ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про підготовку і проведення в районі Року учасників бойових дій на території інших держав


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація 

Дата: 02 вересня 2013 року

Номер: 339

Дата оприлюднення: 02.09.2013

 

 

Про підготовку і проведення в районі Року учасників бойових дій на території інших держав

 

 

     На виконання Указу Президента України від 12 червня 2013 року № 329/2013 «Про проведення у 2014 році в Україні Року учасників бойових дій на території інших держав», доручення Кабінету Міністрів України від 27 червня 2013 року № 4354/3/1-13, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 05 серпня 2013 року № 424 «Про підготовку і проведення в області Року учасників бойових дій на території інших держав», з метою вшанування громадян, які виконували військовий обов’язок на території інших держав, сприяння поліпшенню соціального захисту таких громадян, їх сімей та з нагоди 25-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан:

 

     1. Затвердити:

 

     склад організаційного комітету з підготовки і проведення в районі Року учасників бойових дій на території інших держав (далі – організаційний комітет) згідно з додатком 1;

 

     план заходів із підготовки і проведення в районі Року учасників бойових дій на території інших держав згідно з додатком 2.

 

     2. Виконавцям про хід виконання розпорядження інформувати     райдержадміністрацію до 12 лютого 2014 року та 12 лютого 2015 року.

 

     3. Сектору публічної аналітики та прогнозування апарату райдержадміністрації узагальнену інформацію подавати районній державній адміністрації до 20 лютого 2014 року та 20 лютого 2015 року.

 

     4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Ющука М.В.

 

 

 

Голова райдержадміністрації                                                              Г.Владичук

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 1

до розпорядження голови

райдержадміністрації

02.09.2013 № 339

Склад

організаційного комітету з підготовки і проведення в районі

Року учасників бойових дій на території інших держав

 

Владичук Геннадій Миколайович

 

– голова райдержадміністрації, голова організаційного комітету

Ющук Микола Вікторович

– заступник голови райдержадміністрації, заступник голови організаційного комітету

 

 

Члени організаційного комітету

 

Богачова Алла Феофілівна

– завідувач сектору публічної аналітики та прогнозування апарату райдержадміністрації

 

Бугай Сергій Олександрович

 

– головний лікар КЗ «Гощанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»

 

Івасюк Анатолій Павлович

 

– начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації

 

Колесник Роза В’ячеславівна

 

– начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

Кусік Володимир Йосипович

– в.о. завідувача сектору молоді та спорту райдержадміністрації

 

Пацко Любов Іванівна

– начальник архівного відділу райдержадміністрації

 

Рокунець Валерій Миколайович

– начальник фінансового управління райдержадміністрації

Савонік Олексій Максимович

– начальник відділу освіти райдержадміністрації

 

Сістук Юрій Миколайович

 

– в.о. начальника Гощанського РВ УМВС України в Рівненській області

 

Чучман Оксана  Ісаківна

– начальник управління економіки райдержадміністрації

 

Керівник апарату райдержадміністрації                                О.Гажаман

Додаток 2

до розпорядження голови

райдержадміністрації

02.09.2013 № 339

 

План заходів

із підготовки і проведення в районі

Року учасників бойових дій на території інших держав

 

     1. Забезпечити підготовку та проведення в населених пунктах урочистостей з нагоди Року учасників бойових дій на території інших держав та заходів щодо відзначення 25-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан, зокрема покладання квітів до пам’ятних знаків, меморіалів загиблих воїнів-інтернаціоналістів, зборів громадськості, зустрічей керівників органів виконавчої влади та посадових осіб місцевого самоврядування з учасниками бойових дій на території інших держав.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації, сектор публічної аналітики та прогнозування апарату райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищної рад.

 

15 лютого 2014 року.

 

     2. Забезпечити упорядкування військових поховань, ремонт та реставрацію меморіалів, пам’ятників та інших місць поховань загиблих та померлих воїнів-інтернаціоналістів, меморіальних дошок, музеїв, кімнат бойової слави.

Управління економіки райдержадміністрації, відділ культури і туризму райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищної рад.

 

Протягом 2013 - 2014 років.

 

     3. Надавати сприяння молодіжним, ветеранським та іншим громадським об’єднанням у здійсненні діяльності, пов’язаної з проведенням заходів, присвячених відзначенню Року учасників бойових дій на території інших держав.

Відділ освіти райдержадміністрації, відділ культури і туризму райдержадміністрації, сектор молоді та спорту райдержадміністрації, сектор публічної аналітики та прогнозування апарату райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищної рад.

 

Протягом 2013 - 2014 років.

 

     4. Ужити додаткових заходів щодо забезпечення виконання актів законодавства з питань соціального захисту учасників бойових дій на території інших держав, інвалідів війни, сімей загиблих та померлих учасників бойових дій.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації, фінансове управління райдержадміністрації, КЗ «Гощанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», виконкоми сільських, селищної рад.

 

Протягом 2013 - 2014 років.

 

     5. Провести за участю громадських об’єднань воїнів-інтернаціоналістів, ветеранів, студентської та учнівської молоді урочистостей, патріотичних, військо-спортивних та культурно-мистецьких акцій.

Сектор публічної аналітики та прогнозування апарату райдержадміністрації, відділ освіти райдержадміністрації, відділ культури і туризму райдержадміністрації, сектор молоді та спорту райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищної рад.

 

Протягом 2013 – 2015 років.

 

     6. Провести:

     у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах району тематичні уроки, лекції, семінари, бесіди з історії війни в Республіці Афганістан та інших локальних конфліктів, екскурсії в музеї.

Відділ освіти райдержадміністрації, відділ культури і туризму райдержадміністрації, сектор молоді та спорту райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищної рад.

 

Протягом 2013 – 2014 років;

 

     заходи у рамках декади патріотично-громадянського виховання дітей та молоді, зокрема вивчення сторінок історії війни в Республіці Афганістан та інших локальних конфліктів.

Сектор молоді та спорту райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищної рад.

 

Протягом 2013 – 2014 років;

 

     зустрічі керівництва місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування з керівниками та активістами громадських організацій ветеранів.

Сектор публічної аналітики та прогнозування апарату райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищної рад.

 

Протягом 2013 – 2014 років;

 

     тематичні виставки фотографій, документів та архівних матеріалів у музеях, мемуарної та історичної літератури у бібліотеках району.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації, відділ освіти райдержадміністрації, архівний відділ райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищної рад.

 

Протягом 2013 – 2014 років;

 

     військово-спортивні та культурно-мистецькі акції, інші заходи, присвячені вшануванню пам’яті загиблих у Республіці Афганістан та інших локальних конфліктах.

Сектор молоді та спорту райдержадміністрації, відділ культури і туризму райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищної рад.

 

Протягом 2013 – 2014 років.

 

     7. Забезпечити у місцях проведення заходів з нагоди Року учасників бойових дій на території інших держав та відзначення 25-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан:

     охорону громадського порядку та безпеки дорожнього руху в населених пунктах району.

Гощанський РВ УМВС України в Рівненській області.

 

Протягом 2013 – 2014 років;

 

     медичне супроводження учасників заходів та належний санітарно-епідеміологічний нагляд.

КЗ «Гощанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

 

Протягом 2013 – 2014 років.

 

     8. Забезпечити широке висвітлення у засобах масової інформації сторінок історії війни в Республіці Афганістан, інших локальних конфліктів, інформації про проведення в районі Року учасників бойових дій на території інших держав.

Сектор публічної аналітики та прогнозування апарату райдержадміністрації, редакція районної газети «Рідний край», виконкоми сільських, селищної рад.

 

Протягом 2013 – 2014 років.

 

 

 

Керівник апарату райдержадміністрації                                   О.Гажаман
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

24 серпня

12.00 - атракціони для дітей «Дитяче ігрове містечко» (площа Незалежності, смт.Гоща);

15.00 - майстер-класи для дітей (площа Героїв Майдану); Пластова точка», фото-зона «Україну в серці збережу», фотовиставка Петра Зубкевича – ретроспектива відзначення Дня незалежності «Україна. Незалежність. Гоща», презентація картин Гощанського Погориння, польова кухня, виїзна торгівля (алея Слави).

17.00-20.30 - святковий концерт з нагоди 28-ї річниці незалежності України «Україно, цвіти у любові й добрі» за участю кращих аматорських колективів районних мистецьких установ; вручення Почесних грамот райдержадміністрації та районної ради, нагород Гощанської селищної ради; виступ лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів інструментально-вокального ансамблю «SoloMia» м.Київ (керівник Роман Шушвар), флешмоб «Ми - діти твої, Україно» (сцена на площі Героїв Майдану).

20.30 - відео-презентація кулінарного проекту «Гощанські традиції» (алея Слави).

20.40 - презентація сучасної аварійно-рятувальної техніки та обладнання служби цивільного захисту району (площа  Незалежності).

21.00-23.30 - святкова дискотека «Під зоряним небом» (площа Героїв Майдану).

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ