ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про стан взаємодії органів виконавчої влади з правоохоронними органами щодо дотримання норм Конституції і законів України, забезпечення правопорядку, захисту прав і свобод громадян


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація 

Дата: 02 вересня 2013 року

Номер: 341

Дата оприлюднення: 02.09.2013

 

Про стан  взаємодії органів виконавчої влади

з правоохоронними органами щодо дотримання

норм Конституції і законів України, забезпечення

правопорядку, захисту прав і свобод громадян

 

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою вдосконалення взаємодії органів виконавчої влади з правоохоронними органами щодо забезпечення в районі законності та правопорядку, додержання прав і свобод громадян, упродовж поточного року райдержадміністрацією вживались організаційні та практичні заходи.

З метою покращення стану взаємодії органів виконавчої влади з правоохоронними органами щодо дотримання норм Конституції і законів України, забезпечення правопорядку, захисту прав і свобод громадян:

 

1. Рекомендувати сільським, селищному головам внести на розгляд сесій сільських, селищної рад за участю дільничних інспекторів міліції питання стану взаємодії з правоохоронними органами щодо забезпечення правопорядку на підпорядкованих територіях, захисту прав і свобод громадян.     

2. Виконкомам селищної та сільських рад, районному відділу УМВС України в Рівненській області:

- забезпечити до кінця 2013 року проведення реорганізації громадських формувань з охорони громадського порядку та створити  дієве громадське формування;

- вжити заходів щодо заохочення  громадських помічників дільничних інспекторів міліції;

- посилити контроль за дотриманням вимог чинного законодавства щодо здійснення операцій з металобрухтом.

3. Виконкомам селищної та сільських рад, районному управлінню юстиції продовжити здійснення заходів  щодо забезпечення  підвищення рівня правової освіти   населення,    функціонування    консультативних    пунктів    з    надання

безоплатної первинної правової допомоги особам при захисті їх прав, свобод і інтересів.

4. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації, районному центру зайнятості сприяти особам, які звільнились з місць позбавлення волі, у вирішенні  соціально-побутових питань, виготовленні необхідних документів та працевлаштуванні.

5. Виконкомам сільських та селищної рад:

- продовжити проведення моніторингу громадської думки щодо правоохоронної діяльності, її ефективності, довіри до правоохоронних органів;

- продовжити роботу із забезпечення дільничних інспекторів міліції, їх громадських помічників службовими приміщеннями, засобами зв’язку та оргтехнікою;

- рекомендувати залучати представників правоохоронних органів  до роботи адміністративних комісій сільських, селищної рад.

         6. Начальнику районного відділу УМВС України в Рівненській області до 25 жовтня 2013 року підготувати на семінар-нараду з сільськими, селищним головами інформацію про стан роботи камери відеоспостереження в центральній частині селища Гоща.

7. Виконавцям про хід виконання розпорядження інформувати райдержадміністрацію до 5 січня та 5 липня щороку.

8. Сектору мобілізаційної, оборонної, режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації забезпечити узагальнення інформації  до 10 січня та 10 липня щороку.

9. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Марчука С.М.

 

 

 

 

Голова адміністрації                                                                   Г. Владичук   

 

 

 

 

 

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

24 серпня

12.00 - атракціони для дітей «Дитяче ігрове містечко» (площа Незалежності, смт.Гоща);

15.00 - майстер-класи для дітей (площа Героїв Майдану); Пластова точка», фото-зона «Україну в серці збережу», фотовиставка Петра Зубкевича – ретроспектива відзначення Дня незалежності «Україна. Незалежність. Гоща», презентація картин Гощанського Погориння, польова кухня, виїзна торгівля (алея Слави).

17.00-20.30 - святковий концерт з нагоди 28-ї річниці незалежності України «Україно, цвіти у любові й добрі» за участю кращих аматорських колективів районних мистецьких установ; вручення Почесних грамот райдержадміністрації та районної ради, нагород Гощанської селищної ради; виступ лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів інструментально-вокального ансамблю «SoloMia» м.Київ (керівник Роман Шушвар), флешмоб «Ми - діти твої, Україно» (сцена на площі Героїв Майдану).

20.30 - відео-презентація кулінарного проекту «Гощанські традиції» (алея Слави).

20.40 - презентація сучасної аварійно-рятувальної техніки та обладнання служби цивільного захисту району (площа  Незалежності).

21.00-23.30 - святкова дискотека «Під зоряним небом» (площа Героїв Майдану).

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ