ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про роботу управління Пенсійного фонду України в Гощанському районі


 

Видавник: Гощанська районна державна адміністрація 

Дата: 05 вересня 2013 року

Номер: 343

Дата оприлюднення: 05.09.2013

 

 

Про роботу управління Пенсійного фонду України в Гощанському районі

 

З початку 2013 року робота управління Пенсійного фонду України в Гощанському районі була спрямована на наповнення пенсійного бюджету, вчасну виплату пенсій та грошових допомог, погашення заборгованості з обов’язкових платежів, виконання завдань, визначених законами України щодо пенсійного забезпечення громадян.

Враховуючи результати роботи щодо погашення заборгованості по сплаті страхових внесків до Пенсійного фонду за 2012 рік:

Протягом семи місяців 2013 року робота Управління Пенсійного фонду України в Гощанському районі (далі – управління) була спрямована на наповнення бюджету пенсійного фонду, забезпечення вчасної та належної виплати пенсій та грошових допомог, погашення заборгованості з обов’язкових платежів, виконання завдань, визначених Фонду законами України щодо пенсійного забезпечення громадян.

 Від платників району за січень-липень цього року надійшло 31млн.289тис.грн.. Минулорічний показник перевиконано на 11%, або на 3млн.189 тис.грн. Доведене завдання  за 7 місяців 2013 року виконано  на  101,4%, перевиконання становить 430 тис.грн .

Фонд оплати праці за 7 місяців  2013  року становить 90,6 млн. грн.. В порівнянні з минулим роком, цей показник збільшився на 113,2%. Збільшення відбулося переважно за рахунок росту мінімальної заробітної плати.

 На обліку в управлінні станом на 01.08.2013 року рахується 1287 платники, з них 442 юридичних та 845 фізичних осіб, що в порівнянні з відповідним періодом минулого року більше на 18 юридичних осіб та менше на 13 фізичних осіб.

Окремим питанням є контроль за сплатою єдиного внеску приватними підприємцями.

Ведеться активна роз’яснювальна робота серед ФО-ПП щодо порядку сплати єдиного внеску: надіслано 420 розрахунків-повідомлень, проведено 451 бесіда,  3 семінари, написано 2 статті.  Розповсюджуються інформаційні буклети.

Протягом 7 місяців 2013 року управлінням Пенсійного фонду України  в Гощанському  районі подано до адміністративного суду 11 позовних заяв.  

Надійшло за адміністративними позовами з початку 2013 року 60 тис. грн.

Станом на 01.08.2013р. загальний борг по сплаті внесків до ПФУ становить 605,6 тис.грн., в тому числі недоїмка по сплаті страхових внесків 85,9 тис., по єдиному соціальному внеску 386,9 тис.грн.,по пільговій пенсії 132,8 тис.грн. З початку року спостерігається ріст загальної заборгованості на 279,6 тис. грн...

Протягом 7 місяців 2013 року управлінням вжито ряд заходів спрямованих на погашення заборгованості платниками внесків: в цьому напрямку налагоджено співпрацю з органами місцевої влади, прокуратурою, виконавчою службою.                                                                           

На постійному контролі тримається виконання графіку погашення заборгованості зі сплати страхових, єдиного внеску економічно-активних платників доведеного згідно розпорядження голови облдержадміністрації. Завдання  виконано на 67%.

З метою забезпечення правильності застосування законодавства управління перевіряє додержання вимог законодавства про адміністративні правопорушення та здійснює контроль за надходженням коштів. Застосовано до посадових осіб 3 адміністративних стягнення на суму 1275 грн., які є сплаченими.

Крім того ліквідовано борги до 1 тисячі по 20 платниках єдиного внеску на 4,8 тис.грн. та по 2 платниках  страхового внеску на 2,4 тис.грн.

Ведеться облік матеріалів, що надсилаються до ДВС та контроль їх виконання, щомісяця проводиться взаємозвірка. Розроблені та затверджені спільні заходи взаємодії з ДВС та план виїздів до боржників. Щотижнево подається інформація голові районної держадміністрацій про стан виконання виконавчих документів, які перебувають на виконанні в ДВС та надходження коштів від виконавчих дій.

З початку поточного року проведено 5 спільних виробничих нарад з відділом ДВС щодо стану виконання рішень судів про стягнення коштів на користь держави за позовами Пенсійного фонду України в Гощанському районі. Проведено 48 ознайомлень із матеріалами виконавчих проваджень; подано 19 скарг на дії (бездіяльність) державних виконавців; здійснено спільні виїзди та виходи до боржників з питань стягнення заборгованості по виконавчих документах.

Відповідно до проведених взаємозвірок з відділами ДВС станом на 01.08.2013 фактично підлягало стягненню 249 виконавчих документів на суму 797,4 тис. грн., з них:

- 109 виконавчих документів закінчено на суму 356,4 тис. грн., у т.ч. фактично виконано 77 на суму 279,7 тис. грн. та стягнено на суму 327,6 тис. грн.;

Залишилось на виконанні 140 виконавчих документів на суму 393,0 тис. грн.

З метою забезпечення фінансовими ресурсами пенсійних виплат постійно аналізується поповнення бюджету власними коштами. Аналізуючи чисельність працюючих можна відмітити, що за перше півріччя чисельність працюючих  в районі зросла на 123 людини (6205/6082). Темп росту склав 107 %. Цей показник більший загальнообласного (98,5%).

 

1.      Управлінню Пенсійного фонду України в Гощанському районі:

          1) активізувати роботу щодо погашення заборгованості по сплаті внесків до Пенсійного фонду України;

          2) за підсумками роботи з початку року підготувати відповідні пропозиції для заслуховування на засіданнях комісії з питань забезпечення своєчасності сплати податків, внесення до бюджету інших обов’язкових платежів;

          3) забезпечити повноту застосування передбачених законодавством контрольних, фіскальних та примусових заходів до платників, які порушують порядок сплати  до Пенсійного фонду України;

 

2.      Гощанському районному управлінню юстиції забезпечити дотримання Закону України «Про виконавче провадження» при виконанні вимог управління Пенсійного фонду України у Гощанському районі.

 

3.   Робочій групі із питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення активізувати роботу по збільшенню доходів та надходженню платежів за рахунок легалізації заробітної плати.

 

4.   Виконавцям про хід виконання розпорядження інформувати райдержадміністрацію щокварталу до 5 числа місяця, наступного за звітним періодом.

 

5. Управлінню Пенсійного фонду України у Гощанському районі узагальнену інформацію подавати райдержадміністрації щокварталу до 10 числа місяця, наступного за звітним періодом.

 

6.   Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Ястремського Ю.В.

 

 

 

Голова адміністрації                                                                   Г. Владичук

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

24 серпня

12.00 - атракціони для дітей «Дитяче ігрове містечко» (площа Незалежності, смт.Гоща);

15.00 - майстер-класи для дітей (площа Героїв Майдану); Пластова точка», фото-зона «Україну в серці збережу», фотовиставка Петра Зубкевича – ретроспектива відзначення Дня незалежності «Україна. Незалежність. Гоща», презентація картин Гощанського Погориння, польова кухня, виїзна торгівля (алея Слави).

17.00-20.30 - святковий концерт з нагоди 28-ї річниці незалежності України «Україно, цвіти у любові й добрі» за участю кращих аматорських колективів районних мистецьких установ; вручення Почесних грамот райдержадміністрації та районної ради, нагород Гощанської селищної ради; виступ лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів інструментально-вокального ансамблю «SoloMia» м.Київ (керівник Роман Шушвар), флешмоб «Ми - діти твої, Україно» (сцена на площі Героїв Майдану).

20.30 - відео-презентація кулінарного проекту «Гощанські традиції» (алея Слави).

20.40 - презентація сучасної аварійно-рятувальної техніки та обладнання служби цивільного захисту району (площа  Незалежності).

21.00-23.30 - святкова дискотека «Під зоряним небом» (площа Героїв Майдану).

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ