ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про підготовку і відзначення в районі 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація 

Дата: 06 серпня 2013 року

Номер: 314

Дата оприлюднення: 06.08.2013

 

Про підготовку і відзначення в районі 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років

 

     На виконання Указу Президента України від 19 жовтня 2012 року №604/2012 «Про заходи у зв’язку з відзначенням 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років», доручення Кабінету Міністрів України від 31 жовтня 2012 року № 42845/1/1-12, розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 травня 2013 року № 360-р «Про затвердження заходів на 2013-2015 роки з підготовки і відзначення 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні», постанови Верховної Ради України від 21 травня 2013 року № 299-VII «Про відзначення 70-річчя звільнення України Червоною Армією від фашистських загарбників», доручення Прем’єр-міністра України від 07 червня 2013 року № 22160/1/1-13 до постанови Верховної Ради України від 21 травня 2013 року № 299- VII «Про відзначення 70-річчя звільнення України Червоною Армією від фашистських загарбників», розпорядження голови облдержадміністрації від 25 липня 2013 року № 403 «Про підготовку і відзначення в області 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років», з метою увічнення безсмертного подвигу народу у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, ушанування пам’яті полеглих у боротьбі за свободу Батьківщини, посилення соціального захисту ветеранів Великої Вітчизняної війни та продовження традиції шанобливого ставлення до ветеранів війни і пам’яті про Перемогу:

 

     1. Затвердити:

     склад організаційного комітету з підготовки і відзначення в районі 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років (далі – організаційний комітет) згідно з додатком 1;

     план заходів із підготовки і відзначення в районі 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років (далі – заходи) згідно з додатком 2.

 

     2. Виконавцям    інформувати     райдержадміністрацію   про  хід   виконання

розпорядження щороку до 20 січня, 1 травня, 23 червня та 20 жовтня.

 

     3. Сектору публічної аналітики та прогнозування апарату райдержадміністрації узагальнену інформацію подавати районній державній адміністрації щороку до 25 січня, 5 травня, 28 червня та 25 жовтня.

 

     4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 03 грудня 2012 року № 646 «Про підготовку і відзначення в районі 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років».

 

     5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Ющука М.В.

 

 

 

Голова райдержадміністрації                                                              Г.Владичук

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 1

до розпорядження голови

райдержадміністрації

06.08.2013 № 314

 

Склад

організаційного комітету з підготовки і відзначення в районі 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років

 

Владичук Геннадій Миколайович

 

– голова райдержадміністрації, голова організаційного комітету

Ющук Микола Вікторович

– заступник голови райдержадміністрації, заступник голови організаційного комітету

 

 

Члени організаційного комітету

 

Богачова Алла Феофілівна

– завідувач сектору публічної аналітики та прогнозування апарату райдержадміністрації

 

Божок Алла Федорівна

 

– начальник управління Пенсійного фонду України в Гощанському районі

 

Бугай Сергій Олександрович

 

– головний лікар КЗ «Гощанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»

 

Горішний Володимир Петрович

 

– завідувач сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації

Івасюк Анатолій Павлович

 

– начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації

 

Колесник Роза В’ячеславівна

 

– начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

Кусік Володимир Йосипович

– в.о. завідувача сектору молоді та спорту райдержадміністрації

 

Музичук Мілія Нургаязівна

– голова Гощанської районної організації ветеранів України (за згодою)

 

Пацко Любов Іванівна

– начальник архівного відділу райдержадміністрації

 

Рижук Сергій Степанович

–  військовий комісар Гощанського об’єднаного районного військового комісаріату (за згодою)

 

Рокунець Валерій Миколайович

 

– начальник фінансового управління райдержадміністрації

Савонік Олексій Максимович

 

– начальник відділу освіти райдержадміністрації

 

Сістук Юрій Миколайович

 

– в.о. начальника Гощанського РВ УМВС України в Рівненській області

 

Чучман Оксана  Ісаківна

– начальник управління економіки райдержадміністрації

 

 

 

Заступник голови райдержадміністрації                                О.Гажаман

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 2

до розпорядження голови

райдержадміністрації

06.08.2013 № 314

 

План заходів

із підготовки і відзначення в районі 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років

 

     1. Забезпечити підготовку та проведення в населених пунктах урочистостей на честь 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні  1941-1945 років, Року ветеранів Великої Вітчизняної війни, зокрема, покладання квітів до меморіалів та пам’ятників, святкових концертів і зборів, зустрічей керівників органів виконавчої влади та посадових осіб місцевого самоврядування з ветеранами війни, членами сімей загиблих, жертвами нацистських переслідувань.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації, сектор публічної аналітики та прогнозування апарату райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищної рад.

 

Протягом 2013 – 2015 років.

 

     2. Сприяти громадським організаціям у проведенні Всеукраїнської естафети пам’яті «Слава визволителям України».

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації, сектор публічної аналітики та прогнозування апарату райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищної рад.

 

Протягом 2013 – 2015 років.

 

     3. Забезпечити проведення щорічного медичного обстеження і диспансеризації ветеранів війни та праці, у разі потреби їх госпіталізацію в першочерговому порядку, приділивши особливу увагу тим, які проживають у сільській місцевості.

КЗ «Гощанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

 

Постійно.

 

     4. Провести додаткові обстеження матеріальних та соціально-побутових умов проживання ветеранів Великої Вітчизняної війни 1941 – 1945 років, жертв нацистських переслідувань, сімей загиблих воїнів та організувати надання матеріальної допомоги.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації, фінансове управління райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищної рад.

 

Постійно.

 

     5. Вжити заходів для проведення ремонту житлових будинків і квартир інвалідам війни, жертвам нацистських переслідувань.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації, КЗ «Гощанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», виконкоми сільських, селищної рад.

 

Постійно.

 

     6. Розглянути під час формування місцевих бюджетів питання щодо збільшення видатків на поліпшення соціального захисту ветеранів війни, насамперед для забезпечення ветеранів війни медичними препаратами у необхідній кількості.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації, фінансове управління райдержадміністрації, КЗ «Гощанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», виконкоми сільських, селищної рад.

 

Протягом 2013 – 2015 років.

 

     7. Організувати відвідування ветеранів війни, що перебувають у госпіталях, лікарнях, будинках-інтернатах для громадян похилого віку та інвалідів, геріатричних пансіонатах, пансіонатах для ветеранів війни і праці.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації, КЗ «Гощанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», виконкоми сільських, селищної рад.

 

Постійно.

 

     8. Сприяти:

     наданню благодійної допомоги відділенням, палатам для ветеранів війни, геріатричному пансіонату, пансіонату для ветеранів війни і праці.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації, КЗ «Гощанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», виконкоми сільських, селищної рад.

 

Постійно;

 

     у відвідуванні ветеранами війни та членами їх сімей, представниками громадських організацій ветеранів місць поховань воїнів, які загинули у Великій Вітчизняній війні на території іноземних держав, а також участі ветеранів війни у заходах, що відбуватимуться в інших державах у рамках святкування 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.

Сектор публічної аналітики та прогнозування апарату райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищної рад.

 

Протягом 2015 року.

 

     9. Провести:

     у навчальних закладах тематичні науково-практичні конференції, семінари, конкурси творів-привітань «Листівки ветеранові», малюнків, плакатів та рефератів до Дня Перемоги.

Відділ освіти райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищної рад.

 

Протягом 2013 – 2015 років;

 

     у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах тематичні уроки, лекції, бесіди з історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років за участю ветеранів, екскурсії до музеїв, походи місцями бойової слави.

Відділ освіти райдержадміністрації, відділ культури і туризму райдержадміністрації, сектор молоді та спорту райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищної рад.

 

Протягом 2013 – 2015 років;

 

    захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів Рівненської Малої академії наук учнівської молоді на тему: «Пам’ятники українцям – учасникам Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років».

Відділ освіти райдержадміністрації, відділ культури і туризму райдержадміністрації, сектор молоді та спорту райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищної рад.

 

Протягом 2013 – 2015 років;

 

     заходи у рамках декади патріотично-громадянського виховання дітей та молоді до дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.

Сектор молоді та спорту райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищної рад.

 

Травень 2013-2015 років.

 

     10. Організувати:

     виставки творів мистецтв, фотографій та плакатів воєнних років, документів та архівних матеріалів у музеях, мемуарної та історичної літератури в бібліотеках, проведення творчих зустрічей, концертів з виконанням пісень воєнних часів.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації, відділ освіти райдержадміністрації, архівний відділ райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищної рад.

 

Протягом 2013 – 2015 років;

 

     художню виставку, присвячену 70-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 – 1945 років.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації, відділ освіти райдержадміністрації, архівний відділ райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищної рад.

 

Протягом 2015 року.

 

     11. Забезпечити:

     реалізацію заходів із пошуку поховань жертв війни, у тому числі розроблення та затвердження відповідних місцевих програм, передбачення  в установленому порядку у проектах місцевих бюджетів видатків на їх виконання.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації, фінансове управління райдержадміністрації, сектор публічної аналітики та прогнозування апарату райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищної рад.

 

Постійно;

 

     упорядкування військових поховань, ремонт та реставрацію меморіалів, пам’ятників, обелісків, братських могил та інших місць поховань загиблих захисників Вітчизни, меморіальних дощок, музеїв, кімнат бойової слави.

 

Відділ культури і туризму райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищної рад.

 

Протягом 2013-2015 років;

 

     сприяння проведенню науково-дослідних та пошукових робіт з метою встановлення невідомих поховань та непохованих останків воїнів, мирного населення, які загинули або зникли безвісти у роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років.

Відділ освіти райдержадміністрації, відділ культури і туризму райдержадміністрації, сектор молоді та спорту райдержадміністрації, архівний відділ райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищної рад.

 

Постійно.

 

     12. Вжити додаткових заходів щодо запобігання актам вандалізму та руйнування військових меморіалів, пам’ятників та місць поховань осіб, які загинули під час Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років.

Гощанський РВ УМВС України в Рівненській області, виконкоми сільських, селищної рад.

 

Постійно.

 

     13. Забезпечити у місцях проведення заходів з нагоди 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 -1945 років:

     охорону громадського порядку та дотримання вимог з безпеки дорожнього руху.

Гощанський РВ УМВС України в Рівненській області;

 

     медичне супроводження учасників заходів та належний санітарно-епідеміологічний нагляд.

КЗ «Гощанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

 

Постійно.

 

     14. Сприяти широкому висвітленню у засобах масової інформації заходів з підготовки і відзначення 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, сторінок історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, показу художніх та документальних творів, присвячених героїзму та самовідданості воїнів під час визволення України.

Сектор публічної аналітики та прогнозування апарату райдержадміністрації, редакція районної газети «Рідний край», виконкоми сільських, селищної рад.

 

Протягом 2013 – 2015 років.

 

 

 

Заступник голови райдержадміністрації                                   О.Гажаман
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ