ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги на території Садівської сільської ради


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація 

Дата: 18 вересня 2013 року

Номер: 369

Дата оприлюднення: 18.09.2013

 

 

 

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки у постійне

користування для будівництва та обслуговування

будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги

на території Садівської сільської ради

                       

            

 

           Розглянувши  клопотання Гощанської районної державної лікарні ветеринарної медицини та проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування  для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови (землі громадського призначення) на території Садівської сільської ради Гощанського району Рівненської області, розроблений Товариством з обмеженою відповідальністю «Землемір», відповідно до пункту 7 статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 122, 186-І  Земельного кодексу України,  статті 50 Закону України «Про землеустрій» :

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування  для будівництва та обслуговування будівель закладів  охорони здоров’я та соціальної допомоги, за рахунок  земель запасу житлової та громадської забудови (землі громадського призначення) на території  Садівської сільської ради Гощанського району Рівненської області.

2. Надати у постійне користування Гощанській районній державній лікарні ветеринарної медицини земельну ділянку загальною площею 0,1100 га  згідно з проектом землеустрою  для будівництва та обслуговування будівель закладів   охорони  здоров’я  та  соціальної  допомоги, за   рахунок     земель запасу житлової та громадської забудови (землі громадського призначення) на території  Садівської сільської ради Гощанського району Рівненської області.

3.Зобов’язати Гощанську  районну  державну  лікарню  ветеринарної медицини забезпечити використання земельної ділянки за цільовим призначенням.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Марчука С.М.

 

 

 

 

 

Голова адміністрації                                                                Г.Владичук

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ