлюднення: 06.11.2013

 

Про проведення конкурсу на заміщення

вакантної посади спеціаліста І категорії

відділу культури і туризму райдержадміністрації

 

Відповідно до статті 15 Закону України  «Про державну службу», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року №169, постанови Кабінету Міністрів України від 23 травня 2012 року № 412 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», розпорядження голови районної державної адміністрації від                      12 вересня 2012 року № 171-к «Про організацію проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців в райдержадміністрації»:

1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу культури і туризму райдержадміністрації.

2. Відділу правового та кадрового забезпечення апарату райдержадміністрації розмістити текст оголошення про проведення та умови конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу культури і туризму райдержадміністрації у засобах масової інформації.

3. Конкурсній комісії на заміщення вакантних посад державних службовців в Гощанській районній державній адміністрації забезпечити проведення іспиту та співбесіди з кандидатами на зайняття вакантної посади спеціаліста І категорії відділу культури і туризму райдержадміністрації і за їх результатами підготувати пропозиції щодо призначення на посаду, стажування чи зарахування до кадрового резерву.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Гажаман О.І.

 

Підстава: лист відділу культури і туризму райдержадміністрації                                  від 05 листопада 2013 року № 01-17/653.

 

Голова адміністрації                                                       Г. Владичук
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

24 серпня

12.00 - атракціони для дітей «Дитяче ігрове містечко» (площа Незалежності, смт.Гоща);

15.00 - майстер-класи для дітей (площа Героїв Майдану); Пластова точка», фото-зона «Україну в серці збережу», фотовиставка Петра Зубкевича – ретроспектива відзначення Дня незалежності «Україна. Незалежність. Гоща», презентація картин Гощанського Погориння, польова кухня, виїзна торгівля (алея Слави).

17.00-20.30 - святковий концерт з нагоди 28-ї річниці незалежності України «Україно, цвіти у любові й добрі» за участю кращих аматорських колективів районних мистецьких установ; вручення Почесних грамот райдержадміністрації та районної ради, нагород Гощанської селищної ради; виступ лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів інструментально-вокального ансамблю «SoloMia» м.Київ (керівник Роман Шушвар), флешмоб «Ми - діти твої, Україно» (сцена на площі Героїв Майдану).

20.30 - відео-презентація кулінарного проекту «Гощанські традиції» (алея Слави).

20.40 - презентація сучасної аварійно-рятувальної техніки та обладнання служби цивільного захисту району (площа  Незалежності).

21.00-23.30 - святкова дискотека «Під зоряним небом» (площа Героїв Майдану).

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ