ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про результати комплексного вивчення виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомом Русивельської сільської ради


 

Видавник: Гощанська районна державна адміністрація 

Дата: 09 жовтня 2013 року

Номер: 395

Дата оприлюднення: 09.10.2013

 

 

 

Про результати комплексного вивчення

виконання делегованих повноважень

органів виконавчої влади виконкомом

Русивельської сільської ради

 

З метою активізації роботи виконкому Русивельської сільської ради щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади, усунення недоліків, зазначених у акті перевірки та недопущення подібних, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 1999 року №339 «Про затвердження порядку контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади»:

 

1. Вказати Русивельському сільському голові Панасюку С.В. на недостатню роботу по виконанню делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомом Русивельської сільської ради.

 

2. Виконавчому комітету Русивельської сільської ради:

1) Щоквартально виносити на розгляд засідань виконкому питання наповненості бюджету та відшуковувати додаткові шляхи його виконання.

2) До 05 січня 2014 року спільно з Гощанським районним центром зайнятості опрацювати можливість відкриття пунктів для надання спеціалізованих побутових послуг населенню сільської ради та навчання на курсах підприємця-початківця місцевих безробітних громадян.

3) Забезпечити стабільне функціонування закладів соціальної сфери, зокрема під час проведення опалювального сезону 2013-2014 року, та про проведену роботу інформувати управління економіки райдержадміністрації щомісячно до 05 числа місяця наступного за звітним періодом.

4) До 01 червня 2014 року вивчити питання щодо поновлення містобудівної документації, проведення відповідної роботи по коригуванню генеральних планів забудови сіл Русивель та Пашуки.

5) До 01 травня 2014 року вивчити можливість проведення ремонту даху приміщення центру народної творчості та дозвіллєвої роботи с.Русивель.

6) Постійно сприяти дільничному інспектору міліції та громадському помічнику дільничного в матеріально-технічному забезпеченні, вживати заходів щодо залучення додаткових джерел фінансування діяльності громадського помічника дільничного інспектора міліції.

7) Рекомендувати адміністративній комісії сільської ради залучати для участі у засіданнях комісії представників правоохоронних органів.

8) Постійно тримати на контролі дотримання вимог чинного законодавства щодо здійснення операцій з металобрухтом.

9) До 01 грудня 2013 року спільно з сектором мобілізаційної, оборонної, режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації відпрацювати мобілізаційний план сільської ради на особливий період.

10) З метою забезпечення неухильного виконання вимог чинного законодавства у сфері цивільної оборони, захисту населення і території від надзвичайних ситуацій, техногенної безпеки та аварійно-рятувальної справи:

-  до 01 березня 2014 року погодити з відповідними органами схему організації оповіщення, провести перевірку в спеціалізованій організації засобів індивідуального, радіаційного та хімічного захисту сільської ради, уточнити документацію об’єктової постійної комісії з питань надзвичайних ситуацій;

- до 15 жовтня 2013 року погодити в райдержадміністрації план дій органів управління та сил у разі виникнення надзвичайних ситуацій та план розвитку та удосконалення цивільної оборони сільської ради на 2013 рік.  

11) Здійснювати контроль за станом роботи із зверненнями громадян в установах та організаціях незалежно від форм власності, розташованих на підвідомчій території. Про результати проведених перевірок заслуховувати на засіданнях виконавчого комітету, приймати відповідні рішення.

12) Тримати на постійному контролі виконання Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», розпоряджень голови районної державної адміністрації з питань роботи із зверненнями громадян.

13) До 01 листопада 2013 року на виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 12 квітня 2013 року №144 «Про нову редакцію заходів із виконання Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109/2008», розробити власні заходи.

 

3. Виконавчому комітету Русивельської сільської ради спільно з комунальним закладом «Гощанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» до 01 травня 2014 року вирішити питання завершення ремонтних робіт фельдшерсько-акушерського пункту с.Пашуки, проведення ремонту приміщення фельдшерсько-акушерського пункту с.Русивель та благоустрою прилеглої території.

 

4. Виконавчому комітету Русивельської сільської ради спільно з відділом освіти райдержадміністрації до 01 червня 2014 року вирішити питання щодо функціонування дошкільного навчального закладу з короткотривалим перебуванням дітей п’ятирічного віку в с.Русивель.

 

5. Рекомендувати Русивельському сільському голові Панасюку С.В. :

1) Пройти навчання з питань охорони праці в установленому законодавством  порядку.

2) З метою визначення проблемних питань щодо соціально-економічного розвитку Русивельської сільської ради та першочергового їх вирішення до 01 листопада 2013 року ініціювати проведення загальних зборів громадян сільської ради, про що інформувати  голову райдержадміністрації Владичука Г.М. особисто до 14 жовтня 2013 року.

 

6. Виконавцям про виконання розпорядження інформувати райдержадміністрацію до 20 червня 2014 року.

 

7. Організаційному відділу апарату райдержадміністрації забезпечити узагальнення інформації до 25 червня  2014 року.

 

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Гажаман О.І.

 

 

 

Голова  райдержадміністрації                                                        Г.Владичук
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

24 серпня

12.00 - атракціони для дітей «Дитяче ігрове містечко» (площа Незалежності, смт.Гоща);

15.00 - майстер-класи для дітей (площа Героїв Майдану); Пластова точка», фото-зона «Україну в серці збережу», фотовиставка Петра Зубкевича – ретроспектива відзначення Дня незалежності «Україна. Незалежність. Гоща», презентація картин Гощанського Погориння, польова кухня, виїзна торгівля (алея Слави).

17.00-20.30 - святковий концерт з нагоди 28-ї річниці незалежності України «Україно, цвіти у любові й добрі» за участю кращих аматорських колективів районних мистецьких установ; вручення Почесних грамот райдержадміністрації та районної ради, нагород Гощанської селищної ради; виступ лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів інструментально-вокального ансамблю «SoloMia» м.Київ (керівник Роман Шушвар), флешмоб «Ми - діти твої, Україно» (сцена на площі Героїв Майдану).

20.30 - відео-презентація кулінарного проекту «Гощанські традиції» (алея Слави).

20.40 - презентація сучасної аварійно-рятувальної техніки та обладнання служби цивільного захисту району (площа  Незалежності).

21.00-23.30 - святкова дискотека «Під зоряним небом» (площа Героїв Майдану).

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ