ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Про організацію здійснення контролю за виконанням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади у Гощанськійрайонній державній адміністрації та стан реалізації органами місцевого самоврядування району делегованих повноважень органів виконавчої влади


Видавник: Гощанська районна державна адміністрація 

Дата: 02 серпня 2013 року

Номер: 310

Дата оприлюднення: 02.08.2013

 

Про організацію здійснення контролю

за виконанням органами місцевого

самоврядування делегованих повноважень

органів виконавчої  влади у Гощанській

районній державній адміністрації та стан

реалізації органами місцевого

самоврядування району делегованих

повноважень органів виконавчої влади

 

З метою забезпечення здійснення контролю за виконанням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої  влади у Гощанській районній державній адміністрації та реалізації органами місцевого самоврядування району делегованих повноважень органів виконавчої влади, керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про місцеві державні адміністрації» та постановою Кабінету Міністрів України від 09 березня 1999 року №339 "Про затвердження Порядку контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади", на виконання листа обласної державної адміністрації від 01 липня 2013 року №вих-4478/0/01-48/13:

 

1. Структурним підрозділам райдержадміністрації постійно здійснювати контроль за реалізацією делегованих повноважень органів виконавчої влади і координацію діяльності органів місцевого самоврядування відповідно до вимог Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 1999 року № 339 "Про затвердження Порядку контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади".

 

2. Відділу документообігу та роботи із зверненнями громадян апарату райдержадміністрації щокварталу розміщувати у друкованих засобах масової інформації аналітичну інформацію про стан роботи із зверненнями громадян.

 

3. Виконкомам сільських, селищної рад, відділу документообігу та роботи із зверненнями громадян апарату райдержадміністрації до 01 жовтня 2013 року удосконалити аналітичну роботу із зверненнями громадян з метою виявлення та усунення причин, що породжують скарги, повторні звернення та змушують громадян звертатися у вищі органи влади.

 

4. Першому заступнику та заступникам голови райдержадміністрації забезпечити проведення виїзних прийомів громадян згідно затверджених графіків.

 

5. Першому заступнику та заступникам голови райдержадміністрації, відділу документообігу та роботи із зверненнями громадян апарату райдержадміністрації  забезпечувати проведення «днів контролю», в рамках яких здійснювати виїзні перевірки стану виконання доручень, наданих місцевим органам виконавчої влади за результатами розгляду звернень громадян до Президента України, Кабінету Міністрів України, народних депутатів України, обласної державної адміністрації.

 

6.      Виконкомам сільських, селищної рад до 01 листопада 2013 року розробити та затвердити в установленому порядку нову інструкцію з діловодства в сільській (селищній) раді відповідно до Типової інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011 року № 1242, погодивши її в архівному відділі райдержадміністрації.

 

7. Організаційному відділу апарату райдержадміністрації:

1) постійно удосконалювати та урізноманітнювати форми контролю за  здійсненням делегованих повноважень органів виконавчої влади. Відновити практику виїзних засідань колегії райдержадміністрації, на яких заслуховувати інформації сільських та селищного голів з виконання делегованих повноважень;

2) з метою поліпшення координації дій органів державної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування району в соціально-економічному розвитку територій, щомісячно до 10 числа наступного місяця, подавати голові райдержадміністрації інформацію стосовно участі у засіданнях виконавчих комітетів сільських, селищної рад, закріплених керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі за територіями сільських та селищної рад.

 

8. Фінансовому управлінню райдержадміністрації спільно з виконавчими комітетами сільських, селищної рад:

1) здійснювати постійний контроль за своєчасним надходженням  платежів до бюджету з метою забезпечення належного виконання затверджених помісячним розписом бюджетних призначень, а також їх виконання в цілому за підсумками року;

2) тримати на контролі стан кредиторської та дебіторської заборгованості з метою недопущення її за підсумками року.

 

9. Рекомендувати виконкомам сільських, селищної рад спільно з управлінням Держземагентства в Гощанському районі активізувати роботу щодо подання позовів до судів про визнання невитребуваних земельних часток (паїв), як відумерлої спадщини, і передачі їх до земель запасу.

 

10. Рекомендувати головному лікарю комунального закладу «Гощанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Бугаю С.О. до 01 січня 2014 року вирішити питання:

1) щодо забезпечення автотранспортом центру первинної медико-санітарної допомоги, Бабинської амбулаторії загальної практики сімейної медицини;

2) щодо будівництва або переведення в інше приміщення фельдшерсько-акушерського пункту с.Микулин;

3) проведення обміну приміщеннями Тучинської амбулаторії загальної практики сімейної медицини та Тучинського геріатричного пансіонату.

 

11. Управлінню економіки райдержадміністрації спільно з виконкомами сільських, селищної рад до кінця 2013 року вивчити питання доцільності створення закладів побутового обслуговування у населених пунктах району.

 

12. Виконавцям про виконання розпорядження інформувати райдержадміністрацію до 20 січня 2014 року.

 

13. Організаційному відділу апарату райдержадміністрації забезпечити узагальнення інформації до 25 січня 2014 року.

 

14. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Голова райдержадміністрації                                           Г.Владичук
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

24 серпня

12.00 - атракціони для дітей «Дитяче ігрове містечко» (площа Незалежності, смт.Гоща);

15.00 - майстер-класи для дітей (площа Героїв Майдану); Пластова точка», фото-зона «Україну в серці збережу», фотовиставка Петра Зубкевича – ретроспектива відзначення Дня незалежності «Україна. Незалежність. Гоща», презентація картин Гощанського Погориння, польова кухня, виїзна торгівля (алея Слави).

17.00-20.30 - святковий концерт з нагоди 28-ї річниці незалежності України «Україно, цвіти у любові й добрі» за участю кращих аматорських колективів районних мистецьких установ; вручення Почесних грамот райдержадміністрації та районної ради, нагород Гощанської селищної ради; виступ лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів інструментально-вокального ансамблю «SoloMia» м.Київ (керівник Роман Шушвар), флешмоб «Ми - діти твої, Україно» (сцена на площі Героїв Майдану).

20.30 - відео-презентація кулінарного проекту «Гощанські традиції» (алея Слави).

20.40 - презентація сучасної аварійно-рятувальної техніки та обладнання служби цивільного захисту району (площа  Незалежності).

21.00-23.30 - святкова дискотека «Під зоряним небом» (площа Героїв Майдану).

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ