ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про стан реформування житлово-комунального господарства в районі


РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

 

03.06.2008

 

          №

266

 

Про стан реформування житлово-комунального

господарства в районі

 

Підприємствами житлово-комунального господарства в районі надаються послуги водо-, тепло постачання, водовідведення, експлуатації та ремонту житла, благоустрою, озеленення населених пунктів.

Житловий фонд району складає 12,33 тис. будинків загальною площею 930,8 тис.кв.м., з них 100,6 тис.кв.м. житла розташовано в смт. Гоща,  в тому числі приватної форми власності – 910,1 тис.кв.м., комунальної та державної – 20,6 тис.кв.м.

Станом на 01.05.2008 року в районі створено 5 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (4 в смт. Гоща та 1 в с. Горбаків).

Забудовниками в 2007 році введено в експлуатацію 33 житлових будинки   загальною площею 4,77 тис.кв.м., в тому числі 13 в сільській місцевості площею 1,76 тис.кв.м. В порівнянні з 2006 роком введено житла на  966 кв.м. менше або 17,3 %. В кінці 2006 року в смт Гоща здано в експлуатацію багатоквартирний житловий будинок.

Існуюча система обслуговування житла, в якій житлово-експлуатаційна організація одночасно виступає в ролі замовника та виконавця послуг з обслуговування та утримання будинків є неефективною і не в змозі забезпечити вимоги мешканців щодо повноти та якості житлових послуг. Комунальне підприємство «Теплоенергія», що знаходиться в комунальній власності Гощанською селищної ради, надавало послуги з теплопостачання протягом опалювального періоду 2007-2008 років. Послугами з постачання теплової енергії користувалися 201 споживач І групи (населення, житлові будинки), та 11 споживачів ІІ групи (установи та організації). До опалювального сезону дві організації  - насіннєва інспекція та районне відділення ВАТ „Ощадний банк України” були відключені від системи централізованого теплопостачання.

В 2007 році від мережі централізованого теплопостачання від’єднались і встановили автономне опалення 75 споживачів, по закінченню опалювального періоду ще 39 споживачів.

У зв’язку зі скороченням кількості споживачів теплової енергії комунальне підприємство «Теплоенергія» перебуває в стані розвалу. Комунальним підприємством “Теплоенергія” спожито природного газу на 190,3 тис.грн., оплачено на 128,6 тис.грн. або 67,6 %. Заборгованість з врахуванням минулих років складає 191,9 тис.грн., в т.ч. 61,7 тис.грн. –  поточна.

По завершенні опалювального сезону рівень розрахунків споживачів за використану теплову енергію покращився та складає 92,7 %, при споживанні 240,9 тис.грн. оплачено 223,3 тис.грн. Населення розрахувалося на 91,3 %.

У виконавчій службі на виконанні знаходиться 28 справ на загальну суму 50,1 тис.грн. У 2008 році до суду передано 5 справ на суму 15,5 тис.грн., попереджено сімох споживачів, борг яких становить 14,1 тис.грн.

Подано документи для отримання заборгованості по різниці в тарифах в сумі 93 тис.грн. Заборгованість жителів за послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій складає 157,5 тис.грн., рівень розрахунків – 64,1 %. Підприємство заборгувало Пенсійному Фонду 20,6 тис.грн.

Станом на 01.04.2008 року дебіторська заборгованість підприємства становила 161,3 тис.грн., кредиторська – 44,2 тис.грн. Рішенням сесії Тучинської сільської ради від 18.12.2006 № 68 створено комунальне підприємство «Політ» по наданню населенню послуг з водопостачання та водовідведення. Підприємство обслуговує 1,6 км водогонів та 206 споживачів. Неефективна робота підприємства призвела до значних заборгованостей, а саме по сплаті за електроенергію – 2,8 тис.грн., заборгованість населення за воду становить 5,8 тис.грн.

Враховуючи вищевикладене та з метою виконання поставлених завдань на 2008 рік, передбачених районною Програмою реформування житлово-комунального господарства: 

1. Відділу регіонального розвитку та будівництва райдержадміністрації спільно з виконкомами Бабинської, Горбаківської, Тучинської сільських та Гощанської селищної ради протягом місяця внести на розгляд райдержадміністрації пропозиції щодо створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

2. Відділу регіонального розвитку та будівництва райдержадміністрації спільно з виконкомами сільських, селищної рад:

2.1. забезпечити  в повному обсязі реалізацію заходів районної Програми реформування житлово-комунального господарства та Програми благоустрою населених пунктів району на 2008 -2011 роки;

2.2. забезпечити виконання планових показників по житловому будівництву в районі.

3. Відділу регіонального розвитку та будівництва райдержадміністрації спільно відділом земельних ресурсів в Гощанському районі, районною санепідемстанцією розробити та подати на затвердження сесії районної ради Програму поводження з твердими відходами на 2008-2011 роки.

4. Виконавчим комітетам сільських, селищної рад:

4.1. проаналізувати потребу жителів населених пунктів у наданні житлово-комунальних послуг та представити райдержадміністрації (відділу регіонального розвитку та будівництва) пропозиції щодо їх впровадження сільськими радами, комунальними підприємствами та приватними структурами;

4.2. вжити заходів щодо належної експлуатації місцевих полігонів твердих побутових відходів та ліквідації стихійних сміттєзвалищ відповідно до вимог діючого законодавства;

4.3. передбачити в щорічних проектах місцевих бюджетів кошти для фінансування робіт, пов’язаних з оснащенням наявного житлового фонду засобами обліку та регулювання споживання води, залучати інші джерела фінансування, у тому числі кошти цільових фондів, населення, кредитні кошти тощо;

4.4. здійснити заходи щодо утеплення огороджувальних конструкцій будинків та внутрішньобудинкових мереж, заміни зношених систем водопостачання, ліквідації витоків у будинкових системах і мережах.

5. Виробничому управлінню житлово-комунального господарства:

5.1. забезпечити вчасну виплату заробітної плати працівникам, не допускати виникнення заборгованості в подальшому та погашення заборгованості до Пенсійного фонду та сплату податкового боргу.

5.2. подати на затвердження сесії Гощанської селищної ради програму вдосконалення роботи підприємства та короткострокові заходи з відповідними фінансовими розрахунками.

6. Комунальному підприємству “Теплоенергія”, виробничому управлінню житлово-комунального господарства вжити дієвих заходів щодо повного погашення боргів за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги.

7. Відділу регіонального розвитку та будівництва райдержадміністрації спільно з відділом з питань надзвичайних ситуацій, районним відділом головного управління Міністерства надзвичайних ситуацій та в справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи в Рівненській області, районною санепідемстанцією здійснити інвентаризацію паспортів сміттєзвалищ в розрізі кожної сільської , селищної рад.

8. Виконавцям про виконання розпорядження  інформувати райдержадміністрацію щоквартально до 10 числа місяця наступного за звітним періодом.

9. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 23.05.2007 № 200 „Про стан реформування житлово-комунального господарства в районі”.

10. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови адміністрації Загинея Ю.В.

 

 

        Голова адміністрації                       В.Харковець
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

24 серпня

12.00 - атракціони для дітей «Дитяче ігрове містечко» (площа Незалежності, смт.Гоща);

15.00 - майстер-класи для дітей (площа Героїв Майдану); Пластова точка», фото-зона «Україну в серці збережу», фотовиставка Петра Зубкевича – ретроспектива відзначення Дня незалежності «Україна. Незалежність. Гоща», презентація картин Гощанського Погориння, польова кухня, виїзна торгівля (алея Слави).

17.00-20.30 - святковий концерт з нагоди 28-ї річниці незалежності України «Україно, цвіти у любові й добрі» за участю кращих аматорських колективів районних мистецьких установ; вручення Почесних грамот райдержадміністрації та районної ради, нагород Гощанської селищної ради; виступ лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів інструментально-вокального ансамблю «SoloMia» м.Київ (керівник Роман Шушвар), флешмоб «Ми - діти твої, Україно» (сцена на площі Героїв Майдану).

20.30 - відео-презентація кулінарного проекту «Гощанські традиції» (алея Слави).

20.40 - презентація сучасної аварійно-рятувальної техніки та обладнання служби цивільного захисту району (площа  Незалежності).

21.00-23.30 - святкова дискотека «Під зоряним небом» (площа Героїв Майдану).

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ