ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про результати районного огляду благоустрою населених пунктів


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація 

Дата: 19 вересня 2013 року

Номер: 371

Дата оприлюднення: 19.09.2013

 

 

Про результати районного огляду

благоустрою населених пунктів

 

 

 

         Відповідно до Указу Президента України від 30 липня 2008 року
№ 749/2001 „Про державну підтримку розвитку місцевого самоврядування в Україні”, розпорядження голови облдержадміністрації від 05
листопада 2008 року 473 „Про організацію щорічного конкурсу „Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку” в області”, розпорядження голови райдержадміністрації від 12 липня 2013 року 279 «Про огляд благоустрою населених пунктів району», з метою забезпечення належного санітарного стану у населених пунктах району, поліпшення естетичного, санітарного стану прибудинкових територій і об’єктів масового перебування та відпочинку населення в районі проведено огляд благоустрою населених пунктів.

Аналізуючи результати районного огляду благоустрою встановлено, що     виконкомами селищної та сільських рад району проводиться певна робота по благоустрою населених пунктів на відповідних територіях.

  Питання благоустрою розглядалося на виконкомах селищної та сільських рад, розроблені та затверджені заходи з благоустрою та збереження зеленої зони, правила благоустрою та схеми санітарного очищення населених пунктів, проводиться роз’яснювальна робота серед населення з питань дотримання санітарних норм дворів, прибудинкових територій, територій, на яких розміщені будівлі соціально-культурного призначення.

Всі сільські ради району брали участь в проведенні щорічної         Всеукраїнської акції з благоустрою „За чисте довкілля”.

За підсумками районного конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку» у 2013 році визнали переможцем у п’ятій категорії населених пунктів селище Гоща (І місце), у шостій категорії – село Красносілля (ІІ місце), село Горбаків та село Воскодави (ІІІ місце).

Разом з тим, в роботі виконкомів селищної та  сільських рад є ряд недоліків та упущень, що негативно позначається на благоустрої та по деяких територіях - забезпеченні санітарного стану конкретних населених пунктів.

Так, у Бочаницькій, Бугринській, Воскодавській, Дроздівській, Дулібській, Жаврівській, Криничківській, Курозванівській, Липківській, Посягвівській та Симонівській сільських радах не завершена робота по паспортизації сміттєзвалищ.

Не створено комісії з питань визначення суми збитків, завданих об’єктам  благоустрою внаслідок порушення законодавства, стандартів, нормативів, норм, порядку і правил у сфері благоустрою  в Бабинській, Бугринській, Дроздівській, Дулібській, Жаврівській, Криничківській, Курозванівській, Липківській та інших  сільських радах.

В окремих сільських радах не проводяться конкурси за звання «Кращий двір зразкового порядку», «Краща установа», «Краща зразкова вулиця», засідання адмінкомісій, низький рівень контролю за дотриманням вимог законодавства, стандартів, норм, порядку і правил у сфері благоустрою населених пунктів. Не обкошуються бур’яни в громадських місцях, в занедбаному стані знаходяться зупинки громадського транспорту.

 

 

Враховуючи вищеозначене та з метою належного благоустрою територій сільських, селищної рад:

 

1. Відмітити результати позитивної роботи виконкомів Гощанської селищної,  Красносільської, Горбаківської та Воскодавської сільських рад по вирішенню питань з благоустрою територій населених пунктів.

 

2. Вказати на недостатню роботу виконкомів Бочаницької,  Курозванівської, Дулібської та Майківської сільських рад з питання забезпечення благоустрою територій населених пунктів.

 

3. Виконкомам  сільських, селищної  рад забезпечити належну організацію та проведення робіт з благоустрою населених пунктів, зокрема:

1) упорядкувати території закладів соціальної сфери, торгівлі, прибудинкових територій, сміттєзвалищ та полігонів твердих побутових відходів  відповідно до Правил їх експлуатації;

2) не допускати утворення несанкціонованих звалищ відходів;

3) підтримувати благоустрій кладовищ відповідно до вимог їх експлуатації, братських могил, меморіальних комплексів, місць почесних поховань;

4) обкошувати  бур’яни на узбіччях комунальних доріг;

5) вжити заходів щодо активізації роботи адміністративних комісій при виконкомах сільських, селищної  рад з розгляду питань благоустрою населених  пунктів;

6) активізувати роботу по виготовленню паспортів на сміттєзвалища;

7) внести на розгляд загальних зборів громадян питання щодо підтримки належного благоустрою населених пунктів.

 

4. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, установ, організацій забезпечити проведення заходів щодо благоустрою та прибирання закріплених підвідомчих територій, приведення їх у належний санітарний стан.

 

5. Відділу освіти райдержадміністрації до 01 жовтня 2013 року забезпечити проведення в навчальних закладах району виховних годин щодо підтримки належного санітарного стану населених пунктів.

 

6. Першому заступнику голови райдержадміністрації Марчуку С.М. до 01 жовтня 2013 року інформувати голову райдержадміністрації щодо можливості вивозу сміття на Рівненський сміттєпереробний завод.

 

7. Виконавцям про виконання розпорядження інформувати райдержадміністрацію до 01 жовтня 2013 року та до 20 квітня 2014 року.

 

8. Сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації забезпечити узагальнення інформації до 05 жовтня 2013 року та до 25 квітня 2014 року.

 

9. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови адміністрації Марчука С.М.

 

 

 

 

Голова адміністрації                                                Г.Владичук
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

23 серпня

09.00 - церемонія урочистого підняття Державного Прапора України (площа Незалежності, смт.Гоща).

 

24 серпня

12.00 - атракціони для дітей «Дитяче ігрове містечко» (площа Незалежності, смт.Гоща);

15.00 - майстер-класи для дітей (площа Героїв Майдану); Пластова точка», фото-зона «Україну в серці збережу», фотовиставка Петра Зубкевича – ретроспектива відзначення Дня незалежності «Україна. Незалежність. Гоща», презентація картин Гощанського Погориння, польова кухня, виїзна торгівля (алея Слави).

17.00-20.30 - святковий концерт з нагоди 28-ї річниці незалежності України «Україно, цвіти у любові й добрі» за участю кращих аматорських колективів районних мистецьких установ; вручення Почесних грамот райдержадміністрації та районної ради, нагород Гощанської селищної ради; виступ лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів інструментально-вокального ансамблю «SoloMia» м.Київ (керівник Роман Шушвар), флешмоб «Ми - діти твої, Україно» (сцена на площі Героїв Майдану).

20.30 - відео-презентація кулінарного проекту «Гощанські традиції» (алея Слави).

20.40 - презентація сучасної аварійно-рятувальної техніки та обладнання служби цивільного захисту району (площа  Незалежності).

21.00-23.30 - святкова дискотека «Під зоряним небом» (площа Героїв Майдану).

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ