ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про затвердження переліку адміністративних послуг, що надаються Центром надання адміністративних послуг Гощанської районної державної адміністрації


 

Видавник: Гощанська районна державна адміністрація 

Дата: 08 жовтня 2013 року

Номер: 390

Дата оприлюднення: 08.10.2013

 

 

Про затвердження переліку              Зареєстровано в Гощанському управлінні

адміністративних послуг, що           юстиції 10 жовтня 2013 року за №6/218

надаються Центром надання

адміністративних послуг

Гощанської районної

державної адміністрації

 

 

 

 

Керуючись статтями  6, 13, 41 Закону України „Про місцеві державні адміністрації“, частиною 3 статті 3 Закону України „Про адміністративні послуги“, на виконання Указу Президента України від 03 липня 2009 року №508/2009 „Про заходи із забезпечення додержання прав фізичних та юридичних осіб щодо одержання адміністративних послуг“, постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 2009 року №737 „Про заходи щодо упорядкування  державних, у тому  числі адміністративних послуг“, з метою підвищення якості  та оновлення переліку адміністративних послуг та подолання адміністративних бар’єрів, спрощення процедури отримання адміністративних послуг суб’єктами господарювання, фізичними особами:

 

1.Затвердити Перелік адміністративних послуг, що надаються Центром надання адміністративних послуг  Гощанської районної державної адміністрації,  що додається.

2.Розпорядження набирає чинності з моменту державної реєстрації в районному управлінні юстиції та оприлюднення.

         3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Ястремського Ю.В.

 

Голова адміністрації                                                                        Г.Владичук

 


 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови Гощанської

районної державної адміністрації                                             

08.10.2013 № 390

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                               Зареєстровано в Гощанському районному

                                                               управлінні юстиції 10.10.2013 за №6/218

 

 

 

 

 

 

 

Перелік  адміністративних послуг,
що надаються Центром надання адміністративних послуг

Гощанської районної державної адміністрації

з/п

Назва адміністративної послуги

Розмір плати за надання адміністративної послуги

(у разі надання її на платній основі)

Результат надання адміністративної послуги

 

Нормативно-правові акти, відповідно до яких надається послуга, визначаються порядок, умови і розмір плати за її надання

Сектор містобудування та архітектури райдержадміністрації

1

Надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки

безоплатно

Отримання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки

Закон України „Про регулювання містобудівної діяльності” (ч. 4 ст. 29)

2

2

Надання будівельного паспорта забудови земельної ділянки

безоплатно

Отримання будівельного паспорта на забудову присадибних, дачних і садових земельних ділянок

Закон України „Про регулювання містобудівної діяльності” (ч. 3 ст. 27), наказ Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 05 липня 2011 року № 103, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 22 липня 2011 року за № 902/19640

3

Надання паспорта прив’язки тимчасової споруди

безоплатно

Отримання паспорта прив’язки тимчасової споруди

Закон України „Про регулювання містобудівної діяльності” (ч. 4 ст. 28), наказ Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 21 жовтня 2011 року №244 „Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності” (п.2.6, 2.7, 2.15 Порядку)

Сектор молоді та спорту райдержадміністрації

4

Присвоєння ІІ та ІІІ спортивного розряду спортсменам району відповідно до результатів спортивних змагань

безоплатно

Присвоєння ІІ та ІІІ спортивного розряду

Положення про єдину спортивну класифікацію (Наказ Міністерства сім'ї, молоді та спорту України від 07 квітня 2006 року  № 1088, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 04 травня 2006 року за № 518/12392)

5

Надання категорії дитячо-юнацьким спортивним школам (ІІ категорія)

безоплатно

Свідоцтво про одержання категорії

Наказ Міністерства сім'ї, молоді та спорту України від 30 липня 2009 № 2693, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 20 серпня 2009 року за № 789/16805 (р. 6 п.6.2.)

Служба в справах дітей  райдержадміністрації

6

Розгляд питання про можливість заявників бути усиновлювачами та підготовка відповідного висновку; в разі надання позитивного висновку постановка заявників на облік кандидатів в усиновлювачі із занесенням даних про них до Книги обліку кандидатів в усиновлювачі та Єдиного банку даних

безоплатно

Висновок

 Постанова Кабінету Міністрів України від 08 жовтня 2008 року №905 «Про затвердження Порядку провадження діяльності з усиновлення та здійснення нагляду за дотриманням прав усиновлених дітей»(п. 24), Постанова Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини» (п. 41)

7

Видача кандидатам в усиновлювачі направлень для знайомства з дитиною

безоплатно

 Направлення

Постанова Кабінету Міністрів України від 08 жовтня 2008 року №905 «Про затвердження Порядку провадження діяльності з усиновлення та здійснення нагляду за дотриманням прав усиновлених дітей» (п. 45), Постанова Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», постанова Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2007 року №1068 “Про затвердження Типових положень про службу у справах дітей”  (підп. 12 п. 4)

Відділ культури і туризму райдержадміністрації

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Надання висновків:

відповідних програм та проектів містобудівних, архітектурних і ландшафтних перетворень,  будівельних, меліоративних, шляхових, земляних робіт на пам'ятках культурної спадщини місцевого значення та в зонах їх охорони, на охоронюваних археологічних територіях, в історичних ареалах населених місць,  а також програм та  проектів, виконання  яких  може  позначитися на  стані  об'єктів культурної спадщини;

Безоплатно

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Висновок

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Постанова Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2009 року №1415 “Про затвердження типових положень  про управління культури і туризму обласної, Севастопольської міської, головне управління культури, головне управління охорони культурної спадщини, управління туризму і курортів Київської міської, відділ культури і туризму районної, районної у м. Севастополі, відділ культури,  туризму та охорони культурної спадщини районної у м. Києві державної адміністрації” (п. 9 р. 4), постанова Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2009 року №1420 “Деякі питання реалізації статті 186-1 Земельного Кодексу України”

 

9

 

 

 

 

 

відчуження або передачі   пам'яток культурної спадщини місцевого значення їх власниками чи уповноваженими ними органами іншим особам у володіння, користування або управління;

 

 

Безоплатно

 

 

 

 

 

 

Висновок

 

 

 

 

 

10

 відведення та надання земельних ділянок, зокрема, для сільськогосподарських потреб,  погодження зміни  землевласника, землекористувача

 

 

 

Безоплатно

 

 

 

Висновок

 

 

Керівник апарату райдержадміністрації                                                                                     О.Гажаман


 

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

23 серпня

09.00 - церемонія урочистого підняття Державного Прапора України (площа Незалежності, смт.Гоща).

 

24 серпня

12.00 - атракціони для дітей «Дитяче ігрове містечко» (площа Незалежності, смт.Гоща);

15.00 - майстер-класи для дітей (площа Героїв Майдану); Пластова точка», фото-зона «Україну в серці збережу», фотовиставка Петра Зубкевича – ретроспектива відзначення Дня незалежності «Україна. Незалежність. Гоща», презентація картин Гощанського Погориння, польова кухня, виїзна торгівля (алея Слави).

17.00-20.30 - святковий концерт з нагоди 28-ї річниці незалежності України «Україно, цвіти у любові й добрі» за участю кращих аматорських колективів районних мистецьких установ; вручення Почесних грамот райдержадміністрації та районної ради, нагород Гощанської селищної ради; виступ лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів інструментально-вокального ансамблю «SoloMia» м.Київ (керівник Роман Шушвар), флешмоб «Ми - діти твої, Україно» (сцена на площі Героїв Майдану).

20.30 - відео-презентація кулінарного проекту «Гощанські традиції» (алея Слави).

20.40 - презентація сучасної аварійно-рятувальної техніки та обладнання служби цивільного захисту району (площа  Незалежності).

21.00-23.30 - святкова дискотека «Під зоряним небом» (площа Героїв Майдану).

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ