ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про спільні дії райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, роботодавців і служби зайнятості щодо вирішення проблем зайнятості населення району


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація 

Дата: 07 листопада 2013 року

Номер: 437

Дата оприлюднення: 07.11.2013

 

 

Про спільні дії райдержадміністрації,

органів місцевого самоврядування,

роботодавців і служби зайнятості

щодо вирішення проблем зайнятості

населення району

 

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про зайнятість населення», «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття», на виконання Програми зайнятості населення району на 2013-2017 роки та з метою підвищення економічної активності незайнятого населення шляхом об’єднання зусиль органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, служби зайнятості за участю об’єднань  роботодавців і професійних спілок, для забезпечення  реалізації  державної політики у сфері зайнятості населення на ринку праці:

1.   Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації, управлінню економіки райдержадміністрації спільно з районною спілкою  промисловців і підприємців до 1 грудня 2013 року провести засідання тристоронньої соціально-економічної ради соціального партнерства та визначити напрямки покращення ситуації у сфері зайнятості населення, веденні соціально-відповідального бізнесу, вирішення проблем створення нових робочих місць.

2.   Рекомендувати сільським, селищному головам:

1) Винести на розгляд сесій сільських, селищної рад, загальних зборів громадян питання про стан зайнятості населення та шляхи покращення ситуації на ринку праці, створення нових робочих місць, організації громадських робіт.

2) З метою підвищення ефективності виконання суспільно корисних оплачуваних громадських робіт, що відповідають потребам певної територіальної громади та організовуються для додаткового стимулювання мотивації до праці, матеріальної підтримки безробітних та інших категорій осіб, вирішити питання укладання договорів з  районним центром зайнятості на  проведення цих робіт  та їх співфінансування з  бюджетів місцевого рівня, що дасть можливість проводити роботи з благоустрою територій населених пунктів, кладовищ, зон відпочинку, впорядкування місць поховання, ремонту об’єктів соціальної сфери.

3. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації, управлінню економіки райдержадміністрації, управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації, Гощанській об’єднаній державній податковій інспекції Головного управління Міндоходів у Рівненській області, виконавчим комітетам сільських, селищної рад, районному центру зайнятості, робочій групі з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення:

1)  Розгорнути ґрунтовну просвітницьку та інформаційно-роз’яснювальну роботу  щодо перспектив співпраці роботодавців, населення та служби зайнятості, спрямовану на підвищення мотивації до праці та легалізацію робочих місць шляхом проведення виїздів мобільного соціального офісу, семінарів та інших заходів, публікацій в пресі.

2) Забезпечити постійний контроль, в тому числі шляхом проведення рейдів-перевірок,  за недопущенням використання найманої робочої сили без належного оформлення трудових відносин між найманими працівниками та роботодавцями. Посилити роботу з роботодавцями щодо підвищення мотивації до створення легальних робочих місць з гідними умовами праці та заробітною платою.

3) Забезпечити ефективну підтримку залученню інвестицій  та підприємницької ініціативи населення, особливо жителів села, для створення  чи розширення сфери побутових та комунальних послуг, розвитку зеленого туризму, надання їм дієвої допомоги  у започаткуванні власної справи, зокрема, шляхом виплати допомоги по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності.

4.   Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації, управлінню економіки райдержадміністрації, районному центру зайнятості спільно з районною спілкою  промисловців і підприємців відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року № 207 «Про затвердження порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці» забезпечити реалізацію права осіб віком старше 45 років, страховий стаж яких становить не менше 15 років, на отримання ваучера для підтримання їх конкурентоспроможності на ринку праці.

5.   З метою покращення працевлаштування осіб, які мають додаткові гарантії та не можуть на рівних конкурувати на ринку праці, в т.ч. осіб з інвалідністю, підприємствам, установам та організаціям дотримуватись нормативів створення робочих місць для вказаної категорії згідно з чинним законодавством, вчасно інформувати районний центр зайнятості про наявність таких місць.

6.   Підприємствам, установам, організаціям усіх форм власності, фізичним особам-підприємцям, з метою надання можливості роботодавцям отримати відшкодування єдиного внеску на новостворене робоче місце відповідно  до Порядку компенсації роботодавцям частини фактичних витрат, пов’язаних із сплатою єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 березня 2013 року № 153,  забезпечити подання до районного центру зайнятості звітів про наявність вакансій, що сприятиме активізації створення нових робочих місць в районі.

7.   Відділу освіти райдержадміністрації, районному центру зайнятості продовжити спільну профорієнтаційну роботу з учнівською молоддю, розробити план спільних заходів з профорієнтації учнівської молоді на 2013-2014  навчальний рік.

8.   Виконавцям про хід виконання розпорядження інформувати райдержадміністрацію до 15 квітня 2014 року та 15 липня 2014 року.

9.   Районному центру зайнятості забезпечити узагальнення інформації та подання її до райдержадміністрації до 20 квітня 2014 року та 20 липня 2014 року.

10.  Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Ястремського Ю.В.

 

 

Голова адміністрації                                                                 Г.Владичук
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ