ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про забезпечення формування місцевих бюджетів району на 2014 рік


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація 

Дата: 31 липня 2013 року

Номер: 304

Дата оприлюднення: 31.07.2013

Про забезпечення формування місцевих бюджетів району  на 2014 рік

 

            Відповідно до статті 18 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, Бюджетного кодексу України та з метою забезпечення формування проектів місцевих бюджетів на 2014 рік і складання проекту рішення  районної ради «Про районний бюджет на 2014 рік»:

           1. Гощанській об’єднаній державній податковій інспекції Головного управління Міністерства доходів у Рівненський області спільно з фінансовим управлінням райдержадміністрації та управлінням Державної казначейської служби України в Гощанському районі  вжити заходів щодо поліпшення сплати податків і зборів (обов'язкових платежів), неподаткових надходжень з метою зниження рівня заборгованості (недоїмки) з податкових платежів до бюджетів усіх рівнів у 2013 році для збільшення доходної частини бюджету на основі застосування сучасних технологій податкового адміністрування.

2. Гощанськійоб’єднаній державній податковій інспекції Головного управління Міністерства доходів у Рівненській області подати  фінансовому управлінню райдержадміністрації інформацію про суми податкових пільг, наданих платникам податків у 2013 році, та прогнозні показники на 2014 рік (з урахуванням прийнятих у поточному році законодавчих актів).

3.  Управлінню економіки райдержадміністрації підготувати та подати  фінансовому управлінню райдержадміністрації:

1) основні прогнозні макроекономічні показники розвитку району на 2014 бюджетний рік;

2) прогнозний обсяг помісячних надходжень до районного бюджету у 2014 році податку на прибуток підприємств комунальної власності в розрізі підприємств, установ і організацій,  визначених спільною власністю територіальних громад району;

3) пропозиції та розрахунки щодо фінансування з районного бюджету заходів програми економічного та соціального розвитку району, районної програми розвитку малого підприємництва і районної програми науково-технічного та інноваційного розвитку району на наступний рік.

4. Головним розпорядникам коштів районного бюджету до 05 серпня   2013 року подати  фінансовому управлінню райдержадміністрації:

1) бюджетні запити  відповідно до вимог статей 21 та 35 Бюджетного кодексу України;

2) Прогнозні обсяги власних надходжень бюджетних установ за кодами доходів бюджетної класифікації.

5. Головним розпорядникам коштів районного бюджету під час складання бюджетних запитів на 2014 рік :

1) забезпечити оптимізацію витрат розпорядників коштів місцевих бюджетів шляхом виключення непріоритетних та неефективних витрат, насамперед   тих, що не забезпечують виконання основних функцій і завдань відповідного розпорядника;

2) провести оптимізацію кількості місцевих програм, виходячи з необхідності забезпечення фінансовими ресурсами виконання тільки тих із них, які забезпечують здійснення основних функцій і завдань;

3) не допускати включення до проектів місцевих бюджетів на 2014 рік видатків, повноваження для проведення яких з місцевих бюджетів безпосередньо не визначені чинними нормативно-правовими  актами;

4) забезпечити жорсткий режим економного використання енергоносіїв, скорочення видатків місцевих бюджетів, передбачених на транспортні послуги, звязок, представницькі витрати, відрядження тощо.

6. Виконавчим комітетам селищної та сільських рад:

1) забезпечити підготовчу роботу щодо формування місцевих бюджетів на 2014 рік;

2) організувати роботу з оптимізації видатків місцевих бюджетів, у тому числі   оптимального зменшення непершочергових  видатків, дотримання законодавства у процесі планування видатків бюджету.

7. Структурним підрозділам райдержадміністрації, виконавчим комітетам селищної, сільських рад здійснювати своєчасне подання фінансовому управлінню райдержадміністрації достовірної інформації для проведення розрахунків бюджетів усіх рівнів на 2014 рік, а також інших додаткових матеріалів за  запитом фінансового  управління райдержадміністрації.

8. Фінансовому  управлінню  райдержадміністрації забезпечити складання проекту  районного бюджету на 2014 рік та прогнозу на наступні за плановим  два бюджетні періоди і подати його на розгляд та схвалення районній  державній адміністрації.

9. Контроль за виконанням розпорядження  покласти на  заступника голови райдержадміністрації  Ястремського Ю.В.

 

Голова адміністрації                                                     Г.Владичук                                     

 

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ