ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про надання в оренду ТзОВ «Рівне Агро Плюс» невитребувані земельні частки (паї) громадян та земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Садівської сільської ради


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація 

Дата: 02 серпня 2013 року

Номер: 306

Дата оприлюднення: 02.08.2013

 

 

Про надання  в оренду ТзОВ «Рівне Агро Плюс»

невитребувані земельні частки (паї) громадян

та земельні ділянки для ведення товарного

сільськогосподарського  виробництва

на території Садівської сільської ради

  

 Розглянувши  клопотання  ТзОВ  «Рівне Агро Плюс» від 24 липня  2013    року № РА-11-07-В, та протокол засідання постійно діючої комісії Гощанської райдержадміністрації з визначення орендної плати за землю за межами населених пунктів від 31 липня  2013 року № 8, керуючись статтями 17, 93, 96, пунктом 17 Розділу Х „Перехідні положення” Земельного кодексу України, рішенням Рівненської обласної ради від 18 грудня 2009 року №1437 „Про Тимчасове положення про надання в оренду нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв), земельних ділянок для ведення сільськогосподарського виробництва, що входять до складу спадщини, яка може бути визнана відумерлою, та передачу в комунальну власність територіальної громади відумерлої спадщини”, статтями 1, 2, 13 Закону України „Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”, статтями 6, 15, 17, 18, 21 Закону України  „Про оренду землі», статтями 13, 21 Закону України „Про місцеві державні адміністрації ”:

 

          1. Надати в оренду ТзОВ «Рівне Агро Плюс» терміном на 11 (одинадцять) місяців невитребувані земельні частки (паї) загальною  площею 90,36 га  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  на території  Садівської сільської ради згідно з додатком.  

2.Передати ТзОВ «Рівне Агро Плюс» в оренду  терміном на 11 (одинадцять) місяців земельні ділянки загальною площею 19,69 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва зі складу земель сільськогосподарського призначення (рілля) на території Садівської сільської ради.

          3.Відповідно до клопотання ТзОВ «Рівне Агро Плюс» встановити  розмір орендної плати 4%  від нормативної грошової оцінки по базовому господарству.

   

         4.Відділу правового та кадрового забезпечення апарату райдержадміністрації та Управлінню Держземагентства у Гощанському  районі підготовити проекти договорів оренди із ТзОВ «Рівне Агро Плюс» та подати їх райдержадміністрації.

5. ТзОВ «Рівне Агро Плюс» укласти відповідні договори оренди згідно з чинним законодавством та в місячний термін провести їх реєстрацію. Земельні ділянки використовувати за цільовим призначенням.

          6. Виконкому Садівської сільської ради  провести  реєстрацію договорів оренди у відповідності до вимог чинного законодавства.

7.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Марчука С.М.

 

 

 

 

    Голова  адміністрації                                                                           Г. Владичук

 

                                                              

 

 

 

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ