ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про надання в оренду ТзОВ «Рівне Агро Плюс» невитребувані земельні частки (паї) громадян та земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Симонівської сільської ради


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація 

Дата: 29 жовтня 2013 року

Номер: 419

Дата оприлюднення: 29.10.2013

 

 

Про надання  в оренду ТзОВ «Рівне Агро Плюс»

невитребувані земельні частки (паї) громадян

та земельні ділянки для ведення товарного

сільськогосподарського  виробництва

на території  Симонівської  сільської ради

  

 Розглянувши  клопотання  ТзОВ  «Рівне Агро Плюс» від 16  жовтня  2013 року № РА-26-10-13, клопотання Симонівської сільської ради від 22 жовтня 2013 року № 621 та протокол засідання постійно діючої комісії Гощанської райдержадміністрації з визначення орендної плати за землю за межами населених пунктів від 22 жовтня  2013 року № 10, керуючись статтями 17, 93, 96, пунктом 17 Розділу Х „Перехідні положення” Земельного кодексу України, рішенням Рівненської обласної ради від 18 грудня 2009 року №1437 „Про Тимчасове положення про надання в оренду нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв), земельних ділянок для ведення сільськогосподарського виробництва, що входять до складу спадщини, яка може бути визнана відумерлою, та передачу в комунальну власність територіальної громади відумерлої спадщини”, статтями 1, 2, 13 Закону України „Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”, статтями 6, 15, 17, 18, 21 Закону України  „Про оренду землі», статтями 13, 21 Закону України „Про місцеві державні адміністрації ”:

 

          1. Надати в оренду ТзОВ «Рівне Агро Плюс» терміном на 11 (одинадцять) місяців невитребувані земельні частки (паї) загальною  площею 16,27 га  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  на території  Симонівської  сільської ради згідно з додатком.  

2.Передати ТзОВ «Рівне Агро Плюс» в оренду  терміном на 11 (одинадцять) місяців земельні ділянки загальною площею 25,06 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва зі складу земель сільськогосподарського призначення (рілля) на території Симонівської  сільської ради.

          3.Відповідно до клопотання Симонівської  сільської ради встановити  розмір орендної плати 5 %  від нормативної грошової оцінки по базовому господарству.

          4.Відділу правового та кадрового забезпечення апарату райдержадміністрації та Управлінню Держземагентства у Гощанському  районі забезпечити укладання договорів оренди  із ТзОВ «Рівне Агро Плюс» та подати їх райдержадміністрації.

5. ТзОВ «Рівне Агро Плюс» укласти відповідні договори оренди згідно з чинним законодавством та в місячний термін провести їх реєстрацію. Земельні ділянки використовувати за цільовим призначенням.

          6.Виконкому Симонівської  сільської ради  провести  реєстрацію договорів оренди у відповідності до вимог чинного законодавства.

7.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Марчука С.М.

 

 

 

 

    Голова  адміністрації                                                                           Г. Владичук
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

24 серпня

12.00 - атракціони для дітей «Дитяче ігрове містечко» (площа Незалежності, смт.Гоща);

15.00 - майстер-класи для дітей (площа Героїв Майдану); Пластова точка», фото-зона «Україну в серці збережу», фотовиставка Петра Зубкевича – ретроспектива відзначення Дня незалежності «Україна. Незалежність. Гоща», презентація картин Гощанського Погориння, польова кухня, виїзна торгівля (алея Слави).

17.00-20.30 - святковий концерт з нагоди 28-ї річниці незалежності України «Україно, цвіти у любові й добрі» за участю кращих аматорських колективів районних мистецьких установ; вручення Почесних грамот райдержадміністрації та районної ради, нагород Гощанської селищної ради; виступ лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів інструментально-вокального ансамблю «SoloMia» м.Київ (керівник Роман Шушвар), флешмоб «Ми - діти твої, Україно» (сцена на площі Героїв Майдану).

20.30 - відео-презентація кулінарного проекту «Гощанські традиції» (алея Слави).

20.40 - презентація сучасної аварійно-рятувальної техніки та обладнання служби цивільного захисту району (площа  Незалежності).

21.00-23.30 - святкова дискотека «Під зоряним небом» (площа Героїв Майдану).

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ