ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про визнання такими, що втратили чинність розпорядження голови райдержадміністрації та про визнання земельних часток (паїв) невитребуваними земельними частками (паями) на території Симонівської сільської ради


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація 

Дата: 11 жовтня 2013 року

Номер: 397

Дата оприлюднення: 11.10.2013

 

Про визнання такими, що втратили  чинність

розпорядження голови райдержадміністрації

та про  визнання земельних часток (паїв)

невитребуваними земельними частками

(паями)  на території  Симонівської  сільської ради

 

 

  Розглянувши   клопотання   Симонівської  сільської   ради   від  17 вересня 2013 року  № 550, керуючись статтями 17, 93, 96, пунктом 17 Розділу Х „Перехідні положення”  Земельного кодексу України, рішенням Рівненської обласної ради від 18 грудня 2009 року № 1437 „Про Тимчасове положення про надання в оренду нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв), земельних ділянок для ведення сільськогосподарського виробництва, що входять до складу спадщини, яка може бути визнана відумерлою, та передачу в комунальну власність територіальної громади відумерлої спадщини”, статтями 1, 2, 13 Закону України „Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”, статтями 6, 15, 17, 18, 21 Закону України  „Про оренду землі”, статтями 13, 21 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”:

1.Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 18 травня 2012 року № 265 «Про передачу не витребуваних (не переоформлених) земельних часток (паїв) в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «Агат» для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва на території Симонівської сільської ради»,  від 10 жовтня 2012 року № 552 «Про передачу нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв) та земельних ділянок в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «ІФК Євроінвестбуд» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Симонівської сільської ради».                                                    

         2.Земельні частки (паї), які не отримали громадяни, визнати невитребуваними земельними частками (паями) до моменту отримання їх власниками або спадкоємцями правовстановлюючих документів на право власності  на земельні ділянки  згідно з додатком.

3.Виконкому  Симонівської сільської ради провести відповідні організаційні заходи щодо залучення інвесторів, пошуку орендарів, спроможних обробити невитребувані земельні частки (паї) і виплатити орендну плату.

         4.Постійно діючій комісії з визначення орендної плати за земельні ділянки спільно з Управлінням Держземагентства у Гощанському районі розглянути можливість щодо передачі  невитребуваних земельних часток (паїв) в оренду.

         5.Відділу правового та кадрового забезпечення апарату райдержадміністрації забезпечити укладання  договорів оренди  невитребуваних земельних часток (паїв)  у разі звернення інвестора.

6.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Марчука С.М.

 

 

 

 

Голова  адміністрації                                                                   Г. Владичук

                                                                         
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

24 серпня

12.00 - атракціони для дітей «Дитяче ігрове містечко» (площа Незалежності, смт.Гоща);

15.00 - майстер-класи для дітей (площа Героїв Майдану); Пластова точка», фото-зона «Україну в серці збережу», фотовиставка Петра Зубкевича – ретроспектива відзначення Дня незалежності «Україна. Незалежність. Гоща», презентація картин Гощанського Погориння, польова кухня, виїзна торгівля (алея Слави).

17.00-20.30 - святковий концерт з нагоди 28-ї річниці незалежності України «Україно, цвіти у любові й добрі» за участю кращих аматорських колективів районних мистецьких установ; вручення Почесних грамот райдержадміністрації та районної ради, нагород Гощанської селищної ради; виступ лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів інструментально-вокального ансамблю «SoloMia» м.Київ (керівник Роман Шушвар), флешмоб «Ми - діти твої, Україно» (сцена на площі Героїв Майдану).

20.30 - відео-презентація кулінарного проекту «Гощанські традиції» (алея Слави).

20.40 - презентація сучасної аварійно-рятувальної техніки та обладнання служби цивільного захисту району (площа  Незалежності).

21.00-23.30 - святкова дискотека «Під зоряним небом» (площа Героїв Майдану).

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ